Destiny 2 Przesilenie 2023 Przewodnik

Startseite » Destiny 2 Przesilenie 2023 Przewodnik
5. marca 2024
8 minutes
39

By Jhonny Gamer

Roczny Przesilenie bohaterów wydarzenie powróciło do Destiny 2, Świętując wiele triumfów strażników nad tymi, którzy życzą ludzkości.

Ten przewodnik rozbije wszystkie elementy przesilenia Destiny 2, w tym unikalne waluty, impreza ogniska, nasycanie słonecznymi zbrojami żarami i wszystkie wyzwania związane z kartami wydarzeń.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Rozpoczęcie przesilenia Destiny 2

Przesilenie zaczyna się od wstępnej misji, która służy wprowadzeniem do podstawowej mechaniki zdarzeń. Aby rozpocząć, odwiedź Evę Levante w wieży. Przydzieli ci Świętując przesilenie Misja i prezentuj pełny zestaw Słoneczny pancerz.


Kroki tego zadania to:

 • Wyposaż pełny zestaw Sunlit Armour
 • Odwiedź Eva Levante w wieży
 • Uzupełnij aktywność ogniska, aby przekształcić twoje srebrne liście w srebrne popiół
 • Odwiedź Eva Levante
 • Otwórz swoją kartę wydarzenia i odbierz swoje pierwsze wyzwanie wydarzenia
 • Otwórz ekran szczegóły dowolnej opalonej zbroi i dodaj rozpałki Under Armour Mods.
 • Nasycić kawałek słonecznej zbroi żarami – możesz to zrobić z pancerzy Sunlit Armour
 • Odwiedź Eva Levante w wieży

Kiedyś’ve skończyło te kroki, ty’otrzyma misję Strażnik w lśniącej zbroi:

 • Zbieraj srebrne liście, wypełniając czynności podczas przesilenia z wyposażoną w Sunlite Armor
 • Przekształć liście Silbera w srebrny popiół, wypełniając bazę ogniska
 • Zbieraj rozpałkę, wypełniając wyzwania związane z wydarzeniami, które im nagradzają
 • Dodaj duże rozpałki do kawałka słońca pancerza
 • Nasycić kawałek słońca zbroi lśniącymi żarami. Możesz to zrobić z Modów Zbroi Słonecznej Pancerza
 • Odwiedź Eva Levante w wieży

Zakończenie obu linii zadań pozostawi cię jednym kawałkiem słonecznego zbroi, która została w pełni ulepszona, a z nałożonym blaskiem.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Jak zbierać srebrne liście, srebrne popiół i rozpałać się Destiny 2

Eva Levante’S Obie misji i modernizacji wymagają używania sezonowych walut srebrnych liści, srebrnego popiołu i rozpałki. Rozpał i srebrny popiół są używane do poprawy statystyk osłon, podczas gdy srebrne liście są używane, aby dostać srebrne popiół.


Srebrne liście są zarabiane poprzez ukończenie zajęć podczas noszenia co najmniej jednego kawałka słonecznego zbroi. Nagrody Don’T Wzroś o noszenie większej liczby elementów, więc możesz utworzyć resztę sprzętu. Wykonanie działań ogólnie oznacza robienie treści na liście odtwarzania, takie jak Vanguard Ops, Crucible lub Gambit. Wykonanie dowolnego z nich nagradza na ogół od trzech do pięciu srebrnych liści do ukończenia. Najlepszą strategią hodowli srebrnych liści są wydarzenia publiczne. Jak zwykle EDZ to świetne miejsce do tego. Po prostu załaduj się do dowolnego obszaru z publicznym wydarzeniem, uzupełnij je, a następnie szybko podróżować do innej lokalizacji z publicznym wydarzeniem. Każdy przyznaje trzy lub cztery srebrne liście i na ogół zajmuje tylko kilka minut. Niewielka ilość czasu zainwestowanego w tę obrót może w mgnieniu oka na kieszenie srebrnymi liśćmi.

Zarobkowy Srebrny popiół Wymaga odbycia srebrnych liści za pomocą imprezy Bash Bash. Sposób, w jaki działa, jest prosty;Pod koniec ogniska uderzają pewną ilość srebrnych liści staje się srebrnym popiołem. Wyniki lepiej w wydarzeniu przekształca większą ilość srebrnego popiołu. Około 25 srebrnych liści wydaje się być granicą liczby tego, ile możesz spożywać, więc’Prawdopodobnie najlepiej mieć przynajmniej tylu pod ręką. Każdy liść wydaje się przekształcać w 2-4 srebrne popiół.


Podpałka Można uzyskać jedynie poprzez wypełnienie wyzwań na karcie wydarzenia przesilenia. Istnieje 19 całkowitej wyzwania, większość przyznaje jeden lub dwa rozpałki. Wyzwania na karcie to:

 • Sukces wypieka – Wypełnij aktywność w ognisku
 • Dobre zapalenie – Pokonaj przewoźników zapłonu w ognisku
 • Pochodnia wzięta – Pokonaj Prismatic zabrany w ognisku
 • Paliwo do ognia – Stoke The Flames w Bash Bash
 • Ash Tray – Zbierz srebrne popiół
 • Paliwo do ognia II – Stoke więcej płomieni w ognisku
 • Paliwo do ognia III – Stoke jeszcze więcej płomieni w ognisku
 • Jak pożar – Pokonaj cele w dowolnym miejscu w systemie. Pokonanie Guardians Awards Progress Progress
 • Superlatyw – Pokonaj cele z super umiejętnościami
 • Wykute w płomieniach – Pokonaj przeciwnych opiekunów w każdej działalności
 • Ręcznie zapalniczka – Pokonaj cele z armatami ręcznymi, strzelbami i wyrzutniami rakiet
 • Spal je – Pokonaj szefów w dowolnym miejscu w systemie
 • Zakrywanie węgli – Kompletne zajęcia odtwarzania, aby zdobyć srebrne liście
 • Mieć odwagę śnić – Kompletne biegi ślepej studni lub odwagi wieczności, aby zdobyć srebrne liście
 • Jasny – Kompletny Vanguard Ops lub Mocfalls, aby zdobyć srebrne liście
 • Pożary konkurencji – Kompletne mecze w playlicach tygla lub gambit, aby zdobyć srebrne liście
 • Iskra w ciemności – Kompletne rundy ołtarzy smutku lub ratowania, aby zdobyć srebrne liście
 • Na gorącym siedzeniu – Kompletne działania na Neptune, aby zarobić srebrne liście
 • Flameeper – Roś tytułu Flameeper

Flameeper, Ostateczne wyzwanie na karcie, przyznaje Ascendant Shard i Ascendant Stop zamiast rozpałki.

Jak ukończyć Destiny 2 impreza ogniska

Wykonane wydarzenie przesilenia bohaterów jest Bash ogniska. Ta trzyosobowa działalność odbywa się w europejskiej strefie Ariel i zawiera fale wrogów, proste cele i walkę z bossem. Celem jest tak wysoko podsycanie ogniska i zabicie szefa. Im większe ognisko, tym większe nagrody na końcu, a im więcej srebrnych liści zostaną przekształcone w srebrny popiół.


Tam’jest zarazy na środku obszaru, gdy początkowo się ładujesz. Zniszcz to, aby rozpocząć działalność. Pojawi się ośmiominutowe timer, zwiastując przybycie pijnika upałów, szefa Bash Bash.


Istnieją trzy fazy do bashu ogniska. Przez większość czasu spędzono na próbie wrażenie dużego płomienia na środku mapy. Robisz to, zabijając grupy wrogów do Przewoźnik zapłonowy pojawia się. Po zabiciu zrzucają trzy kule o nazwie Iggners z krótkimi timerami. Odbierz je i Wrzuć je do ogniska Stokować płomienie. Śledzenie w zapalnikach jest bardzo agresywne, o ile twój rzut jest w szorstkim sąsiedztwie ogniska, a potem oni’zostaną wciągnięte w to. Wszelkie zapłonki, które są’T podniósł, zanim wygasną ich liczniki.

Czasami ty’zostaną przerwane przez Wziął ingerencję, zapobieganie gładzącym ogniskom, dopóki nie znajdziesz i nie wyczyścisz grupy zabranych wrogów i zarazy. Gdy tylko znikną, możesz wznowić polowanie na zapalniki.


Kiedy zegar osiągnie zero, czyli 30 zapalników, Pijnik ciepła pojawi się. Wyjmij je, a aktywność będzie kompletna. Chwyć wszelkie engramy wokół ogniska i świętuj zwycięstwo, rzucając kolegom Strażników wyróżnienie.

Jak ulepszyć, rozpalić i zmaksymalizować opętanie słoneczne Destiny 2

Jezeli tam’S Guardians powinni oderwać się od przesilenia w tym roku’S, że Słoneczny pancerz ma potencjał, w którym można się zaprojektować Bardzo wysokie rzuty statystyczne we wszystkich kategoriach, które chcesz. Są to ostateczna nagroda dla wielu rzemieślników kompilacji i łatwe do skorzystania, jeśli wiesz, jak wiesz.


Słoneczna zbroja ma poręczną funkcję, w której ona’S statystyki można przenieść w zamian za srebrne popiół. Co więcej, możesz skoncentrować, jakie statystyki należy poprawić. Na zbroi znajdują się dwa specjalne gniazda modów. Gniazdo rozpałki pochłania rozpałkę i Gniazdo Ember zużywa srebrne popioły.

Gniazdo rozpałki podnosi zbroję przez trzy różne poziomy i musi zostać ukończone w porządku. Gniazdo Embera następuje i koncentruje się na statystykach sprzętu. Małe rozpałki pozwala lekko podnosić statystyki poprzez gniazdo świecących żarów i zużywa 1 rozpałkę. Duże rozpałki zużywa jeszcze 2 i pozwala uzyskać dostęp do aktualizacji do lśniących żarów, dodatkowo zwiększając statystyki podstawowe. W pełni ożywione zużywa trzy rozpałki, pozwala wydać srebrny popiół Reroll z jedną skoncentrowaną statystyką być szczególnie wysoki i umożliwia efekt blasku na osłoniętą zbroję.


Gdy zakryjesz kawałkiem, Wszystkie przyszłe słoneczne zbroje tego samego typu zostaną zmodernizowane do tego samego poziomu, pozwalając ci wydać popioły na skupienie się, ale nie inwestować w dalsze rozpalanie. Działa również w połączeniu z Modami Armorera na twoim duchu. Jeśli chcesz, na przykład zbroi, która ma wysoką odporność i dyscyplinę, możesz przypisać jedną do swojego ducha i skupić się na drugim.

How do you rate Destiny 2 Przesilenie 2023 Przewodnik ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *