Destiny 2 zawieszone jury sr4 bóg Roll Zalecenie i Lokalizacja upuszczania

Startseite » Destiny 2 zawieszone jury sr4 bóg Roll Zalecenie i Lokalizacja upuszczania
11. marca 2024
5 minutes
36

By Jhonny Gamer

Szukam nowego karabinu zwiadowczego? Zawieszone jury sr4 w Destiny 2 to świetna opcja dla PVP i PVE, a oto zalecenie Boga Roll.

Destiny 2 zawieszone jury sr4 jest kultowym karabinem zwiadowczym, który powrócił Destiny 2.

Debiut w Destiny 2 w sezonie Splicer wraz z takimi jak Vex Mythoclast, Fatebringer, Uzume RR4 i wtyczka.1, Hung Jury SR4 jest możliwym kroplą podczas napadów na noc.

Jeśli szukałeś nowego karabinu zwiadowczego do podbicia zarówno w PVE, jak i PVP, to jest taki, którego nie będziesz chciał przegapić. Ta strona wyjaśnia Jak zdobyć Hung Jury SR4 i nasze Hung Jury SR4 God Roll Zalecenie – wraz z innymi rolkami, które mogą się przydać.

Na tej stronie:


Destiny 2 skarbca szklanej przyczepy

Jak zawiesić jury sr4 w Destiny 2

Wiele lat po Hung Jury SR4 było możliwym spadkiem strajków w oryginale Destiny, w ramach rozszerzenia Króla, ten karabin zwiadowczy powrócił do walki. Mamy nadzieję, że zgromadziłeś wystarczającą praktykę w ciągu ostatnich tygodni, ponieważ będziesz musiał zakończyć strajki z zapadkami, aby uzyskać szansę na jego zdobycie. Ten kultowy karabin zwiadowczy będzie dostępny tylko w ciągu tygodni w ramach sezonu defiance.

Możesz zobaczyć, kiedy będzie to dostępne w ramach naszego harmonogramu broni zapadającej wyjaśnienie.

Jak przypomnienie, jest to tylko szansa, że może upuścić. Im bardziej zwiększasz trudność, tym większe będą twoje szanse. Jak zawsze, jeśli możesz osiągnąć co najmniej jedną trudność powyżej, powinno to stanowić fajny fundament, aby natknąć się na broń.


Jako legendarna broń, można by uwierzyć, że spadek powinien być bardziej regularny niż niektóre egzotyki. Niestety, tak nie jest.

Stawki nadal są w najlepszym razie arbitralne, a deweloper Bungie nie podał jeszcze żadnych oficjalnych informacji. Poleganie na szczęściu to coś Destiny gracze są już przyzwyczajeni, ale obecnie broń zapaśnicza była raczej nieuchwytna.

Nadal może być rzadkie – ale teoretycznie twoje szanse powinny być lepsze na tak wysokiej trudności.

Jeśli masz zapalnik, aby wziąć udział w zapadku dla arcymistrza, masz szansę zdobyć Adept wersję broni, która zawiera dodatkowy dodatek, aby pełny odblokować potencjał Hung Jury

Jeśli zastanawiasz się, czy to zadanie jest warte czasu twojego drużyny, spójrzmy w możliwe bułki i boga rzuć się na zawieszone jury SR4.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Hung Jury SR4 God Roll Zalecenie w Destiny 2

Hung Jury SR4 to broń z losowymi rolkami – co oznacza, że za każdym razem, gdy dostaniesz jedną, lufa, rundy i korzyści zostaną losowo losowo.

Jak zwykle, wymyślenie „najlepszej” kombinacji bułek i korzyści jest dość trudne, ponieważ będzie się różnić w zależności od smaku i trybów, które masz na myśli broń. Kilka będzie świetnych dla PVE, podczas gdy inne wyróżniają się w PVP.

Społeczność ochrzczyła te „boskie rzuty” – głównie ze względu na ich czystą moc i sposób, w jaki zwiększają możliwości każdej broni, lub rekompensują niektóre broń, która może brakować buffu, aby być optymalnym z resztą.


Kredyt obrazu: dstinynewslatam

Oto nasz zalecany zawieszony jury SR4 BÓG WŁAKUJĄC Destiny 2:

  • Oddychanie strażacki lub pudełka
  • Szybki hit
  • Taktyczne magazyny lub zachodzące rundy
  • Rzutek korkociągowy

Zacznijmy od korzyści. Robaczek świętojański jest idealnym towarzyszem tej broni. Precyzyjne zabójstwa zwiększą prędkość przeładowania, a także spowoduje eksplodowanie celu, zadając wrogom obrażenia słoneczne w okolicy. Ponieważ najprawdopodobniej będziesz dążyć do strzał w głowę z Hang Jury SR4, ten profit jest koniecznością.

Jeśli lubisz pomysł realizacji precyzyjnego zabicia przez większość czasu, Szybki hit to idealna para. Z tymi dodatkami wszystkie szybkie trafienia precyzyjne tymczasowo zwiększą szybkość i stabilność przeładowania broni. Biorąc pod uwagę, że ten karabin zwiadowczy nie gwarantuje zabójstwa jednego strzału, aktywność tego wzmocnienia często jest wielką pomocą, a niezbędna para, jeśli wybierasz się na Firefly.

Przed zanurzeniem się w naszej drugorzędnej opcji spójrzmy na pozostałe dwie kolumny. Najpierw będziesz chciał ścigać Taktyczny mag, który wzmacnia +10 w celu przeładowania prędkości i wielkości czasopism oraz +5 do stabilności. W zależności od preferencji może to nie być gamechanger – jeśli tak jest, +10 do zasięgu broni Przygotowane rundy tworzy atrakcyjną alternatywę.

Jeśli zajmowanie się precyzyjnymi zabójstwami na częstotliwości nie jest twoją filiżanką herbaty, a jeśli ogólnie interesujesz się PVP, zalecamy zignorowanie Firefly i starania Oddychanie po pudełku Zamiast.

Z nim, za każdym razem, gdy celujesz w widok przez krótki czas (nieco więcej niż jedna sekunda) bez strzelania, uzyskasz zasięg bonusowy i precyzyjne uszkodzenia. To resetuje się po wystrzeleniu lub wyjściu zoomu, ale jest to świetny sposób na zdobycie kolejnego interesującego buffu – ten celowanie zarówno w zakresie, jak i obrażeń, co może być śmiertelne.

Na koniec nie możesz się pomylić Rzutek korkociągowy dla beczki, która daje +5 do obsługi, zasięgu i stabilności. To dodatkowo ładnie uzupełni nasze poprzednie wybory.

Jak zwykle, po preferowanym rzucie, pamiętaj, aby ulepszyć ją do arcydzieła Aby nadać mu zwiększenie statystyki, możliwość generowania kuli na wielu Kartach i dodawanie opcji zabójstwa śledzącego!

How do you rate Destiny 2 zawieszone jury sr4 bóg Roll Zalecenie i Lokalizacja upuszczania ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *