Destiny – Crucible Dead Ghost Locations dla każdej mapy

Startseite » Destiny – Crucible Dead Ghost Locations dla każdej mapy
26. lutego 2024
12 minutes
39

By Jhonny Gamer

Wzdłuż Prywatna aktualizacja dopasowania Destiny W Rise of Iron Expansion pojawia się seria ukrytych miejsc duchów do znalezienia na każdej mapie tygla. Zwykle domena misji fabularnych, nalotów i działań patrolowych, te duchy dają niewielką ilość wyniku Grimoire, a także kilka nowych informacji o historii, jeśli zobaczysz każdą kartę na stronie Bungie lub oficjalnego Aplikacja Destiny.

Oto każde Mapa mapy martwej tygla, w tym wyłączności PlayStation i cztery dodane w nowym wzroście żelaza.

Destiny Lokalizacje map dead duchów tygla

Pamiętaj, że można je znaleźć tylko podczas gry w prywatnym meczu – Na szczęście możesz zrobić to solo, abyś mógł poświęcić trochę czasu i cieszyć się widokami bez ryzyka strzelania z tyłu.

Lokalizacja duchów anomalii

Idź do rogu mapy, gdzie stacjonuje jeep, a widok ziemi w Skybox za tobą. Duch jest ustawiony po lewej stronie, patrząc na jeepa, za skrzynią.


Martwy duch anomalii można zobaczyć po lewej stronie tego ekranu, za skrzynią.

Lokalizacja duchów azylowych

Na końcu mapy od miejsca, w którym odradzasz solo – i przez drzwi, skąd na końcu spawnuje się ciężka amunicja – jest ciemnym korytarzem z billboardem elektrycznym na końcu. Duch jest ukryty w trawie w kącie.


Duch azylu można znaleźć tam, gdzie wskazuje to armat.

Lokalizacje duchów sztandarowych

Na obu końcach mapy po rozpoczęciu meczu, każda drużyna spawnuje się przez most. Przejdź do jednego z czarnym, pomalowanym kwadratowym symbolem z jednej strony i wiszącego sztandaru na drugim, a następnie wskocz na wierzch i do pokoju na końcu. Duch będzie na biurku.


Znajdź ten most, a następnie skocz i idź w lewo…

…Aby znaleźć martwy duch Bannerfall na biurku.

Na mapie jest również druga, wymaga znalezienia ukrytego wróbla Lysandera W ramach Dawning wydarzenie. Prawdopodobnie jednak pozostanie na długo po zakończeniu wydarzenia w styczniu.

Lokalizacja duchów Bastion

Znajdź róg tej dużej mapy, w której na otwartej przestrzeni są dwa zniszczone zbiorniki. W obliczu reszty areny są dwie ścieżki prowadzące w lewo. W środku nich, najbliższe po prawej stronie tych dwóch ścieżek, znajdują się dwie skały, z duchem osadzonym w górnej części jednego najbliższego ściany.


Ustaw się między dwoma czołgami, i idź prosto…

…A przy ścianie i wewnątrz skały jest martwy duch Bastiona.

Lokalizacja duchów Black Shield

W jednym rogu mapy, w pobliżu budynku zewnętrznego, znajduje się kilka stosów głowic. Istnieje drzwi, które prowadzą do głównego wnętrza mapy, a ścieżka, która również zabiera cię wokół zewnętrznej części, a pomiędzy tym jest mały korytarz. Duch jest w rogu tego korytarza.


Ta działo dłoni wskazuje na korytarz, który musisz znaleźć…

…który ma martwy duch Black Shield.

Blind Watch Ghost Location

Z boku mapy z dużymi cylindrycznymi platformami i rurociągami znajduje się okrągły róg z serią okien. Duch jest na otwartej części obok tych.


Duch Blind Watch można zobaczyć po lewej stronie przez te okna.

Burning Shrine Ghost Location

Na zewnątrz znajduje się seria półek wystających z piasku. W najbardziej zewnętrznym jest duch u podstawy, ale ostrzegaj, że jest tuż poza mapą – więc szybko go zbieraj!


Nie mogliśmy go bezpiecznie zatrzasnąć, ale odwróć się w prawo na tę półkę, aby znaleźć duch płonącego świątyni.

Katedra Lokalizacji duchów zmierzchu

Idź wzdłuż zewnętrznej krawędzi mapy, aż znajdziesz otwarty obszar z obeliskem na cokole (który ukrywa za nią ciężką amunicję). Po przeciwnej stronie tego obszaru jest duch na ziemi.


Katedra martwego ducha zmierzchu można zobaczyć po prawej stronie tego obrazu.

Lokalizacja duchów Cauldron

Udaj się na zewnętrzną krawędź mapy, która jest na zewnątrz, aby za tobą było ogromne tło jaskiniowe. Idź tutaj do prawej strony (nie do jaskini, ale drzwi, które zabierają cię na środek mapy), a duch jest tuż po lewej stronie.


Jest dość ciemno, ale po lewej stronie zauważysz martwego ducha kotła.

Crossroads Ghost Lokalizacja

Przedsięwzięcie do dalekiego odizolowanego obszaru, w którym zabierasz podkładki przypominające, a obok portalu teleporta.


Jest trochę ukryty, więc wskazaliśmy na Duch Crossroads w tym rogu.

Lokalizacja duchów Drifter

Ten duch znajduje się w zewnętrznej części mapy, niedaleko z okiem podmiotu obsługiwanym, które jest zawieszone w centrum. Stamtąd kieruj się na zewnątrz mapy, w dół kilku kroków do zakrzywionego chodnika i jest w kącie.


Skierowany w stronę serwatora pośrodku, martwy duch Driftera jest po lewej stronie.

Lokalizacja duchów Dungeons

Najłatwiejszym sposobem na zdobycie tego jest rozpoczęcie solo, więc spawnujesz się przed czerwonymi sztandarami – a następnie zabrać prawe drzwi, a będzie tam przeciwny i trochę w lewo. Alternatywnie znajdź część mapy, w której możesz spadać do niższego poziomu i nie możesz wrócić;Podążaj za ścianą w prawo, idź na stok, a będzie tam po lewej stronie.


Duch Dungeons Dead można zobaczyć obok tych czołgów po lewej stronie.

Lokalizacja Exodus Blue Ghost

Udaj się na zewnętrzny obszar mapy z wypaloną ciężarówką i samochodem. Obok obu z nich znajduje się mały pokój w kształcie narożnika z duchem w środku.


Martwy duch Exodus Blue jest schowany w kącie. Możesz zobaczyć spaloną ciężarówkę, o której mowa w drzwiach.

Lokalizacja duchów Firebase Delphi

Zaczynając od zewnętrznego obszaru mapy, idź do kopuły, w której zwykle mieści punkt przechwytywania. Idź do drzwi naprzeciwko, które prowadzą w pomieszczeniach, a następnie w górę rampy po prawej stronie. Zamiast iść w lewo do reszty mapy, skręć w prawo, aby znaleźć ślepy zaułek – z duchem wśród sprzętu na drugiej stronie.


Często nie użyjesz tej ślepej klasy, ale nad armatą ręczną na tym obrazie znajduje się martwy duch Firebase Delphi.

Pierwsza lokalizacja Light Ghost

Przechodząc przez środek mapy to seria budynków, które można uruchomić od jednego do drugiego (są one zarezerwowane przez dwa punkty przechwytywania). Gdy podróżujesz na zewnątrz między Bildings, duch znajduje się obok skrzyni na półce tuż.


Dead Ghost First Light można zobaczyć po prawej stronie obrazu, obok skrzyni.

Lokalizacja duchów pływających ogrodów

Jeśli spawnujesz w solo w prywatnym meczu, jest on na cokole po lewej stronie. W przeciwnym razie przejdź do zewnętrznej krawędzi mapy i w odległości między punktami B i C, skacz na zewnętrznej półce i spójrz na odizolowany cokole, a będzie tam.


Duch Floating Gardens jest bardzo blisko miejsca, w którym spawnujesz w solo podczas prywatnego meczu – po prostu idź w lewo.

Lokalizacja Ghost Frontier

To jest mapa z ogromnym mostem biegnącym przez środek. Każda strona to ciężki punkt odradzania amunicji. Idź do tego, który znajduje się na boku jeziora Panorama, a na pobliskiej wysokiej skalistej ścianie przeszukaj plamy trawy wzdłuż bazy, aby znaleźć ducha skradnie ukrytego w środku.


Dead Ghost Frontier jest dobrze ukryty;Wskazujemy na górę trawy, gdzie jest ustawiona, z najbliższym odrodzeniem ciężkim amunicją po prawej stronie.

ICARUS GHODT LOKALIZACJA

Ten duch znajduje się obok kolumny w pobliżu punktu przechwytywania C. Jeśli spawnujesz w solo, biegnij na daleką stronę mapy w rogu, aby znaleźć lokalizację.


Duch Ikara leży w pobliżu punktu przechwytywania C, na ziemi przez kolumnę.

Last Light Ghost Location

Z miejsca, w którym odradzasz się w solo (w pobliżu punktu przechwytywania C) zejdź w lewym tunelu. Po przejściu przez wnętrze jednego pociągu, wkrótce natkniesz się na inny. Nie wchodź do środka, ale skręć w lewo, a duch będzie na ziemi po lewej stronie.


Duch Last Light to krótki bieg od punktu przechwytywania C, w dół lewego korytarza. Możesz to zobaczyć na ziemi po prawej stronie tego obrazu.

Momento Ghost Location

Ta mapa ma długi przejście na świeżym powietrzu, otoczone półkami i drzwiami do innych części mapy. Zejdź w dół tego długiego przejścia, aż przyjdziesz do mini-van, który jest zaparkowany na boki. Skręć tutaj w korytarz, a potem bezpośrednio w prawo, a duch będzie odpoczywa w kącie, obok specjalnego spawnowania amunicji.


Możesz zobaczyć Moment’s Dead Ghost świecą.

Lokalizacja duchów Panteon

To długa mapa z gigantyczną kostką otoczoną płytką wodą, która ma obok punktu przechwytywania. Stąd odwróć się, aby zmierzyć się z zewnętrzną SkyBox i spuść się do zewnętrznej półki poniżej. Skręć w lewo i biegnij obok mapy, aż nie możesz iść dalej (być może będziesz musiał przeskoczyć krótką półkę, aby zbliżyć się do miejsca, w którym byłby punkt przechwytywania), a na samym końcu ducha na zestawiekroków.


Nie pójdziesz tutaj w normalnym meczu, więc postępuj zgodnie z powyższymi instrukcjami, aby zobaczyć martwego ducha Panteona.

Rdzewiedzone Lands Ghost Location

Idź do rogu mapy z odsłoniętymi cegiełami i metalowymi podporami, w pobliżu miejsca Kontrola punkt B byłby i znaleziono specjalny odrodzenie amunicji. Wskocz na cienką ceglaną konstrukcję, a następnie opuść na zewnątrz mapy, gdzie duch jest o ścianę.


Od tej cienkiej ściany, punkt przechwytywania B byłby po lewej stronie, a opadając w prawo o podstawę to zardzewiałe lądowanie martwy duch.

Sektor 618 Lokalizacja duchów

Na środku mapy znajdują się dwa mosty i seria izolowanych platform, do których można przeskakiwać między nimi. Duch jest na najszerszych z tych platform.


Możesz zobaczyć Dead Ghost Sector 618 lśniący na platformie.

Lokalizacja Ghores of Time Ghost

Przejdź do środka mapy – między wszystkimi Kontrola punkty – i jest wąwóz, który przechodzi przez środek. Wskocz na półkę z skałą na bok, a duch jest ukryty za skrzynią.


The Shores of Time Dead Ghost właśnie schował się za tą skrzynią.

Lokalizacja duchów Skyline

Z miejsca, w którym odradzasz się w solo, idź wokół mapy, gdy w lewo nie możesz iść dalej (na ścianie znajduje się znak „Clovis Bray Health Center”, aby poinformować, że jesteś po prawej stronie). Po najdalszej lewej stronie znajduje się chodnik, z duchem pod krótkimi schodami.


Duch Skyline znajduje się na dole ekranu, pod krokami na zewnętrznej krawędzi mapy.

Lokalizacja duchów Skyshock

Po otwartej stronie mapy z dala od budynków znajduje się kilka wraków samolotów. Idź do tego z wciąż przymocowanym skrzydłami, a duch jest ukryty w skrawku trawy tuż przy zewnątrz.


Patrząc z krawędzi wraku w kierunku reszty mapy, skyshock Dead Ghost jest w skrawku trawy po lewej stronie.

Lokalizacja Ghost Thieves 'Den

Idź do końca mapy wewnątrz jaskini, która jest zabarwiona niebieskim z diabelskim Walkerem na środku. Obok Walkera znajduje się stos skrzyń i złotych gontów, a duch odpoczywał obok nich.


Zobacz ten stos skrzyń po lewej stronie naprzeciwko diabelskiego Walkera? Właśnie tam znajduje się Duch Złodziei Den Den.

Miejsce ducha Tiverkeeper

Idź do zewnętrznej części mapy z kałużą wody. Z boku znajduje się wysoka, cienka konstrukcja, z duchem spoczywającym na górze.


Potrzebujesz podwójnego skoku, aby dotrzeć do martwego ducha czasu.

Chcieć więcej Destiny: Powstanie przewodników żelaza, porad i sztuczek? Następnie przeczytaj nasz gniew z obserwacji maszyny i przewodników, Pełna lista wszystkich uśpionych lokalizacji klastra SIVA, Wskazówki, jak dotrzeć Maksymalny poziom światła Destiny , Jak zakończyć egzotyczne zadanie Gjallarhorn, Khvostov 7G-Ox Quest i Thorn Quest i nowe tryby Vanguard Elite Strike i srl.

Lokalizacja duchów Twilight Gap

Na środku mapy znajduje się pokój, w którym ścieżki ze wszystkich trzech Kontrola punkty zbiegają się na wyższym poziomie (stąd są drzwi prowadzące do przeciwnego Kontrola punkty, szerokie drzwi wychodzące na zewnątrz i półka, która spadnie poniżej). Na środku jest samotna skrzynia, z duchem w środku.


Prawdopodobnie przeszedłeś obok tej skrzyni tysiąc razy w tyglu, a ona ukrywa martwego ducha Twilight Gap.

Lokalizacja Ghost Vertigo

Na środku mapy znajduje się oświetlona ścieżka, która w kierunku dużego portalu na zewnątrz. W obliczu portalu skręć w prawo, zejdź po schodach do następnego obszaru, a duch jest w prawym rogu.


Martwy duch Vergito jest po prawej stronie ekranu, świecąc w ciemności. Zobaczysz tę perspektywę, jeśli idziesz ze wspomnianego portalu.

Lokalizacja duchów wdowy


Możesz uzyskać widok kościoła z wdowy Dead Ghost.

Podróż do wyższego końca mapy, do Kontrola punkt otoczony ścianami (z diabelskim piecherem tuż nad nim). Idź w lewo obok zewnętrznej mapy, a przechodzisz przez obrzeża zniszczonego budynku, a na górnej półce znajduje się duch.

How do you rate Destiny – Crucible Dead Ghost Locations dla każdej mapy ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *