Destiny 2 – Wyjaśnione Lokalizacje Labiryntu Exodus Garden 2A i Veles

Startseite » Destiny 2 – Wyjaśnione Lokalizacje Labiryntu Exodus Garden 2A i Veles
27. lutego 2024
3 minutes
34

By Jhonny Gamer

Exodus Garden 2a i Veles Labyrinth Czy skonfigurowane sektory kosmodromowe, w które się spotkasz Destiny 2.

Możesz zacząć je wszystkie odkrywać, gdy tylko ukończysz pierwszą misję kampanii Beyond Light, odblokowując kosmodrom jako przestrzeń patrolową.

Znalezienie obu Lokalizacje sektora utraconych przez kosmodrom niewątpliwie przydadzą się w niektórych poszukiwaniu i nagrodach, więc warto się dowiedzieć, gdzie są do użytku w przyszłości.

Dodatkowo, po ukończeniu ich raz i osiągniesz czapkę na miękkim poziomie, Sprawdź mapę docelową, aby sprawdzić, czy dostępna jest legenda lub wersja trudności głównych. Ukończenie tych solo da ci szansę na egzotykę poza światłem Kropek pancerza.

Na tej stronie:

W przeciwieństwie do utraty Sektory Europa, Bunker E15 i ukrytych pustki, Są one na poziomie mocy Jest to możliwe, gdy tylko zaczniesz rozszerzenie – więc możesz się od razu przejrzeć i od razu spojrzeć.


Czego można oczekiwać od nowych egzotyków i sprzętu Light.

Destiny 2 Lokalizacja Exodus Garden 2A

Exodus Garden 2a znajduje się w podziale w kosmodromie, na zachód.


Gdzie znaleźć Lokalizacja Lost Sector Exodus Garden 2A.

Stojąc na środku lokalizacji – gdzie Walker pojawi się regularnie – spójrz na wschód w kierunku miejsca, w którym powyższa autostrada jest złamana na dwie części.

Stąd skocz na budynek prosto i spójrz na północny zachód. W rogu zobaczysz duży, okrągły silos.

Będziesz chciał dostać się do tego silosu. W zależności od wyboru klasowego możesz tam skakać, w przeciwnym razie użyj półki po prawej stronie, aby ci pomóc.

Raz na silosie, znowu spójrz na północny zachód. Teraz zobaczysz złamaną ścianę z zagubionym symbolem sektora na zewnątrz.Przeskocz i skieruj się do ściany. Teraz opuść się i przejdź przez pęknięcie w dużych drzwiach, przez cylindryczną strukturę.

Postępuj zgodnie z liniową trasą, aż do przybycia do Exodus Garden 2A Lost Sector Location.Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Destiny 2 Veles Labirynt Lokalizacja

Veles Labyrinth znajduje się w zapomnianym brzegu w kosmodromie, na południu lokalizacji.


Gdzie znaleźć lokalizację sektora Labiryntu Veles Labirynt.

W tym obszarze ma kilka zaśmieconych statków na plaży i zardzewiałych. Musisz udać się na statek najbardziej na południe.

Jeśli spojrzysz na północną stronę tej ostatniej łodzi, zobaczysz logo Telltale Lost Sector z boku, pokazując, że jesteś we właściwym miejscu.Stąd skocz na samą łódź. Jeśli spojrzysz tuż nad tym, gdzie jest logo, na pokładzie statku, jest otwartym włazem.Wpadnij do środka. Tutaj jest dość ciemno, ale jeśli przytulisz prawą ścianę, otworzy się na jaskinię.Postępuj zgodnie z liniową trasą, aż pojawi się w lokalizacji Veles Labirinth Lost Sector – i mnóstwo ula czeka na Ciebie.Istnieją inne utracone sektory – zatracenie, bunkier E15 i ukryta pustka – Wprowadzone również w Beyond Light w ramach Europy. Ostrzegamy – mają znacznie wyższy poziom mocy Wymaganie, więc eksploruj je tylko wtedy, gdy będziesz gotowy!

How do you rate Destiny 2 – Wyjaśnione Lokalizacje Labiryntu Exodus Garden 2A i Veles ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *