Destiny 2 Taraxippos God Roll and Drop Location

Startseite » Destiny 2 Taraxippos God Roll and Drop Location
7. marca 2024
4 minutes
38

By Jhonny Gamer

Taraxippos jest legendarnym karabinem zwiadowczym w Destiny 2 To zadebiutowało w Guardian Games.

Ten kinetyczny karabin zwiadowczy zajmuje wyjątkowe miejsce Destiny 2 Jako jedyny karabin zwiadowczy.

Ta strona szczegółowo Jak zdobyć Taraxippos W Destiny 2 i czego potrzebujesz do Taraxippos, bóg Roll.

Na tej stronie:


Destiny 2: Lorbfall

Jak dostać Taraxippos Destiny 2

Taraxippos to broń specyficzna dla wydarzenia, powiązana z Guardian Games. Jedynym sposobem na zdobycie tej broni jest udział w grach, z kilkoma różnymi możliwościami, aby otrzymać broń.


Możesz uzyskać gwarantowany spadek Taraxippos Wypełnienie najlepszych zadań w klasie, rozdawane przez Evę Levante po raz pierwszy ją odwiedzasz, gdy Guardian Games są aktywne.

Utalentowane wyzwanie z harcerskim, Które zadania cię pokonaniem celu za pomocą karabinu zwiadowczego, nagradza również gwarantowane Taraxippos.

Wreszcie jest po prostu stare, losowe szczęście. Jeśli chcesz uprawiać hodowanie Taraxippos w Destiny 2 skup się na zarabianiu medalionu w grach Guardian. Za każdym razem, gdy zamieszkasz medaliony na podium, istnieje szansa, że spadnie Taraxippos. Medaliony wyższej jakości mają zwiększoną szansę, więc tak’najlepiej dążyć do złota i platyny, gdy tylko jest to możliwe.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Taraxippos boski rekomendacja Destiny 2

Taraxippos to szybki strzelec i dokładny karabin zwiadowczy. Wykonuje swoją najlepszą pracę, gdy wielokrotnie uderza krytycznych miejsc. Najlepsze taraxippos lub „bóg rzut”, pochyla się w to i może działać cuda, jeśli są używane w połączeniu z podklasą Strand.


Oto nasz Zalecany Taraxippos Boski Destiny 2:

  • Break strzałki
  • Taktyczny mag
  • Czwarty raz’S urok
  • Zabij klip
  • Oszałamiające powrót do zdrowia

Break strzałki jest częstym faworytem, nie bez powodu. To zwiększa prędkość obsługi i odrzut, dzięki czemu jest wyjątkowo łatwa w utrzymaniu dokładnych ujęć na cel.

Taktyczny mag dodaje dodatkowe rundy do magazynu i zwiększa zarówno stabilność, jak i prędkość przeładowania. To’jest idealną konfiguracją, która umożliwia dokładne zrzucenie pełnego magazynu do wroga i szybko ponownie załaduj następny, aby nadal zadawać obrażenia.

Czwarty raz’S urok ma świetną synergię z tą bronią. Na każde cztery kolejne dostarczone precyzyjne hity, dwie rundy są zwracane do magazynu. Biorąc pod uwagę, jak szybko i dokładnie to pożary, te bonusowe rundy powinny być stale przychodzące, umożliwiając ciągłe strzelanie zarówno na PVP, jak i.

Zabij klip jest jednym z najlepszych korzyści w Destiny 2 i doskonałe dopasowanie do Taraxippos. Po prostu przeładowanie wkrótce po zabójstwie zapewnia znaczne zwiększenie szkód. Jest to świetne do zniszczenia całych grup wrogów niskiego poziomu podczas walki z ciemnością i może prowadzić do wielkich multilikills w wykwalifikowanych rękach w tyglu.

Oszałamiające powrót do zdrowia jest jedną z dwóch cech pochodzenia wyboru. Żadna z opcji nie jest wyjątkowa, ale oszałamiające odzyskiwanie jest świetne w niektórych sytuacjach. Dzięki temu oszałamiający mistrz częściowo uzupełni twój magazyn, zwiększy odzyskiwanie i wyzwala regenerację zdrowia. To’Jest bardzo sytuacyjny, ale walki mistrzowie to dokładnie taka sytuacja, w której miło jest mieć przewagę.

Jak zwykle, po preferowanym rzucie, pamiętaj, aby ulepszyć ją do arcydzieła Aby nadać mu zwiększenie statystyki, możliwość generowania kuli na wielu Kartach i dodawanie opcji zabójstwa śledzącego!

How do you rate Destiny 2 Taraxippos God Roll and Drop Location ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *