Destiny 2 Strategia Bossa Golgoroth, nawigacja w piwnicy Golgoroth i jak wyreżyserować wzrok Golgorth

Startseite » Destiny 2 Strategia Bossa Golgoroth, nawigacja w piwnicy Golgoroth i jak wyreżyserować wzrok Golgorth
7. marca 2024
5 minutes
39

By Jhonny Gamer

Golgoroth jest drugim szefem w King’s Fall, i jest chaotycznym spotkaniem, które wymaga spójności ponad wszystko inne.

Zanim będziesz mógł zmierzyć się z Golgoroth w Destiny 2, Musisz jednak Poruszaj się w piwnicy Golgoroth – labirynt, który ukrywa tajną skrzynię.

Jeśli już pokonałeś Golgoroth w Destiny 2, Następnie odwiedź jesienne przewodnik Króla Hub, aby dowiedzieć się więcej o tym nalotie.

Na tej stronie:


Jak poruszać się w piwnicy Golgoroth

Jedyne, co musisz wiedzieć, to to, że wszyscy członkowie Fireteam muszą być obecni przy drzwiach wyjściowych, aby otworzyć.


Aby wyjść z piwnicy Golgoroth, weź pierwszy w prawo, a następnie w lewo, w lewo ponownie, skręć w prawo i idź prosto w kierunku żyrandola. Uważaj na losowe doły w podłodze po drodze i okazjonalne eksplodowanie.

Do pakowania Tajna skrzynia, Jeden gracz bierze pierwszy w lewo z korytarza wejściowego i czeka obok płyty ciśnieniowej. Kolejna głowa prosto od początkowego korytarza, aby czekać na drugą płytę. Trzecia płyta znajduje się w prawo, a następnie w lewo, w lewo ponownie, a następnie aż do końca korytarza. Ta osoba musi również wskoczyć do dziury nad drzwiami z pobliskiego filaru do przestrzeni za nią, gdzie znajduje się talerz, a następnie stać obok talerza.

Drzwi klatki piersiowej znajdują się w połowie tego samego korytarza, więc niech jeden gracz czeka tutaj jako punkt trasy.


Kiedy ostatnia osoba jest w pozycji, sposobem na otwarcie drzwi klatki piersiowej jest wejście na płyty w określonej sekwencji. Ta sekwencja oparta na lokalizacji w stosunku do początku labiryntu to:

  • Zamknij w prawo
  • Daleko lewym
  • Zamknij w lewo
  • Środkowy lewy
  • Daleko prawy

Sposób, aby wiedzieć, że robisz to dobrze, jest posiadanie jednej osoby na raz na talerzu. Jeśli jest to poprawne, wszyscy usłyszą Mechanizm Kliknij do miejsca. Jeśli to’jest niewłaściwy, talerz będzie świeci czerwony. Upewnij się, że odejdź od niego, jeśli zobaczysz blask.


Niech twoja osoba stoi obok drzwi klatki piersiowej, potwierdza, że sekwencja zadziałała i złap swoje łupy. Gdy wszyscy dotrą do drzwi wyjściowych, otworzy się i zmierzysz się z Golgoroth.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Golgoroth Boss Strategia w Destiny 2 Fall Raid King’s Fall

Golgoroth to gigantyczny, wściekły hive ogre, na długiej, z grubsza prostokątna arena z jamą pośrodku. Istnieje faza dodana, faza DPS i dwie podstawowe role: DPS i drwina.


Zacząć, podziel na zespół 4 obrażenia – lub DPS – specjaliści, I 2 drwiny. Rozpocznij spotkanie, strzelając Kula przymocowana do sufitu. Pojawi się golgoroth, a fale wrogów się pojawią. Skoncentruj się na usuwaniu słabszych, unikając podmuchu z Gorgoroth. W końcu pojawi się jakiś czarodziej z żółtymi barami zdrowotnymi. Zabij ich i przygotuj się na rozpoczęcie fazy uszkodzeń.

Trzymając wzrok Golgoroth w Destiny 2 Fall Raid Króla

Aby uszkodzić Golgoroth, musisz Zastrzel inną kulę To wydawało się przyklejone do sufitu. Po zerwaniu zrzuci pula światła do dołu. Specjaliści 4 DPS staną w tym basenie i strzelą do Duże miejsce krytyczne na Golgoroth’S KAZD.

Dwa drwiny będą odpowiedzialne za utrzymanie Golgoroth’skupił się na nich uwaga, aby zespół DPS mógł skupić się na uszkodzeniu. Tam jest wielkie świecący otwarcie na plecach Golgorotha. Strzelanie do tego broni o dużej mocy, która wykonywała precyzyjną obrażenia Golgoroth’S spojrzenie status. Teraz Golgoroth będzie dążyć wyłącznie do tego celu przez dwadzieścia sekund.

Pieczak będzie teraz biegać wokół obwodu pokoju i pozycjonuje się tak, aby Golgoroth stoi w obliczu zespołu DPS Podczas strzelania w drwinie. Kiedyś Golgoroth’S Timer gaza zbliża się do zera, Drugi drwina wystrzeli w jego plecy i zwróci uwagę.


Taunters wymienił golgoroth’S Spojrzenie, aż faza DPS się skończy. Golgoroth wystrzeli kule, które śledzą teren na tainter. Możesz’ukryj się przed nimi, ale łatwo się upadają Broń szybkiego strzelania Jak karabiny samochodowe.

Wyjaśniono uszkodzenie Golgoroth

Duży rój niewolniczy, rycerzy i ostatecznie zabrany Phalanx zaatakuje Twój zespół DPS. Wells of Radiance z Warlocks, a ataki AOE, takie jak Withehoard, są kluczem do utrzymania drużyny przy życiu i strzelania do Golgoroth.


Masz tylko w pobliżu Piętnaście sekund w puli światła Zanim skończy się. Na suficie powstanie inna kula. Zastrzel go i zdobądź kolejny basen. Istnieje w sumie sześć kuli, które pojawią się, jeden po drugiej dla fazy DPS.

W losowych odstępach jednego ze specjalistów DPS będzie dotknięty Niestabilne światło. Pojawi się timer odliczania w lewym dolnym rogu ekranu. Gdy osiągnie zero, wybuchną. To wygrało’Zranili ich, ale zabije w pobliżu innych strażników. Uciekaj od swojego zespołu, jeśli masz niestabilne światło i wróć raz’VE zdetonowane.

Po użyciu wszystkich sześciu basenów światła lub drwin nieuda Golgoroth’uwaga, wszyscy powrócą na górną część areny, aby wyczyścić dodatki, i ustanowić kolejną fazę obrażeń.

Brak pukania basenu światła na ziemię jest kosztownym błędem. To nie tylko okradza potencjalne DPS, ale każda nieudana kula karmi Tablet ruiny na środku areny. Jeśli wystarczająca ilość kuli zostanie pominięta, tablet wybuchnie i wytrzesz imprezę.

Kolejna część naszego Króla Fall Guide wyjaśnia, jak pokonać córki Oryx spotkanie. Wróć do ościeżnictwa, aby uzyskać więcej sekcji naszego Królewskiego Przewodnika Raid.


Poprzedni

How do you rate Destiny 2 Strategia Bossa Golgoroth, nawigacja w piwnicy Golgoroth i jak wyreżyserować wzrok Golgorth ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *