Destiny 2 Słodka Boga Roll and Drop Location

Startseite » Destiny 2 Słodka Boga Roll and Drop Location
6. marca 2024
4 minutes
40

By Jhonny Gamer

SolnelWeb In Destiny 2 jest legendarną pistoletem łamów (SMG) i następcą niesławnego samotnika SMG, który zdominował wczesne dni gry.

Ten pistolet strzela 900 pocisków na minutę (RPM), który jest archetypem uważanym za złoty standard broni tego typu. Siewna internetowa zadaje szkody z niesamowitą prędkością i jest doskonała pod względem treści PVE i PVP (Vanguard / Patrol i konkurencyjna).

Pokazamy ci Jak zdobyć leśniaki W Destiny 2, i która Roll boga leśniowego jest najlepszy.

Na tej stronie:


Jak zdobyć leśniaki Destiny 2

Leśniaki jest produkowane przez Veist, jedną z odlewni w grze Destiny 2. To oznacza, że jest to część Ogólna pula łupów i może spaść z dowolnej działalności.

Wykonanie strajków, meczów tytka, gambit i inne mogą zrzucić broń ze światowych puli łupów.

Umbralowe engramy to kolejna droga potencjalnych kropli leśniowych i oferują pewną miarę Kontrola nad potencjalnymi elementami, które możesz otrzymać.


Można je również nagrodzić na końcu dowolnej aktywności, a także losowo spadną z poległych wrogów. Po zebraniu można je przywieźć do H.mi.L.M i skupił się na konkretnej odlewni. Oznacza to, że za niewielką opłatę legendarnych odłamków możesz zmusić Engram do dekodowania jako jedna z sześciu broni Veist, dającą ci 1: 5 szans na zdobycie leniwy.

Wreszcie, wiedz, że leśniczy (w momencie pisania) nie może być wykonany – więc szukasz kropli z przyzwoitymi rolkami. Mówiąc o tym – na co powinieneś szukać?

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Rekomendacja boga boga Destiny 2

Słodka, podobnie jak wszystkie broń veist, ma pociąg pochodzący „Veist Stinger”. Wszelkie szkody wyrządzone przez tę broń mają niewielką szansę Załaduj czasopismo i zwiększaj prędkość ruchu podczas celowania zabytków.

Jako SMG, Słodka wyrządza uszkodzenia na sekundę (DPS), wykonując bardzo małe przyrosty uszkodzeń, więc często aktywuje Veist Stinger.


Idealna kombinacja profitów dla leśniowych, znanych jako „boska rolka”, opiera się na szybkich obrażeniach zadanych przez broń i poprawia słabości SMG, szczególnie zasięg i częste przeładowy

Oto nasz zalecany bóg leśniczy Destiny 2:

  • Rzutek korkociągowy
  • Taktyczny mag
  • Istnienie
  • Szał

Największe problemy z SMGS to zasięg, co zmniejsza obrażenia zadane wraz ze wzrostem odległości od celu. Rzutek korkociągowy zwiększa zasięg i przyznaje bonusy do stabilności i obsługi. Zasadniczo Słodka staje się łatwiejsza i szybsza do celowania i śmiertelna z dalszej odejścia.

Słodka zazwyczaj szybko opróżnia magazyn. Amunicja bonusowa i ulepszona prędkość przeładowania z Taktyczny mag Pomóż utrzymać strzelanie z pistoletu, a dodatkowa stabilność działa dobrze w połączeniu z grzbietem korkociągów, aby ułatwić lądowanie.

Istnienie jest potężnym profitem dla leśni. Każde zabójstwo częściowo przeładowuje magazyn. Możliwe jest szybkie wyeliminowanie dużych grup wrogów bez ponownego ładowania, szczególnie przy okresowej aktywności Veist Stinger.

Szał dodaje bonus do obrażeń, obsługi i prędkości przeładowania w dowolnym momencie, gdy jesteś w walce przez 12 sekund lub dłużej. Jest to łatwe do aktywowania i nie kończy się, dopóki nie. Słodka to broń dla gęstości akcji, a Frenzy w pełni z tego wykorzystuje.

Zakres jest idealnym mistrzostwem dla leśnictwa i powinno być priorytetem na aktualizację, jeśli jest on na pistolecie. Jeśli nie możesz tego znaleźć, Stabilność to opcja wysokiej jakości drugiego miejsca.

Jeśli chcesz znaleźć mocniejszą broń, zalecamy polowanie na Taipan 4FR i alianckie zapotrzebowanie.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Destiny 2 Słodka Boga Roll and Drop Location ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *