Destiny Daje ci taniec dwóch graczy, jeśli skierujesz przyjaciela

Startseite » Destiny Daje ci taniec dwóch graczy, jeśli skierujesz przyjaciela
11. marca 2024
2 minutes
37

By Jhonny Gamer

Aktualizacja 24/11/15 8.30 rano DestinyProgram referencyjny jest teraz na żywo, a jego przyciągające wzrok nagrody wyszczególniły w całości.

Będziesz uprawniony do następujących łupów tylko wtedy, gdy przekonasz jednego ze swoich przyjaciół, aby zaczął grać Destiny i połączyć swój profil z twoim Bungie.internet.

Po powiązaniu łańcuch Quect of Proste zajęć nagrodzi Cię nagrodą już wymienioną poniżej – ale okazuje się również wyborem, który błyszczący nowy legendarny miecz.

Statystyki tego miecza są identyczne z tymi, które gra i tak daje ci gra – chociaż wizualnie jest to znacznie lepszy projekt.

Wszystkie nagrody można zatem sklasyfikować jako kosmetyczne, chociaż są błyszczącą grupą, którą można zablokować za łańcuchem zadań, którego wielu prawdopodobnie nigdy nie zobaczy.


Destiny „Polecaj znajomego” nowe miecze, Shader, Quest & Więcej!

Aktualizacja 18/11/15 2.00PM W zeszłym tygodniu Bungie wspomniał, że wkrótce wdroży program polecający znajomego Destiny.Teraz, Fani Destiny zauważyli nagrody, które będą oferowane dla każdego, kto bierze udział – najważniejszym tańcem dla dwóch graczy zaprojektowanych dla graczy, którzy mogliby się z przyjaciółmi.

Inne nagrody obejmują wysoką pięć emoty, ekskluzywny shader, emblemat i nowy błyszczący wróbel, który wygląda jak coś z Tron.

Bungie musi jeszcze opanować szczegóły, w jaki sposób gracze zarejestrują się w inicjatywie, chociaż wydawałoby się to niesprawiedliwe, gdyby nagrody zostały wstrzymane przez graczy, których przyjaciele są teraz wszyscy grają lub nienawidzą Destiny i nigdy nie będzie grał (witaj!).

Nagrody odblokują się w trakcie nowej linii zadawanej w plikach gry, Opowieść o dwóch strażnikach, który obejmuje działania takie jak codzienne i heroiczne zadania z „powiązanym przyjacielem”.

Wygląda na to, że nie będziemy musieli czekać, aż schemat się uruchomi, ponieważ możesz już przeglądać nagrody za pośrednictwem ich kiosków w wieży. Zobacz je wszystkie poniżej.


How do you rate Destiny Daje ci taniec dwóch graczy, jeśli skierujesz przyjaciela ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *