Destiny 2 Różnica Boga Rzucaj i upuszcza lokalizację

Startseite » Destiny 2 Różnica Boga Rzucaj i upuszcza lokalizację
6. marca 2024
4 minutes
36

By Jhonny Gamer

Różnica jest legendarnym karabinem pulsowym w Destiny 2, dodany do basenu łupów w sezonie serapha.

To jest broń zastoju 450 na minutę (RPM), co czyni ją jednym z szybszych archetypów strzelania dla klasy broni.

Ta strona szczegółowo opisuje, jak uzyskać różnicę w Destiny 2, i jakie aranżacja korzyści stanowi rozbieżność, jaką bóg toczy.

Na tej stronie:


Destiny 2 Festiwal Zaginionego Trailera 2022

Jak uzyskać różnicę w Destiny 2

Rozbieżność to sezon broni Seraph. Można go znaleźć jako Losowy spadek z niektórych działań, skoncentrowanych na Umbralowe engramy, I spreparowany.


Aby znaleźć losową różnicę, musisz zagrać Sezon serapowej treści sezonowych. Oznacza to napój: pola bitwy i misje sezonowe, takie jak operacja: Seraph’S -tarcza. To, czy rozbieżność spadnie, jest kwestią szczęścia, ale możesz zwiększyć swoje szanse na sukces, używając Keycodes Seraph na końcu play biteist Battlegrounds, aby otworzyć drugą skrzynię, podwajając łup.

Rama exo na h.mi.L.M. może również skupić się na niecierpliwych engramach. Najpierw będziesz musiał zdobyć moduły exo-ramkę, wypełniając sezonowe wyzwania, a następnie kupić Seraphic Bronie Concentrusing Upgrade. Kiedyś’zrobiono to, abyś mógł teraz wydać Umbral Engram, niektóre legendarne odłamki i trochę seraficznej energii Umbral, aby skoncentrować swoją różnicę.


Tworzenie jest najlepszą opcją, ponieważ wymaga tylko bardzo powszechnych materiałów i pozwala ręcznie zbierać korzyści i cechy dla twojego boga rzutu. Aby stworzyć różnicę, musisz najpierw Zbierz wzór. Odbywa się to poprzez wypełnienie ekstrakcji rezonansu głębinowego o pięciu różnych różnicach. Rozbieżności głębin można znaleźć za pomocą losowych kropli. Możesz także wydać kolejny moduł Exo-ramka, aby odblokować ulepszenie głębokiego. Dzięki temu pierwszy sezon broni Seraph, którą skupiasz się na Umbral Engram co tydzień będzie gwarantowany.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Różniczka boska rekomendacja Destiny 2

Rozbieżność miesza wysoki wskaźnik pożaru z mocno uderzającym czterema okrągłymi serią. Kompromis to zauważalna ilość odrzutu. Ten odrzut jest w rzeczywistości użyteczną funkcją, która może być korzystna, jeśli jest odpowiednio używana. Rozbieżność ma Przewidywalne pionowe ciągnięcie, A nauka celowania w centrum celów oznacza, że ciągnięcie wyśle ostatnie kilka rund z każdego wpadającego w głowę celu.


Idealna wersja rozbieżności lub „boga rolka” pochyla się w tej drobniejszej technice strzelania i używa jej do konsekwentnego zwiększania obrażeń.

Oto nasz Zalecany rozbieżność, Bóg się włączy Destiny 2:

  • Rzutek korkociągowy
  • Taktyczny mag
  • Banita
  • Główny

W większości przypadków faworyt jest faworytem Arrowhead, ale w tym przypadku dodatkowy odrzut Kontrola ISN’T pomocne. Zamiast tego zwiększenie do zasięgu, obsługi i stabilności z Rzutek korkociągowy Pomóż zachować dokładny pożar z większej odległości.

Taktyczny mag Dodaje dodatkową cztery rundy do magazynu. Dodaje również większą stabilność i przyspiesza przeładowy, idealne do utrzymywania rozbieżności.

Banita jest jedną z najlepszych cech dokładnej broni jak karabin pulsowy. Precyzyjne zabójstwa znacznie zwiększają prędkość przeładowania. Tak długo, jak możesz wykonać swoje strzały, możesz szybko uzupełnić pistolet. Połącz to z dodatkową prędkością serii i przeładowania z taktycznego magazyu, a różnica może strzelać z minimalnym przestojem.

Zabij klip nie jest złą opcją, ale główny ubiegłego. Z tą cechą lądowanie strzału ciała zwiększy precyzyjne obrażenia na krótki czas. Jeśli użyjesz rozbieżności we właściwy sposób, celując w środkową masę i pozwalając jej wyciągnąć końcowe pociski każdego wybuchu i do precyzyjnego strzału, wówczas aktywuje.

Jak zwykle, po preferowanym rzucie, pamiętaj, aby ulepszyć ją do arcydzieła Aby nadać mu zwiększenie statystyki, możliwość generowania kuli na wielu Kartach i dodawanie opcji zabójstwa śledzącego!

How do you rate Destiny 2 Różnica Boga Rzucaj i upuszcza lokalizację ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *