Destiny 2 Wendigo GL3 Roll and Drop Lokalizacja

Startseite » Destiny 2 Wendigo GL3 Roll and Drop Lokalizacja
11. marca 2024
4 minutes
34

By Jhonny Gamer

Wendigo GL3 jest legendarnym granatem w Destiny 2. Początkowo przybył w sezonie i został przywrócony do gry w zaktualizowanej wersji dla aktualnych poziomów mocy.

Ten wyrzutnia granatów Power Granade polega na uszkodzeniu i ma potencjał, aby być jednym z elitarnych broni zabijającej broń w Destiny 2: Lorbfall ekspansja.

Ta strona szczegółowo Jak zdobyć Wendigo GL3 W Destiny 2, i jakie zalety potrzebujesz Wendigo gl3 bóg roll.

Na tej stronie:


Destiny 2: Lorbfall

Jak zdobyć Wendigo GL3 w Destiny 2

Wendigo GL3 to Broń do nocnej. Jest to możliwe, ale nie gwarantowane, spadaj na koniec strajku NIC NIC.


Jedyna okazja do uprawy Wendigo sprowadzi się do kalendarza. Każdego tygodnia jako zapadł w życie inny strajk, więc będziesz musiał poczekać, aż naczelnik nic nie pojawi się w rotacji. Gdy to zrobi, Twoim zadaniem będzie bieganie i powtórka strajku, dopóki nie zdobędziesz Wendigo.

Czy broń spada, jest kwestią szczęścia, ale masz możliwość przechylania łusek na twoją korzyść. Zwiększenie trudności również zwiększa szanse upadku broni zapadającej, od rzadkich w najniższej trudności do wspólnej w najwyższym poziomie.


Możesz także wyposażyć dobrobyt Ghost Mod (Vanguard). Daje to po zakończeniu strajki na liście odtwarzania i zapadnięcia zapadów na upuszczenie dodatkowego elementu legendarnego sprzętu. To’nigdy nie zostało potwierdzone, że obejmuje to same broń nocna, ale anegdotycznie wydaje się, że ma to efekt.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Wendigo Gl3 Bog Roll Zalecenie w Destiny 2

Wendigo GL3 jest potworem zajmującym się uszkodzeniem. To’jest wyjątkowo odpowiedni do wyeliminowania mistrzów i robienia bossów DPS.


Wersja lub „bóg Roll” Wendigo GL3 dotyczy obrażeń. Koncentruje się na ostrym uderzeniu, przede wszystkim.

Oto nasz Zalecane Wendigo Gl3 God Woll Destiny 2:

  • Twardy premiera
  • Granaty Spike
  • Automatyczna kabura
  • Wybuchowe światło
  • Oszałamiające powrót do zdrowia

Twardy premiera stanowi duży bonus do prędkości, co bezpośrednio przekłada się na obrażenia oddziaływania tego, co jest trafione przez granat. Wynika to kosztem pewnej stabilności i mniejszego promienia wybuchu, ale przede wszystkim strzelasz do większych, bardziej stacjonarnych celów, więc jest to wartościowy kompromis.

Granaty Spike są kolejnym bezpośrednim wzmocnieniem, aby wpłynąć na uszkodzenia i zwiększyć stabilność o tę samą ilość twardego uruchamiania. To’jest doskonałym małżeństwem profitów, aby uzyskać maksymalne szkody przy minimalnym minusie.

Automatyczna kabura jest myślącym opiekunem’S PERK. Upełnia twoją broń po schowaniu przez 2.5 sekund. Pomysł jest prosty: rozładuj wszystkie granaty, przełącz na inny pistolet, aby nadal zadawać obrażenia.

Wybuchowe światło jest niesamowity, jeśli na to planujesz. Odbieranie kuli mocy zwiększa obrażenia następnego strzału, który ostrzelisz. Możesz odebrać do sześciu z nich i mieć magazyn pełen wzmocnionych granatów do strzelania. Używany w połączeniu z supersami i modami zbroi, które regularnie tworzą kule mocy, jest to jeden z najlepszych korzyści we wszystkich Destiny 2.

Oszałamiające powrót do zdrowia jest jedną z trzech cech pochodzenia wyboru. Żadna z opcji nie jest wyjątkowa, ale oszałamiające odzyskiwanie jest świetne w niektórych sytuacjach. Dzięki temu oszałamiający mistrz częściowo uzupełni twój magazyn, zwiększy odzyskiwanie i wyzwala regenerację zdrowia. To’Jest bardzo sytuacyjny, ale walki mistrzowie to dokładnie taka sytuacja, w której miło jest mieć przewagę.

Jak zwykle, po preferowanym rzucie, pamiętaj, aby ulepszyć ją do arcydzieła Aby nadać mu zwiększenie statystyki, możliwość generowania kuli na wielu Kartach i dodawanie opcji zabójstwa śledzącego!

How do you rate Destiny 2 Wendigo GL3 Roll and Drop Lokalizacja ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *