Destiny 2 sezonu 22 mapa drogowa, data końcowa sezonu 21

Startseite » Destiny 2 sezonu 22 mapa drogowa, data końcowa sezonu 21
6. marca 2024
6 minutes
35

By Jhonny Gamer

Sezon 22 jest następnym sezonem Destiny 2, zastępując sezon głębin.

Ten jak dotąd sezon bezimienny będzie punktem Środkowym Lornosphad, ostatniego wcześniejszego rozszerzenia Destiny 2 Rozpoczyna ostateczny kształt. Będzie nowa historia, nowe mapy i powrót niektórych serii’najlepsza treść.

Tutaj jest Kiedy kończy się sezon głębokich, I wszystko, co wiemy o czym’S przybywa w sezonie 22.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Kiedy sezon głębokiego końca i Destiny 2 sezon 22 rozpocznij?

Sezon głębin ma potrwać od wtorku 23 maja 2023, Do wtorku 22 sierpnia. To również będzie początkiem sezonu 22.

Wystąpi to podczas cotygodniowego resetowania w następujących momentach:

  • Wielka Brytania – 18.00 (BST)
  • Europa – 19.00 (CEST)
  • Wschodni wybrzeże – 13.00 (EDT)
  • Zachodnie wybrzeże – 10 rano (PDT)

Jak zawsze gracze powinni spodziewać się sezonu 22 przy zwykłej kadencji prób Ozyrysa i Iron Banner PvP. Październik będzie tradycyjnie, w październiku tradycyjnie przynosi upiorny festiwal o tematyce Lost.


Destiny 2 sezon zwiastuny Seraph

Co’jest nowym w Destiny 2 sezon 22?

Destiny 2 ostatnio podlega kilku poważnych remontach, a to trwa w prawie każdym trybie w sezonie 22.

W tyglu

Nowa mapa PVP o tematyce VEX Nazywany multipleks. To jest pierwsza nowa mapa tygla od dłuższego czasu. To’Sieć po sieci VEX, więc bądź gotowy na bok innych opiekunów w jeszcze bardziej cyfrowym krajobrazie.


Nowy modyfikator szaty w laboratoriach tyglach, koncentrując się na dłuższym czasie na zabijanie bronią, a mniej na umiejętnościach. Zdrowie gracza jest zwiększone, czas odnowienia trwa dłużej, a specjalna amunicja będzie trudniejsza do zdobycia, więc silne taktyki ze standardową bronią będą najważniejsze.

Nowy tryb reliktu. Jest to zupełnie nowy rodzaj gry na tygle, w którym każdy Guardian zarabia za zabójstwa, które następnie można użyć do przywołania broni „relikwii”, takiej jak egida z skarbca szklanego nalotu lub Schthe z sezonu z sezonunawiedzonych.

W PVE

A Reprezowany nalot jest sprowadzony w piątek 1 września 2023. RAID nie został jeszcze ogłoszony, ale prawdopodobnie kandydaci na powracający nalot, w tym albo cota’koniec lub gniew maszyny. Będzie to miały normalny wyścig w trybie konkursowym, który zakończy się pierwszym przez pierwsze 48 godzin i stanie się „aktywnym” nalotem na cotygodniowe łupy wysokiej klasy.

Medale Vanguard są dodawane na listę odtwarzania Vanguard. Podobne do medali z Guardian Games, Będą to opcjonalne wzmacniacze wyników, które podają dodatkowe punkty za ukończenie dowolnego celu na medal.


Rotacje awangarda również zobaczą dodanie Więcej działań na pole bitwy, Zwiększenie różnorodności zawartości w tych rotatorach.

Jakiś Egzotyczny rotator misji jest dodawany. To pozwala graczom grać przez stare egzotyczne misje broni i zdobyć z tym egzotykę. Należą do nich broń jak Dead Messenger i Dead Man’opowieść, która będzie również możliwa do wykonania.

W gambit

Gambit jest uważany Jako aktywność, oparta w dużej mierze na braku graczy, którzy się z tym angażują. Oznacza to, że główne aktualizacje są mało prawdopodobne i to’będzie mniej ważne niż tygle i awangardowe ops jako cotygodniowe działanie dla opiekunów do ukończenia.

Inne ogólne zmiany

Nowe aspekty są dodawane do podklasy Strand. Łowcy będą mogli dodać wirujący maelstrom, Tytanów Banner of War i Warlocks zyskają WeaveWalk. Szczególne umiejętności tych aspektów nie zostały jeszcze ujawnione, ale aspekty często dodają potężnych efektów i mogą być zmieniającymi grę do starannie wykonanych kompilacji.

Kosmetyki będą mogły być uprzywilejowane. Jest to nieco aktualizacja jakości życia dla opiekunów zorientowanych na modę. Wcześniej śledząc określony shader w See of Setki opcji, było potencjalnie czasochłonnym obowiązkiem. Teraz możesz przypiąć do 100 shaderów, ozdób i emocji jako ulubione dla szybkiego i łatwego dostępu.

Efekt transmatowy, który pokazuje krótki obraz lub hologram przed spawnami Guardian, stanie się odblokowaniem, a nie rentownym. Wcześniej dodanie efektu transmatycznego do statku usunie przedmiot z ekwipunku, jeśli chcesz wyposażyć go na inny statek, musisz znaleźć inny. Z sezonem 22 efekty transmatowe stają się uniwersalne i trwale odblokowane, dzięki czemu możesz użyć dowolnego chcesz w dowolnym momencie.

Ogłoszono niewiele innych zmian sprzętu, ale nie jest szczegółowe. Obejmują one przeróbki rzadko używane egzotyki, zmiany w strojeniu broni i ogólne dostosowanie, w jaki sposób sprawy, takie jak obrażenia z powodu ujęć dalekiego zasięgu, wpływają na obrażenia. Maksymalna liczba materiałów mistrzowskich, które można przechowywać.

Destiny Data zakończenia 2 sezonu Defiance: Kiedy zakończy sezon 21?

To twoja ostatnia szansa na przeżycie historii sezonu głębin. Możesz śledzić nasz przewodnik po zadaniu głębokości Aby zobaczyć wszystkie kroki. Oznacza to również, że wkrótce będziesz miał czas, aby podnieść swój sezon do 100 i zebrać wszystkie nagrody.


To’jest też dobry czas na zakończenie dowolnego z sezonowych triumfów. Te wyzwania nagradzają wiele doświadczenia i mogą dać dodatkowe nagrody, takie jak jasny kurz i broń do wieczoru.

Możesz zainwestować trochę czasu w przygotowywanie się na szybki początek sezonu 22. Napełnianie kieszeni nagrodami i ich uzupełnieniem, ale nie włączając ich, może ci uzyskać kilka poziomów, jeśli zarabiasz je w pierwszym sezonie w następnym sezonie. To’S klasyczny ruch z jakiegoś powodu.


I oczywiście zawsze możesz grać w bieganie i zbierać łupy. Nie ma nic złego w kilku kolejnych rocznych nalotach na koszmary, lub chwytanie najnowszej broni z rotacji zapadającej.

How do you rate Destiny 2 sezonu 22 mapa drogowa, data końcowa sezonu 21 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *