Destiny – egzotyczne nagrody i egzotyczna broń

Startseite » Destiny – egzotyczne nagrody i egzotyczna broń
26. lutego 2024
10 minutes
44

By Jhonny Gamer

Więc masz już pełny zestaw legendarnych kawałków zbroi, a może nawet egzotyczny. Kto wie, może ty też masz sprzęt nalotowy! Ale chodzi o to, że dla ciebie szlif zbroi się skończył, przynajmniej dopóki nie będzie czegoś nowego do pożądania. Na tym etapie, po włożeniu dziesiątek godzin w grze, prawdopodobnie zaoferujesz egzotyczną nagrodę, jeśli jeszcze nie byłeś.

Nie ma sposobu, aby zagwarantować otrzymanie egzotycznej nagrody – wiemy tylko, że istnieje niewielka szansa na zaoferowanie, gdy zarabiasz na zakończonej nagrody z Xander 99-40. Kiedy tak się stanie, zaoferujesz ci trzy. Ale jakie nagroda wybrać?

Zanim zaczniemy, warto zauważyć, że chociaż istnieje pięć egzotycznych nagród, w których możesz odkryć Destiny W momencie pisania będą inni w przyszłości, a w grze jest znacznie więcej niż pięć egzotycznych broni. Miej oko na Xur, agent dziewięciu, który sprzedaje pozostałych w zakresie rotacji w zamian za dziwną monetę, podczas gdy możesz je również otrzymać jako losowe krople łupów w tyglu i nalotach.


Destiny: Porównanie PS4 vs Xbox One

Egzotyczne nagrody

Egzotyczne nagrody broni są podzielone na wiele części, z których niektóre mogą być bardzo trudne do ukończenia. W najlepszym razie będą bardzo czasochłonne. Więc jeśli nie wiesz, który zaakceptujesz, możesz w końcu zrobić okropnie dużo pracy lub po prostu całkowicie utknąć i możesz skończyć z bronią, której tak naprawdę nie lubisz. Upewnij się więc, że wiesz, w co się masz, zanim zaakceptujesz egzotyczną nagrodę.

Wątpliwe zadanie – inwektywna egzotyczna strzelba

Trudność: Umiarkowany


Egzotyczne nagrody są podzielone na wiele etapów, z których najnowsze zostaną szczegółowe w zapasach.

1) Porozmawiaj z Ikora Rey.
2) Wypełnij pięć uderzeń bez umierania.
3) Porozmawiaj ponownie z Ikora Rey.
4) Zdobądź rozprzestrzenianie się zabójstwa/śmierci 25 w tyglu. (Oznacza to granie w tygle, dopóki nie uzyskasz 25 więcej zabójstw niż zgony w ciągu kilku gier. Liczą się również asysty.)
5) Porozmawiaj ponownie z Ikorą Rey.
6) Wykonaj cotygodniowe wyzwanie – albo cotygodniowe heroiczne, albo uderzenie w życie.
7) Porozmawiaj ponownie z Ikorą Rey.
8) Kup element inwektywny od Gunsmith za 50 specjalnych pakietów amunicji broni. (Jeśli chcesz je kupić, kosztuje 12 500 błysku, więc bądź przygotowany.)
9) Porozmawiaj z Ikora Rey, aby otrzymać inwektyw.

Pierwszy etap tej nagrody – ukończenie pięciu strajków bez śmierci – jest trochę żmudne, ale jeśli wybierzesz zadanie na niskim poziomie, takie jak legowiska Devils lub wzywające doły i pracujesz w fureamie, powinieneś być OK. Proszę, nie odradzaj się w ataku i nie przyczyniaj się. (Jeśli to zrobisz, to jesteś szumowiną podludzką!) Część tygla nie jest zbyt trudna, pod warunkiem, że możesz połączyć coraz porządne gry. Cotygodniowe heroiczne jest prawdopodobnie najtrudniejsze, ale do tej pory powinieneś być zdolny. A zdobycie 12 500 błysku jest trywialne – jeśli biegasz krótko, po prostu wykonaj inne zajęcia z Bloomm -Gain Buffs aktywnymi dla lokalnego wyścigu, który walczysz, aby przyspieszyć sprawę.

Inwectpect to fajna strzelba. Przeładowanie jest powolne i ma piekielne kopnięcie, ale jest również niezwykle potężne, a zdolność do regeneracji amunicji jest prawdziwym dobrodziejstwem – podobnie jak pełna zdolność automatyczna, pod warunkiem, że możesz go opanować. Inwectpect nie jest tak nowatorski jak uniwersalny pilot, strzelba, którą można użyć jako podstawowej broni, ale mimo to jest dobre, szczególnie w tyglu.

Światło w ciemności – ciernia egzotyczna armaty dłoni

Trudność: Twardy


Ta część obfitości cierniowej może potrwać trochę czasu.

1) Uzupełnij przywoływanie uderzanie na księżyc.
2) Zarabiaj 500 punktów, zabijając wrogów Ula na Księżycu. (2 punkty za zabójstwo. Majorki dają 20 punktów, ultras daje 50.)
3) Użyj szkód pustki, aby zabić opiekunów w tyglu. (Potrzebujesz 500 punktów. 5 punktów za zabójstwo z pustką, 2 utracone na śmierć.)
4) Kup wlew światła z głośnika dla jednego mote światła.
5) Porozmawiaj z Ikora Rey.
6) Zabij Xyor, Unded, w specjalnej wersji dołów przywoływanych na poziomie 26. (Ta wersja strajku jest dostępna tylko wtedy, gdy ta nagroda jest aktywna. XYOR pojawia się w trzeciej fali przyjazdów z grobowców, więc potrzebujesz szefa, aby pozostał przy życiu wystarczająco długo, aby to się stało.)
7) Porozmawiaj z mówcą, aby uzyskać cierń.

Ta nagroda może naprawdę cię utrzymać. Początkowe części są wystarczająco łatwe, ale zapotrzebowanie na tygle jest frustrujące z kilku powodów. Po pierwsze, możesz nie mieć uprzywilejowanej broni, która zadaje pustkę, więc może być konieczne podrapanie się. Po drugie, fakt, że twoje postępy są powiązane ze śmiercią oznacza, że musisz osiągnąć dość pozytywny wskaźnik zabijania/śmierci w meczach, aby zbliżyć. Wreszcie, wzywając się w przywołaniu dołów boss, na tyle długo, aby Xyor przyjechał, a następnie pokonanie go, może potrwać trochę czasu, aby się zejść.

Po ciernie będziesz rozczarowany rozmiarem klipu – zaledwie sześć rund – podczas gdy czas przeładowania jest również bólem. Ale jest to kolejna świetnie wyglądająca pistolet, a obrażenia, które zadają, są znaczne, szczególnie po ulepszeniu, aby pociski pozostają wrogami i zadają resztkowe obrażenia.

Głos na pustyni – super dobra rada egzotyczna karabin maszynowy

Trudność: Łatwy

1) Znajdź żałobną broń, otwierając bufory łupów na Marsie.
2) Porozmawiaj z Gunsmith.
3) Kup moduł amunicji od XUR za 1 dziwną monetę.
4) Zabij 500 wrogów karabinem maszynowym. (Kills dają 1 punkt, strzały w głowę i spready 3 punkty. Rocket Launcher zabija Usuń 5 punktów.)
5) Porozmawiaj z brzegiem, aby otrzymać super dobrą radę.

Czasami istnieje niewielka różnorodność w rozwoju tej nagrody, ale w każdym przypadku jest bardzo podobna do powyższego, i plasuje się wśród najprostszych egzotycznych nagród, chociaż podobnie jak w przypadku innych może być trochę czasochłonne.

Super dobra rada nie jest najbardziej ekscytującą bronią w grze, ale po zaktualizowaniu przekonasz się, że rundy, które tęsknią za ich celem, są zwracane do klipu, który z pewnością jest dobrodziejstwem zarówno w PVP, jak i PVE. Mimo to, wydaje się to nagrodą do ukończenia po innych.

Shatted pamięci Fragment – Pocket Infinity Exotic Fusion karabin

Trudność: Umiarkowany


To może cię utrzymać, ale gdy Gunsmith ma zapas, jesteś sortowany.

1) Podnieś uszkodzonego ducha w rozbitym obszarze wybrzeża. (Zaoszczędź trochę czasu Oglądanie filmu pokazującego, gdzie.)
2) Zabij lorda Vex Gate na heroicznej trudności. (Zrób to, grając w oczy misji opowiadań Gate Lord na wyższym otoczeniu.)
3) Porozmawiaj z głośnikiem.
4) Porozmawiaj z Gunsmith.
5) Rozbiór 10 rzadkich lub wyższych karabinów fuzyjnych.
6) Porozmawiaj ponownie z Gunsmith.
7) Zabij 200 wrogów w cotygodniowych strajkach z karabinami fuzyjnymi.
8) Porozmawiaj z pistoletem, aby otrzymać Pocket Infinity.

Rozbity fragment pamięci jest dość prosty, ale jeśli grałeś w przyzwoitą ilość Destiny Wtedy natychmiast będziesz mógł powiedzieć, który bit Cię utrzyma: demontaż 10 rzadkich lub wyższych karabinów fuzyjnych. O ile nie byłeś niezwykle proroczy i przylegasz do prawie każdego rzadkiego i legendarnego karabinu fusion, który kiedykolwiek otrzymałeś w kropli, nie będziesz miał wystarczająco dużo. Dobra wiadomość jest taka, że Gunsmith sprzedaje je co jakiś czas. Zła wiadomość jest taka, że to tylko co trzy noce o 23:00 UTC, jak odkryto Ten pomocny redditor. (Aktualizacja: Ta informacja wydaje się być nieaktualna, ale dobra wiadomość jest taka Usługa alertów ustawiony przez innego zapalonego gracza, który powiadomi Cię, kiedy Gunsmith ma rzadkie karabiny fusion w magazynie.)

Poza tym pozostałe kroki są dość proste. Cotygodniowe strajk mierzy się może być śmiesznym przedsięwzięciem, ale jeśli jesteś dobrze przygotowany – e.G. Z bronią, która pasuje do słabości wroga w tym tygodniu i kilkoma kumplami w Fireteam – możesz dość szybko przeżuwać wielu wrogów. Poza tym nie musisz ukończyć strajku, po prostu zabijaj 200 wrogów podczas IT.

Pocket Infinity, którą otrzymujesz do ukończenia nagrody, ma pewne wady – w szczególności czas ładowania – ale jest to jedyny karabin fusion z ustawieniem automatycznego ognia i jest to wspaniała nowość. Zasadniczo trzymasz spust do naładowania, a jeśli nie zwolnisz spustu, opróżni cały klip w jednym serii. Chwalebne przeciwko twardszym wrogom.

Dziedzictwo Tolanda – Bad Juju Egzotyczny karabin pulsowy

Trudność: Umiarkowany


Ach, złe juju. Mam nadzieję, że nadchodzi buff!

1) Ukończ cotygodniowe heroiczne lub napięte uderzenie. (Tiger Strike Playlist również działa.)
2) Porozmawiaj z Ikora Rey.
3) Wypełnij 25 dodatkowych strajków na wszelkich trudnościach.
4) Porozmawiaj ponownie z Ikorą Rey.
5) Porozmawiaj z Gunsmithem.
6) Odwiedź Xur, agent dziewięciu, i kup ramę broni z ciemnością dla 1 dziwnej monety. (Możesz to zrobić tylko po zakończeniu poprzednich kroków.)
7) Porozmawiaj ponownie z Gunsmith.
8) Zbierz 10 000 punktów w meczach tygla. (Tytan lub Hunter Kill or Assist jest warty 25 punktów, zabójstwo lub asystent Warlock jest wart 50.)
9) Porozmawiaj z pistoletem, aby otrzymać złe juju.

Dziedzictwo Tolanda Egzotyczna nagroda nie jest zbyt trudna do ukończenia, ale jest to szlifowanie. Pierwszy krok jest najtrudniejszy, ale dopóki masz kilku przyjaciół, którzy pomogliby cotygodniowe heroiczne strajk na podstawowej trudności.

Następnie następny krok jest najbardziej bolesny: komplet 25 strajków. Możesz to zrobić na każdej trudności, więc szczerze mówiąc, jest to po prostu czasochłonne. Najszybszym uderzeniem w grę jest przywoływanie dołów, które mają tylko dwie bitwy, które musisz ukończyć, aby kontynuować: walkę przy drzwiach w pokoju, w którym walczyłeś z książętami roju w misji MieczaBoss walczy z Phogoth, Untameded. Z odrobiną praktyki i chętną fireamą – zrobiliśmy to wszystko z zapałką – możliwe jest, aby twój czas na ten uderzenie do mniej niż 15 minut. Ale nawet 15 minut zaczyna czuć się długo, kiedy musisz to zrobić 25 razy. (Warto również rozważyć, że musisz ukończyć te strajki dla Xur, który jest tylko w wieży od piątku 10 rano GMT do niedzieli w tym samym czasie.)

Przedostatni krok jest najbardziej przyjemny, ponieważ chodzi tylko o grę w grę. Idź do tygla i zabij wielu ludzi, bez kar za śmierć, złe wskaźniki lub coś takiego. Naszą preferowaną metodą była gra Kontrola dopasowuje się i po prostu unosić się Kontrola punktów, dopóki wróg nie przychodzi, ale zrobisz stały postęp niezależnie od tego.

Po zakończeniu kończy się na złym juJu, egzotycznym karabinie pulsowym. Ta broń wygląda fantastycznie, a po w pełni ulepszonej pakuje Wallopa, co jest przydatne, jeśli tylko strzały w głowę PVE MOBS, ale rozmiar klipu jest wyjątkowo mały, co wymaga wielu przeładowań. Jedna z aktualizacji jest „natychmiastowe przeładowanie”, ale nie jest to aż tak proste – oznacza to, że po każdym zabiciu odzyskujesz amunicję, chociaż jest to nadal przydatne. Ogólnie jest to pistolet, który wymaga poprawki. Dobra wiadomość jest taka, że Bungie już powiedział, że otrzyma go w odpowiednim czasie, więc i tak warto go złapać i trzymać się tego buffu.

Przeczytaj resztę naszych Przewodnik Destiny , lub gdy będzie gotowy, nasz Destiny: The Brak -King Guide.


Poprzedni

How do you rate Destiny – egzotyczne nagrody i egzotyczna broń ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *