Destiny 2 Rose God Roll and Drop Lokalizacja

Startseite » Destiny 2 Rose God Roll and Drop Lokalizacja
6. marca 2024
3 minutes
39

By Jhonny Gamer

Róża jest legendarnym armatą ręczną Destiny 2, wydany wyłącznie część dywizji konkurencyjnej w tyglu po wydaniu sezonu serapha.

Jest to 140 okrągły armaty kinetyczne (RPM), archetyp często uważany za jeden z najlepszych lub meta, w grze.

Ta strona szczegółowo Jak zdobyć różę W Destiny 2, i co Rose God Roll powinieneś dążyć do.

Na tej stronie:


Destiny 2 sezon serapha

Jak się wznieść Destiny 2

Rose jest bronią tytką i jest początkowo zarabiana uczestnicząc w dzielącym zadanie drabiny.

Odwiedź Lorda Shaxxa w wieży, a on przypisuje ci zadanie. Twoja misja: kompletne mecze do umieszczania na liście odtwarzania Crucible.

Będziesz musiał ukończyć siedem meczów, aby zaspokoić ten warunek. Zwycięstwo ISN’T wymagane, więc nawet strażnicy, którzy nie są’T PVP Miłośnicy będą mogli to zrobić.


Po zakończeniu meczów i zarobków powrót do Lorda Shaxx. On przyzna ci twoją różę.

Iść naprzód będziesz mógł zarobić jedną różę na charakter / tygodniowo Wykonując cotygodniowe wyzwanie oddziału konkurencyjnego, każde z nich upuszczają z randomizowanymi korzyściami.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Rose God Roll Zalecenie w Destiny 2

Rose to armaty ręczne zaprojektowane w celu połączenia siły ognia z armaty ręcznej 140 obr./min z szybszą prędkością i obsługą nieistniejącego obecnie archetypu 150 obr./min, dzięki temu Lekka rama Wewnętrzna cecha. To’S pistoletu dla zwinnego strzelca, w grubości akcji.

Idealny kropla lub ‘BÓG ROLL’, róży podkreśla szybkie, dokładne strzelanie z wzmocnieniem, aby uszkodzić moc wyjściową.


Oto nasz Zalecany Rose Bog się zwinął Destiny 2:

  • Rzutek korkociągowy
  • Taktyczny mag
  • Wieczny ruch
  • Wybuchowy ładunek

Rzutek korkociągowy Dostaje skinienie się na częstą ulubioną przerwę na groty strzałek ze względu. Rose ma bardzo przewidywalny wzór odrzutu, więc nie ma potrzeby na to wpływie i Kontrola Ling Walefff jest zawsze ważnym czynnikiem dla armat ręcznych.

Taktyczny mag to jack-of-all-tradeds. Dodatkowa runda dla armaty ręcznej’magazyn S przechodzi długą drogę. Poprawa stabilności i prędkości przeładowania jest kluczem do utrzymywania pistoletu ciągłego strzelania z dużą dokładnością.

Wieczny ruch jest zaprojektowany w celu zwiększenia stabilności, obsługi i prędkości przeładowania, jeśli ciągle się poruszasz. To działa doskonale z tym, jak najlepiej używana jest róża, a profit będzie często aktywny.

Wybuchowy ładunek doskonale nadaje się na armaty ręczne. Przekształca połowę szkód zadanych na wybuchowe szkody, które nie ma żadnego upadku w oparciu o zasięg. Wyprawia również tę część szkód o 30% w aktywności PVE. Wraz z nim róża jest bardziej śmiertelna i skuteczna na dużych odległościach.

Jak zwykle, po preferowanym rzucie, pamiętaj, aby ulepszyć ją do arcydzieła Aby nadać mu zwiększenie statystyki, możliwość generowania kuli na wielu Kartach i dodawanie opcji zabójstwa śledzącego!

How do you rate Destiny 2 Rose God Roll and Drop Lokalizacja ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *