Destiny 2 Nieśmiertelna lokalizacja Boga

Startseite » Destiny 2 Nieśmiertelna lokalizacja Boga
5. marca 2024
4 minutes
39

By Jhonny Gamer

Nieśmiertelny jest legendarnym SMG w Destiny 2, dodane w sezonie buntu.

Ta broń zajmuje wyjątkowe miejsce jako broń kinetyczna pasma, która wyrywa szybkie obrażenia i jest powszechnie uważana za jedną z meta lub najskuteczniejsza broń PVP w Destiny 2.

Ta strona szczegółowo Jak zdobyć nieśmiertelne Destiny 2, w tym Jak uprawiać nieśmiertelne, i Idealna rolka dla nieśmiertelnego boga rzutu.

Na tej stronie:

Jak zdobyć nieśmiertelne Destiny 2

Immortal to próba broni Ozyrysa. Jedynym sposobem, aby mieć szansę na ten pistolet Destiny 2’S najbardziej konkurencyjny tryb gry gracza-odtwarzacza.


Próby Ozyrysa są dostępne tylko w weekendy. Zaczyna się o 17:00 (GMT) w piątek wieczorem, a kończy we wtorek o 17:00 (GMT). Odwiedź Saint-14 w wieszaku, aby zdobyć fragment prób, a następnie otwórz listę odtwarzania tygły w reżyserze, aby rozpocząć tę działalność.

Rywalizacja w próbach Ozyrysa i ranking z Saint-14 da ci próby Engrams i zwiększy rangę prób. Zapisz engramy i skup się na randze na początku. Wraz ze wzrostem rangi otrzymasz specjalne nagrody co kilka poziomów. Nieśmiertelnik jest oferowany jako nagroda Osiągnij rangę 10.

Kiedyś’Ve zdobył swój pierwszy niemoralny odblokowane do skoncentrowanego dekodowania. To najlepszy sposób na uprawę nieśmiertelnych. Po prostu odwiedź Saint-14 z Engramem Process w posiadaniu, zapłać 20 000 błysku i 25 legendarnych.


Saint zaoferuje również sprzęt Pinnacle do osiągnięcia niektórych celów podczas prób Ozyrysa. Wykonaj zadania i odwiedź mu, aby uzyskać spadek o tematyce próbnej, być może w tym nieśmiertelny.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Nieśmiertelne zalecenie boga Destiny 2

Nieśmiertelne zadają niezwykle szybko uszkodzenia i ma wyjątkowo krótki czas do zabicia w wykwalifikowanych rękach. Idealna kropla tego SMG lub „Roll Boga” jeszcze bardziej zwiększa to obrażenia, koncentrując się na rozszerzeniu nieco ograniczonego zasięgu broni.


Oto nasz polecił nieśmiertelny bóg, w którym się pojawił Destiny 2:

  • Rzutek korkociągowy
  • Ricochet rundy
  • Dalmierz
  • Blokada docelowego

Rzutek korkociągowy jest całkowitą wielką lufą na pistolet migachinowy. To zwiększa zasięg, więc uderzasz dalej, stabilność, dzięki czemu łatwiej uderzysz i obsługa, abyś mógł gotować i celować szybciej. Wszystkie z nich sumują się, aby uczynić nieśmiertelną bardzo przyjazną dla użytkownika bronią do działania.

Ricochet rundy są jednym z najlepszych zalet dla SMG, a nieśmiertelne nie jest wyjątkiem. Rundy odbijają się od twardych powierzchni, co jest poręczną sztuczką w walce strażackiej, a ten dodatek jeszcze bardziej zwiększa zasięg, jak i stabilność.

Trafnie nazwany Dalmierz ma prostą i ważną funkcję: uczyń broń bardziej skuteczną w wielkich odległościach. Smg’S historycznie gorsze wyniki, ponieważ odległości do celów rosną do zwiększania, co ma dramatyczny wpływ na to, jak skuteczny może być w większej liczbie sytuacji, co czyni to dodatkiem łatwym wyborem.

Blokada docelowego Zwiększa obrażenia, im dłużej Twoja broń pozostaje na celu. W przypadku pistoletu takiego jak Immortal, który jest mniej więcej wąż, który rozpyla pociski na wrogów, cecha ta jest łatwa do aktywowania i znacznie zwiększa to, jak śmiertelna może być ta pistolet.

Jak zwykle, po preferowanym rzucie, pamiętaj, aby ulepszyć ją do arcydzieła Aby nadać mu zwiększenie statystyki, możliwość generowania kuli na wielu Kartach i dodawanie opcji zabójstwa śledzącego!

How do you rate Destiny 2 Nieśmiertelna lokalizacja Boga ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *