Destiny 2 Rewizja Zero Boga Roll and Drop Lokalizacja

Startseite » Destiny 2 Rewizja Zero Boga Roll and Drop Lokalizacja
6. marca 2024
7 minutes
56

By Jhonny Gamer

Rewizja zero jest egzotycznym karabinem pulsowym w Destiny 2, który został dodany w sezonie serafla.

Ta broń kinetyczna gromadzi ukierunkowanie danych na podstawie powtarzających się krytycznych trafień, które można przekształcić w ogromne obrażenia bonusowe przez krótki czas. Jest to również niezbędna broń do niszczenia dronów bezpieczeństwa i wypełnij protokół dobrego chłopca misja.

Ta strona będzie szczegółowo opisać, jak uzyskać zerową wersję Destiny 2, Jak odblokować wersję zero katalizatorów i jaką rewizję Boga Roll powinieneś dążyć.

Na tej stronie:


Destiny 2 Festiwal Zaginionego Trailera 2022

Jak uzyskać zerową wersję Destiny 2

Rewizja Zero jest bardzo prostą bronią do odblokowania. Zacznij od postępu przez Więcej niż broń Linia zadań. Ostatecznie będziesz miał za zadanie ukończyć operację misji: Seraph’S -tarcza. Wypełnij tę misję, a otrzymasz pierwszą wersję zerową i egzotyczną misją Ukryty kształt.


Celem ukrytego kształtu jest odblokowanie wersji zerowej do tworzenia, umożliwiając w razie potrzeby tworzenie i dostosowanie broni. To są kroki w tej linii misji:

 • Pełna operacja: Seraph’S -tarcza.
 • Porozmawiaj z Clovis na ramie EXO w H.mi.L.M.
 • Ukończ misję przybycia.*
 • Porozmawiaj z Ikorą Rey w Enclave Mars i zakończ kształtowanie: Ekstrakcja.*
 • Porozmawiaj z Ikorą Rey w Enclave Mars i zakończ Quing: Resonant Alloys Quest.*
 • Wersja kształtu zero.

Po zakończeniu ukrytego kształtu Wersja zero stanie się możliwa do wykonania. Odblokuje również cztery zadania, każde nagradza inny katalizator po zakończeniu.

*Jeśli te zadania lub misja zostały ukończone wcześniej, postęp ten będzie się liczył.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Jak odblokować wersję zero katalizatorów Destiny 2

Rewizja Zero jest niezwykła wśród broni egzotycznej, posiadając cztery różne potencjalne katalizatory. Każda z nich ma osobną linię zadań, nazwana Jeśli zdecydujesz się to zaakceptować Części I-IV. Każde zadanie nagradza inny katalizator, a każdy, kogo ukończysz, poprawia Huntera’s Trace, wersja zerowa’S uszkodzenia zwiększające wewnętrzne.


Cztery zadania katalizatora są prawie identyczne. Zalecamy postępy wszystkich czterech misji do kroku 5, co pozwala ukończyć kilka ostatnich kroków dla każdego.

Są to kroki, aby ukończyć każdy, jeśli zdecydujesz się zaakceptować to zadanie:

Zbierz indeks kryptograficzny

Istnieją cztery wskaźniki całkowitych kryptograficznych do zlokalizowania. Dwa pochodzą z terminalu na końcu misji operacji Archimedes, dwa z terminalu na końcu Diokles Operacji.

Podróż do określonego miejsca docelowego

To zabierze Cię do Europy, Cosmodrome, EDZ i księżyca. Po prostu lej do każdego z nich, aby zakończyć ten krok.

Pokonaj wrogów i kompletne patrole

W każdym z wymienionych powyżej miejsc, po prostu wyeliminuj wrogów i kompletne patrole. Zyskasz 1% postępy w zakresie zabójstw, 5% postępów w zakresie patroli.

Znajdź martwe krople

Martwe krople to szyfry na końcu zagubionych sektorów. Enter and Complete K1 Logistics (Moon), Perdition (Europa), Terminus East (EDZ) i Exodus Garden 2A (kosmodrom) i poszukaj Hähologram KKE po każdym bossie. Uwaga: szyfry eksplodują wkrótce po aktywacji.


Uruchom operację Seraph’tarcza S na trudności legendy i znajdź schemat broni

 • Na tym kroku będziesz szukać czterech martwych exo’S rozproszony w całej operacji: Seraph’S -tarcza. Zasadniczo są na normalnej drodze przez misję, ale mogą być łatwe do przegapienia.
 • Pierwsze EXO znajduje się w pobliżu drzwi wyjściowych pułapki. Po aktywacji każdego terminala, aby wyłączyć pułapkę, możesz wchodzić w interakcje z martwym EXO w drodze z pokoju.

 • Następnie jest wkrótce po znalezieniu pierwszego ulepszenia operatora. Wyczyść pokój z dwoma wrzaskami i wprowadź wentylację, który pozwala zastrzelić przełącznik. EXO znajduje się na bocznej ścieżce w tym otworze wentylacyjnym.

 • Trzecie EXO znajduje się w dużym pokoju z stosem wybuchowych baryłek na środku (flaga rajdowa wskazuje, że jest to właściwa lokalizacja). Gdy tylko wejdziesz do pokoju, skręć w prawo i poszukaj drzwi po prawej stronie.


 • Ostatnie EXO znajduje się natychmiast po zerwaniu z więzienia. Wejdź do korytarza ze wszystkimi ramkami Braytech walczącymi z upadłymi i przeszukaj pokoje po prawej stronie. Ostatnie martwe EXO będzie tutaj.

Pełna operacja: Seraph’S -tarcza

Teraz, gdy znalazłeś wszystkie martwe exo’S, musisz walczyć za pośrednictwem ostatniego bossa i przesłać wirusa na terminalu końcowym, aby zakończyć operację: Seraph’S -tarcza.

Odwiedź broń’ekspert od analizy katalizatorów

Gdy masz wszystkie cztery katalizatory, odwiedź Banshee-44 w wieży. On skomentuje twoje nowe zabawki i wypełni ostatni krok, jeśli zdecydujesz się to zaakceptować.

Rewizja Zero God Roll Zalecenie w Destiny 2

Rewizja zero to karabin impulsowy, który wymaga precyzyjnych trafień w celu aktywacji jego profitu zwiększania obrażeń.


„Rzut boga” rewizji zero ułatwia lądowanie precyzyjnie, nagradzając za to strażników i dodaje dodatkowego kopnięcia do każdego strzału do zataczania się wrogów.

Oto nasz Zalecana wersja Zero Boga Destiny 2:

 • Break strzałki
 • Złożony zapas
 • Wieczny ruch
 • Rundy wysokiego kalibru
 • Czwarty raz’S urok

Break strzałki jest częstym miejscem, w którym Bogu rzuca się nie bez powodu. To znacznie poprawia obsługę i zmusza odrzut do niezwykle przewidywalnego wzoru pionowego, niezwykle pomocnego, jeśli chcesz pozostać dokładny podczas ciągłego strzelania.

Złożony zapas oferuje niewielki wzrost zarówno stabilności, jak i obsługi. Rewizja Zero potrzebuje nieco obu, dlatego dostaje skinienie się na większy buff do dowolnej statystyki indywidualnie.

Wieczny ruch jest zaprojektowany w celu zwiększenia stabilności, obsługi i prędkości przeładowania, jeśli ciągle się poruszasz. Rewizja Zero wyróżnia się jako broń poza okładem, w której praca nóg jest używana do ustawiania strzałów i unikania szkód w średnim lub większym zakresie. Jako taki, wieczny ruch jest prawie zawsze aktywny i działa dobrze z strzałką i kompozytem, aby było to bardzo łatwe do strzelania do broni.

Rundy wysokiego kalibru mają ważną funkcję oszałamiających wrogów. Jest to pomocne, w którym często powstrzymuje wrogów przed strzelaniem do ciebie, i PvP, gdzie może zrujnować dokładność przeciwnego opiekuna.

Z czterech korzyści opartych na katalizatorze, Czwarty raz’S urok wyróżnia się synergistycznie z sposobem, w jaki stosuje się wersję zerową. Ta broń ma na celu gromadzenie szybkich krytycznych trafień. Czwarty raz’S Urok powraca do magazynu, jeśli cztery kolejne krytyczne trafienia lądują. Z tym wyposażonym, śmiertelnym dokładnym strzelaniem może trwać przez dłuższy czas bez przeładowania, zadawania szkód i budowania danych dotyczących celu. To’jest idealnym dodatkiem do tej budowy broni.

Jak zwykle, po preferowanym rzucie, pamiętaj, aby ulepszyć ją do arcydzieła Aby nadać mu zwiększenie statystyki, możliwość generowania kuli na wielu Kartach i dodawanie opcji zabójstwa śledzącego!

How do you rate Destiny 2 Rewizja Zero Boga Roll and Drop Lokalizacja ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *