Destiny 2 Vex Mythoclast: Lokalizacja upadku i jak wyjaśnić katalizator

Startseite » Destiny 2 Vex Mythoclast: Lokalizacja upadku i jak wyjaśnić katalizator
11. marca 2024
4 minutes
45

By Jhonny Gamer

Destiny 2’s Vex Mythoclast jest egzotyczny który powrócił do Destiny 2.

Ten unikalny karabin fusion – z szybkością strzelania bliżej karabinu zwiadowczego niż długi ładunek, do którego jesteśmy przyzwyczajeni z tej klasy broni – doprowadził do niektórych graczy, którzy twierdzili, że był „niesprawiedliwy” i „obezwładniony” w orginale Destiny.

Debiut w Destiny 2 w maju 2021 r. Wraz z takimi jak Fatebringer, mithoclast Vex to losowy kropla w sklepieniu ze szkła, i jego Vex Mythoclast Catalyst Wymaganie rozwiązywania serii zagadek do odblokowania – z tą stroną wyjaśniającą, jak to wszystko działa.

Na tej stronie:


Czego można oczekiwać od nowych egzotyków i sprzętu Light.

Jak uzyskać mithoclast Destiny 2

Jak w przypadku oryginału Destiny, mithoclast Vex jest powiązany ze skarbcem szklanego nalotu – jednak w przeciwieństwie do oryginału, nie wymaga gry z większą trudnością do odblokowania.

Vex Mythoclast w Destiny 2 ma szansę na upuszczenie po ostatnim spotkaniu w sklepieniu ze szkła. W szczególności, gdy pokonasz Atheon, możliwe jest, że mithoclast Vex może być częścią puli łupów tego spotkania. Zrobi to zwykła wersja trybu RAID lub.

🚨 Breaking: Vex Mythoclast spada z ostatniego spotkania Atheon i kończy sklepienie szklanego nalotu. Szybkość spadku jest bardzo niska!👀

(Dzięki, @Zonstetkiller & Ace of Pyro) fotka.świergot.COM/LQ8ADFTFQ3

— Destiny Biuletyn (@DestinyBulletn) 22 maja 2021
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Pamiętaj, jak w przypadku każdego łupu rajdowego, nic nie jest gwarantowane – a zamiast tego musisz polegać na stawkach spadków. Wskaźnik spadku mithoclast jest obecnie nieznany, ale spodziewaj się, że będzie podobny do egzotyków, które również spadły w ostatnich spotkaniach nalot. (Innymi słowy – dość niskie.)

Obecnie nie wiadomo, czy istnieje „zabezpieczenie pecha” dla dotknięć mithoclast – co oznacza, że jeśli nie spadnie po tak wielu spotkaniach, istnieje system upewnienia się, że w końcu go dostaniesz.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Jak zdobyć katalizator mithoclast w Destiny 2

Podobnie jak w przypadku większości egzotyków, istnieje katalizator odblokowywania, co dodatkowo zwiększa moc mithoclast Vex.

Oprócz zwykłych dodatków generowania kuli i wyświetlania śledzenia zabójstwa, katalizator zobaczy „wyższe stosy nadmiernego stabilności stabilności”.

Aby odblokować katalizator mithoclast Vex, musisz zastrzelić pięć płyt w sklepieniu szklanego nalotu z samą bronią. Po zastrzeleniu talerza pojawi się wiele wyroczni. Zniszcz je wszystkie, a ostateczna płyta spowoduje spadek katalizatora.

Kredyt idzie do Skyunearthed_ na Reddit jako pierwszy, który rozwiązał tę łamigłówkę.


Katalizator mithoclast Vex. Obraz Kredyt: Skyunearthed_ on Reddit

Jeśli chodzi o same lokalizacje płyt, łatwiej jest obserwować niż wyjaśnić, ponieważ każda płyta generuje rosnącą liczbę wyroczni w trudnych do znalezienia lokalizacji (pierwsza płyta ma trzy, druga płyta ma cztery i tak dalej).

Widzieć Lucky 10p na YouTube Na przykład, jak ukończyć każdy etap układanki:


Lucky 10p, pokazując, gdzie znaleźć wszystkie lokalizacje płyt katalizatora

Między odblokowaniem mithoklastu VEX przede wszystkim a ponownym uruchomieniem nalotu, aby znaleźć wszystkie dodatkowe lokalizacje Oracle dla katalizatora, da ci to wiele zachęt do ponownego uruchomienia sklepienia szkła poza zarobkiem Pinnacle Gear. A jeśli potrzebujesz innego – pamiętaj o Fatebringer powrócił do Destiny 2.

How do you rate Destiny 2 Vex Mythoclast: Lokalizacja upadku i jak wyjaśnić katalizator ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *