Destiny 2 Osteo Striga Roll i jak odblokować wyjaśnione

Startseite » Destiny 2 Osteo Striga Roll i jak odblokować wyjaśnione
5. marca 2024
4 minutes
43

By Jhonny Gamer

Osteo striga W Destiny 2 jest egzotycznym broń z unikalnym i potężnym dziwactwem.

Osteo striga to kinetyczny SMG;Jego zdolność do szybkiego wyczyszczenia dużych grup wrogów sprawia, że jest to potężna broń PVE (gracz kontra środowisko), a zdolność śledzenia pocisków, które odpalą, może być niszczycielskie dla przeciwnych strażników w tyglu (znanym również jako PVP).

Poprowadzimy Cię przez Jak zdobyć osteo striga W Destiny 2, i Najlepszy osteo striga bóg Powinieneś polować.

Na tej stronie:


Jak zdobyć osteo striga Destiny 2

Do osteo striga dodano do Destiny 2 jako część Destiny 2: The Witch Queen ekspansja. Pierwotnie był zarezerwowany wyłącznie dla osób, które kupiły Deluxe wydanie The Witch Queen, ale kolejne aktualizacje to zrobiły Dostępne dla każdego, kto ukończy kampanię Czarownicy.


Po zakończeniu głównej historii odwiedź Enklawa. Udaj się do reliktu i wybierz opcję kształtu. Wzór (plan) dla Osteo Striga będzie znajdować się w zakładce broni kinetycznej w kategorii pistoletu podmokowego.

Po wybraniu wzoru Osteo Striga zostaniesz zabrany na ekran kształtu broni. Zastosuj krzyczący rój wewnętrzny w pierwszej kolumnie. Teraz wybierz swoją lufę, zapas i cechy. Początkowo będziesz mieć tylko jedną opcję w każdej kategorii, Więc po prostu wybierz to, co jest dostępne. Po wypełnieniu każdej kolumny możesz kształtować osteo striga, a broń będzie twoja.


Gdy używasz Osteo Striga, będzie dostępnych więcej opcji części i dodatków pistoletu. Będziesz musiał osiągnąć poziom 10, aby odblokować pełny zestaw możliwych komponentów kształtowania, a tak będzie Koszt stopu ascendenta i elementów rezonansowych, Pamiętaj więc, aby zbierać je z głębokiej broni rezonansowej.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Osteo striga god roll rekomendacja Destiny 2

Jedną z zalet, które ukształtowane broń mają nad losowymi kroplami, jest to, że możesz wybrać określone komponenty i profity, oraz Zbierz idealną rolkę dla siebie, bez konieczności polegania na przypadkowym szczęśliwym kropli. Osteo striga nie jest inaczej.

Egzotyczna profit osteo striga jest dostępny w dwóch częściach. Pierwszy to Krzyczący rój. Rundy wystrzelone przez tę broń są czującymi, toksyczne pociski, które śledzą wrogów. Jeśli ustawiasz swoje ujęcia, podążą za cel, nawet za osłoną, jeśli masz prawidłowy kąt.


Drugi to Przeciążenie toksyczne. Dzięki temu zabójstwa lub powtarzające się precyzyjne trafienia wywołają wybuch trucizny, która rozprzestrzenia się na pobliskich wrogów. To’jest potężną umiejętnością, która może w jednej chwili zabić całe rój słabych wrogów.

Idealna kompilacja, czyli A ‘BÓG ROLL’ Osteo Striga skupi się na dokładności i obsłudze, co zmaksymalizuje to, jak często pistolet’S Egzotyczny procy aktywuje.

Oto nasza zalecenie dla Najlepszy osteo striga, bóg Destiny 2:

  • Smallbore
  • Przygotowane rundy
  • Ręcznie ustawione zapasy

Jako SMG Osteo Striga jest zbudowana do walki z bliska. Zakres i dokładność są słabościami tego rodzaju broni. Smallbore zwiększa efektywny zakres tego pistoletu, jednocześnie zmniejszając odrzut.

Przygotowane rundy Dalszy zakres zwiększania zakresu. Jest to pomocne w PVE i niezbędne w PVP, gdzie inteligentni gracze będą wymuszać zaangażowanie spoza odległości, w których osteo striga jest zwykle skuteczna.

Osteo striga ma bardzo pionowy wzór odrzutu, co ułatwia przewidywanie. Dodanie Ręcznie ustawione zapasy Zmniejsza, jak silne jest to ciągnięcie, ułatwia to Kontrola. Pozwala to skorzystać z wzmocnienia zakresu z innych komponentów i stać się tak śmiertelnie w średnim zasięgu, jak jesteś blisko.


Katalizator dla osteo striga staje się dostępny, gdy zarobisz wystarczającą ilość XP z pistoletem, aby osiągnąć poziom 10. Wyposażanie katalizatora zwiększa Twój zasięg i prędkość przeładowania, a trucizny końcowe ciosy powrót amunicji do broni’magazyn S.

To’S Ostatni utwór, aby naprawdę ukończyć boskę Osteo striga, gdy fale wrogów pękają przed tobą.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Destiny 2 Osteo Striga Roll i jak odblokować wyjaśnione ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *