Destiny 2 Taipan 4FR Boga Roll, Quest and Drops wyjaśnił

Startseite » Destiny 2 Taipan 4FR Boga Roll, Quest and Drops wyjaśnił
7. marca 2024
6 minutes
39

By Jhonny Gamer

Taipan 4fr jest legendarnym liniowym karabinem fusion wprowadzonym w sezonie plunder w Destiny 2, i szybko stał się broń do zabijania bossów.

Jest to broń o dużej mocy i wysoce konfigurowalnej, a jedna z najlepszych opcji wycofywania ogromnych obrażeń na sekundę (DPS) dla bossów Destiny 2.

Ten przewodnik szczegółowo opisuje Jak zdobyć Taipan 4fr, i Najlepszy Taipan 4fr Boga Rols gonić.

Na tej stronie:


Jak zdobyć Taipan 4fr Destiny 2

Taipan 4FR jest dostępny w ramach standardu Destiny 2 basen łupów. Oznacza to, że Każde działanie, które może nagradzać losową legendarną broń, takie jak strajki, zagubione sektory i mecze tytka, wszystkie mają szansę na ten liniowy karabin fusion, z losowym asortymentem korzyści.

Taipan 4fr jest również Dostępna jako nagroda za misję. Jeszcze lepiej, ukończenie powiązanego zadania umożliwia Wykonaj pistolet, daje Ci Kontrola nad dodatkami do wyposażenia.


Istnieją zalety i wady obu podejść – podczas gdy rzemieślnicze pozwalają uzyskać pożądane zalety, musisz najpierw wyrównać spreparowany pistolet.

Możesz oczywiście zdobyć „boski rolkę” (zasadniczo najlepsze zalety, aby jak najlepiej wykorzystać broń) z losowej kropli, aby uratować wysiłek tworzenia i wyrównywania – ale szanse na to wydarzenia są szczupłe.

TAIPAN 4FR QUYTS Rezonans Odlewnia i Foundry Shaping

Aby uzyskać w ten sposób Taipan 4FR, odwiedź relikwia w enklawie. To zacznie Rezonans Foundry poszukiwanie.

Ukończenie tego jest proste i proste, a jest tylko kilka kroków:

 1. Zdobądź głęboką broń Ammit AR2 i użyj go w ramach działań w walce.
 2. Kompletne zajęcia w Vanguard Playlists, Crucible lub Gambit podczas pokonania kombatantów za pomocą głębokiego rezonansu wyposażonego.
 3. Wypełnij cel rezonansowego rezonansu i wyodrębnij elementy rezonansowe.
 4. Wróć do reliktu w enklawie na Marsie.

Aby wyjaśnić powyższe – musisz ukończyć dwie głębokie broń (te postępy z zabójstwami i ukończeniem aktywności) w drugim i trzecim etapie, a może to być każda broń, którą lubisz – nie musi to być ammit AR2, który otrzymałeś.


Po zakończeniu tego ostatniego kroku do zapasów zostanie wpuszczony głębokie Taipan 4FR. To rozpocznie się od kolejnego zadania o nazwie Kształtowanie odlewni, z następującymi krokami:

 1. Zdobądź głęboką rezonans Broń Taipan 4FR i użyj go do pokonania walczących i wypełnienia działań, aby ukończyć swój cel.
 2. Ukończ działalność obraźliwą, taką jak odważna wieczność lub wellspring z wyposażoną bronią głęboką.
 3. Wypełnij cel rezonansowego rezonansu i wyodrębnij elementy rezonansowe.
 4. Wróć do reliktu w enklawie na Marsie.

Aby wyjaśnić powyższe – musisz wypełnić dwie głębokie broń (te postępy z zabójstwami i ukończeniem aktywności) w drugim i trzecim etapie, a może to być każda broń, którą lubisz – nie musi to być Taipan 4fr, który otrzymałeś.


W tym momencie zdobędziesz wzór Taipan 4FR, umożliwiając tworzenie broni, gdy tylko chcesz. Pozostałe kroki w linii Question Foundynalne Quaping po prostu przejdź przez sposób użycia relikwii do kształtowania broni – musisz przekształcić ammit AR2 lub Taipan 4FR, z czego zalecamy to drugie.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Destiny 2 Taipan 4fr bóg Roll

Taipan 4FR może spaść z wielu różnych działań i ma wiele odmian PERK, które zostaną losowo przypisane. Każda wersja pistoletu będzie zawierać cechę pochodzenia Veist Stinger. Dzięki temu obrażenia wrogów ma szansę ponownie załadować czasopismo i zwiększyć prędkość ruchu, jednocześnie celując za celownikiem.


Idealna wersja broni lub „boski rzut” pochyli się w to, co robi najlepiej: wysokie obrażenia dla jednego celu. Boga Roll Taipan 4fr można znaleźć losowo lub celowo wykonane, wszystko jest kwestią wyposażenia odpowiednich korzyści.

Idealna wersja broni lub „boski rzut” pochyli się w to, co robi najlepiej: wysokie obrażenia dla jednego celu. Boga Roll Taipan 4fr można znaleźć losowo lub celowo wykonane, wszystko jest kwestią wyposażenia odpowiednich korzyści.

Nasz TAIPAN 4FR BOGA ROLL Zalecenie jest następujące:

 • Break strzałki (Po wykonaniu poziomu broni 7)
 • Ulepszona bateria (Odblokowany automatycznie podczas tworzenia)
 • Triple Tap (Broń poziom 8 po wykonaniu; ulepszony to poziom 15)
 • Linia strzelania (Poziom 10 broni po wykonaniu; ulepszony jest poziom 17)

Liniowe karabiny fuzyjne dotyczą strzałów precyzyjnych. Hamulec strzałki znacząco zmniejsza odrzut, co jest kluczem do wielokrotnego uderzenia w ten sam słaby punkt.

Ulepszona bateria po prostu dodaje dodatkowy strzał do magazynu. Czas przeładowania jest często ograniczony w walkach z bossami, a możliwość wystrzelenia jednego dodatkowego strzału jest ogromną korzyścią.

Triple Tap ładuje okrągło do pistoletu po trzech kolejnych precyzyjnych trafieniach. Dobre użycie Taipan 4FR będzie to często aktywować, umożliwiając dalsze wylewanie szkód podczas regeneracji niewielkiej ilości amunicji.


Linia strzelania jest ukierunkowany na działania grupowe, takie jak naloty. Daje to 20% bonus na obrażenia, stojąc w pobliżu dwóch lub więcej sojuszników. To’s ogromny wzmocnienie, które wymaga tylko w pobliżu Fireteam w celu aktywacji.

Wszystkie te zalety można znaleźć, ale tworzenie TAIPAN 4FR pozwala aktywować Ulepszone wersje Triple Tap i linii ostrzału.

Ulepszone potrójne kranu zwiększa czas, który może upłynąć między twoimi precyzyjnymi trafieniami, dając więcej pomieszczeń do użycia’Zdolność do zwrotu amunicji.


Ulepszona linia strzelania dodaje niewielki bonus do zasięgu. To’nie jest niezbędny, ale jest fajnym kawałkiem, aby zaokrąglić idealny Taipan 4FR.

Powodzenia w uzyskaniu idealnego Taipan 4FR!

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Destiny 2 Taipan 4FR Boga Roll, Quest and Drops wyjaśnił ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *