Destiny 2 Przewodnik po poziomie: jak dostać się do maksymalnej czapki

Startseite » Destiny 2 Przewodnik po poziomie: jak dostać się do maksymalnej czapki
5. marca 2024
9 minutes
35

By Jhonny Gamer

Każdy nowy Destiny 2 Rozszerzenie i sezon przynoszą ze sobą wyżej Destiny 2 Cap na poziomie mocy pracować nad.

Sezon serapha I Destiny Piąty rok 2 nie jest inny. Dobra wiadomość jest taka, że według Królowej Czarownicy wszyscy zaczynają teraz na tym samym poziomie sprzętu podstawowego, niezależnie od tego, kiedy zacząłeś grać – i jak poprzednio, stamtąd istnieje wiele czapek i wielu źródeł sprzętu, z których można się tam dostać.

Uczenie się, gdzie znaleźć Potężny sprzęt I Pinnacle Gear Źródła są kluczowym aspektem Destiny 2 Wyrównanie – a w skrócie, w punktach będziesz musiał zmienić skupienie się na niektórych czynnościach, aby nadal wyrównać, aby pomóc Ci uzyskać dostęp i przetrwać zawartość gry końcowej gry.

Jest to nieco przytłaczający system, aby na początku wprowadzić głowę, a ta strona wyjaśni, jak poruszać się na każdym etapie.

Na tej stronie:


Destiny 2 PS5 vs Xbox Series X | S – prawdziwa przewaga nowej generacji

Jak działają poziomy biegów Destiny 2 i maksymalny limit poziomu

Destiny System wyrównania 2 działa z trzema różnymi czapkami do pracy, z których każda wymaga różnych źródeł sprzętu, aby wyrównać przeszłość. Oto, czym są na pierwszy rzut oka na sezon 19:

 • Poziom biegu podstawowego – 1350 poziom mocy
 • Miękka / legendarna czapka przekładni – 1530 poziom mocy
 • Potężny czapkę zębatą – poziom mocy 1580
 • Pinnacle Gear Cap – 1590 Poziom mocy


Jak dotrzeć do tych czapek i co zrobić, aby dotrzeć do następnego, jest przedstawiony w pozostałej części tego przewodnika wyrównania.

Warto zauważyć, że technicznie Destiny 2 maksymalny limit wykracza poza 1590, dzięki sezonowi artefaktowi. Każdy nowy sezon da ci ten przedmiot i wyrównując go z XP, Otrzymasz serię bonusów – w tym tymczasowe dodatkowe poziomy, które zwiększają twoją moc, co pozwala przejść poza poziom poziomu. (Lub, jeśli jeszcze cię tam nie ma, niewielka szturchanie.)

Możesz zobaczyć swój obecny poziom i to, co artefakt przyczynia się, na ekranie głównym:


Nie jestem pewien, skąd pochodzi twój poziom mocy? Włóż z kursorem, aby zobaczyć awarię – a także ile XP potrzebujesz, aby jeszcze raz zwiększyć swoją bonus artefaktów.

Koniec każdego sezonu widzi jednak wiele rzeczy Destiny 2 Resetuj i zmieniaj. Obejmuje to artefakt, który rozpocznie się od nowa, więc musisz wyrównać premię poziomu mocy za pomocą XP jeszcze raz. Oprócz tego sama czapka będzie wzrosła – zwykle 10 na sezon.

Jak dostać się do legendarnego sprzętu, aby dostać się do miękkiej czapki 1530 Destiny 2

Uczenie się, które źródła dają, jakie łupy mocy są kluczowe dla szybkiego i skutecznego wyrównania. Zdecydowana większość działań w Destiny 2 spadnie łupy do „miękkiej” legendarnej czapki 1530, co oznacza, że kiedy zaczniesz Destiny 2 lub główny nowy rozszerzenie, po prostu grasz w grę, jak chcesz wyrównać.

Oto pomysł, co to obejmuje:

 • Niebieskie i fioletowe krople od wrogów
 • Odszyfrowanie niebieskich i fioletowych engramów
 • Wykonanie działań (takich jak wydarzenia publiczne, zagubione sektory, Uderzenia, Tygiel) i otwierające skrzynie łupów
 • Poszczególne nagrody klanu
 • Legacy Raids (takie jak Last Wish, Garden of Salvation) Nie podkreślono w cotygodniowej rotacji
 • Dziedziczne lochy (takie jak Shatted Tron, Pit of Heresy) nie podkreślone w cotygodniowej rotacji
 • Regularny zapad Lista odtwarzania
 • Spadki z otwierania przypisów z XUR w rozszerzeniu 30. rocznicy

Zapraszamy również do ukończenia potężnych działań sprzętowych i szczytowych, które również przyniosą ci korzyści – chociaż krople będą zgodne z twoim obecnym poziomem niż przeskakując cię.


W menu możesz zobaczyć poziom mocy Engram w swojej kolekcji Engram.

Sugerujemy również unikanie wlewania – Co pozwala na zmianę mocy pewnego sprzętu poprzez „konsumowanie” kolejnego – dopóki przynajmniej trafisz w potężny etap biegów, ponieważ do tego czasu będziesz dostawać sprzęt, więc będzie on bardzo szybko wyprzedzony przez coś innego bardzo szybko.

Podsumowując, aby dostać się do 1530 r. Jeśli chcesz to przyspieszyć i ukończyłeś wszystkie misje fabularne, wówczas mecze tytka i wydarzenia publiczne należą do najszybszego sposobu na zrobienie tego.

To powiedziawszy, istnieją metody szybkiego dotarcia do miękkiej czapki…

Potężne źródła poziomu biegów, aby dostać się do czapki 1580 Destiny 2

Legendarne engramy i standardowe łupy zatrzymają się na 1530, więc musisz szukać „potężnego sprzętu”. Oznacza to, że musisz zmienić i pracować nad określonymi czynnościami, aby zwiększyć swój poziom.

Tutaj Grind jest nieco bardziej zaangażowany. Zamiast mieć każdą indywidualną aktywność, która może upuścić coś, co może zwiększyć poziom mocy, musisz teraz skupić się na wykonywaniu cotygodniowych wyzwań.

Obejmują one:

 • Ukończenia aktywności odtwarzania strajku, gambit, tygla
 • Nagrody od każdego z sześciu awangardowych (strajkowych), tygli i gambit rankingów **
 • Wykonanie ośmiu nagród dla dostawcy
 • Paski sezonowe spadają
 • Próby Ozyrysa (trzecia wygrana)
 • Prime Engrams (losowo upuszczane; zasadniczo stałe trzy monety buffowe w całej nazwie)
 • Egzotyczne engramy
 • Istnieje również garść „jednorazowych” źródeł potężnego sprzętu, takich jak egzotyczne nagrody za zadanie

* Mile widziana zmiana od czwartego roku jest to, że wszystkie zajęcia odtwarzania mają szansę upuścić potężny sprzęt po każdym ukończeniu, nawet jeśli ukończyłeś swoje cotygodniowe wyzwanie.

** Od sezonu 13 musisz wrócić do tych sprzedawców aktywności w wieży, aby uzyskać potężny engram po uszeregowaniu. Możesz je bankować, jeśli tak wybierzesz, więc odwiedź je, gdy jest gotowy.Nasze zalecenie? Skoncentruj się na ośmiu nagrodach dla każdego dostawcy. Chociaż wiele z nich jest specyficznych dla obszaru lub aktywności, niektóre takie jak Banshee w wieży można zakończyć podczas wykonywania dowolnej aktywności. Nagrody powinny być priorytetem, aby uzyskać xp Aby wyrównać swój artefakt i wyrównać przepustkę sezonową, aby uzyskać dodatkowe krople.Pamiętaj też, że możesz również zdobyć sprzęt Pinnacle, aby zwiększyć swój poziom, na przykład z RAID, który powinieneś być wystarczająco silny, aby grać.

Oprócz powyższego warto poznać ukończenie legendarnej kampanii da ci zestaw na 1530. Jest to w pewnym sensie poniżej potężnej czapki, ale jeśli dopiero zaczynasz, może być dobrym krokiem, jeśli masz ochotę na wyzwanie.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Pinnacle Gear Tier Źródła, aby dostać się do czapki 1590 Destiny 2

Po osiągnięciu potężnej czapki przekładni musisz przełączyć się na szczyt Pinnacle, aby dać ci ostatnie 10 poziomów.

Są to jedne z najtrudniejszych lub czasochłonnych czynności w Destiny 2. Co więcej, jest ich mniej, zwiększając szlifowanie.

Oto wszystkie obecne źródła szczytu szczytu:

 • Cotygodniowe wyzwania odtwarzania dla tygla, strajku i gambit
 • Zarabianie klanu XP dla dostawcy wieży
 • Najnowszy nalot (King’s Fall) Spotkanie
 • Najnowsze ukończenie lochu (Duality do 9 grudnia)
 • Zakończenie ostatecznego spotkania Legacy Raids lub Lungeons podświetlonych w najnowszej cotygodniowej rotacji *
 • Ukończenie konserwacji (po kampanie The Witch Queen Mission)
 • Vox Obscura Champion / Pokonania szefa (misja odblokowuje podczas martwego posłańca poszukiwanie)
 • Próby Ozyrysa (siedem wygranych, bezbłędne)
 • Mocfall: Nagroda próby za zdobycie 100 000 punktów lub więcej
 • Odważna wieczność (wynik 250 000 lub więcej)
 • Żelazny sztandar Nagrody

* W przeciwieństwie do najnowszego nalotu lub lochu, Pinnacles spadną tylko po zakończeniu – nie dla każdego spotkania.

Chleb i masło tutaj dla graczy solo koncentrują się na cotygodniowych listach odtwarzania, co może dać proste źródło szczytu szczytowego. Jeśli połączysz to z triumfami, pieczęciami lub bronią szczytową, to zasadniczo przygotowujesz swoją postać do różnych działań końcowych na poziomie i łupach.

Misje konserwacji i vox obscura są również na sobie solo.

Jednak najlepsze źródło sprzętu Pinnacle zawsze pozostanie najnowszym nalotem, jeśli masz wystarczająco wysoki poziom i możesz znaleźć innych, którzy się z tobą dołączą. Biorąc pod uwagę każde spotkanie, pełna gra na rajd powinna zdobyć cztery krople szczytowe, co daje solidne wzmocnienie poziomu. Choć trudne, gra na rajd można osiągnąć w wieczornej grze z treningiem.

Tymczasem ukończenia lochów są również przydatne do ćwiczenia, ponieważ mogą być niezawodnymi, szybkimi źródłami, gdy wiesz, co robić.


Najlepszym źródłem sprzętu szczytowego na Twój czas prawie zawsze będzie najnowszy nalot.

Warto dodać te sezonowe wydarzenia – takie jak Festival of the Lost Podczas Halloween lub przesilenia – może zaoferować broń na poziomie maksymalnym lub zbroję po spełnieniu określonych wymagań, niezależnie od obecnego poziomu mocy. Jeśli jesteś opóźniony, warto je ukończyć, aby szybko podnieść średni poziom.

Ostatecznie wiedz, że zdobycie szczytu to szlif. Ale jak wspomniano wcześniej, twój sezonowy artefakt może również zwiększyć poziom mocy sprzętu, więc jeśli zmagasz się z powyższymi czynnościami zorientowanymi na wieloosobowe, po prostu granie i uzyskanie XP będzie stopniowo zauważą wzrost poziomu mocy.

Choć może to być dużo pracy, warto pamiętać, że poziom mocy wzrasta o 10 we wszystkich czapkach co trzy miesiące, kiedy nadejdzie nowy sezon, co daje nogę do następnej podwyżki za każdym razem.

Bez względu na twoje cele, jeśli chodzi o wyrównywanie, życzymy powodzenia!

How do you rate Destiny 2 Przewodnik po poziomie: jak dostać się do maksymalnej czapki ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *