Destiny Gjallarhorn Quest – Jak zdobyć 3 rok Gjallarhorn, wypełniając echa przeszłości Rise of Iron

Startseite » Destiny Gjallarhorn Quest – Jak zdobyć 3 rok Gjallarhorn, wypełniając echa przeszłości Rise of Iron
11. marca 2024
6 minutes
48

By Jhonny Gamer

DestinyNajbardziej niesławna i nieuchwytna broń – Gjallarhorn – powraca do Rise of Iron, a teraz każdy ma szansę zdobyć ją w ramach egzotycznego Destiny Gjallarhorn Quest. Oznaczony, gdy tylko skończysz główną historię w ramach echa przeszłości, to zabierze Cię od znalezienia ukrytych przedmiotów kolekcjonerskich do przyjmowania upadku w interesująco zmienionych lokalizacjach, zanim zdobędziesz własny rok 3 Gjallarhorn Gjallarhorn.

Po zakończeniu pamiętaj, że są też inne egzotyczne linie broni do zakończenia (przydatne, jeśli chcesz ukończyć Rise of Iron’s Record Book) takie jak Rise of Iron’s Khvostov 7G-Ox Quest i The Thorn Quest.

Jak zdobyć Gjallarhorn Rise of Iron

Kiedy kończysz ostatnią misję fabularną, żelazny grobowiec, Dostaniesz echa przeszłości, który zaczyna cię na drodze do zdobycia Gjallarhorn. Oto podsumowanie kroków wymaganych na 3 rok Gjallarhorn:

  • Zeskanuj anomalię w witrynie 6
  • Znajdź żelazne medaliony
  • Ukończ misję „Symbol honoru”
  • Znajdź 5 uśpionych klastrów Śiva
  • Ukończ misję „piękno w dostawie”

Bliskie spojrzenie na gjallarhorn roku, który spada na 350 światła.

Otrzymanie Gjallarhorn w 3 roku Rise of Iron Krok po kroku

Więc najpierw, żeby zeskanuj anomalię w witrynie 6. Rozpocznij misję patrolową i odwiedź obszarze Keep Archon’s Ceep of the Plagiuelands, gdzie powinna być anomalia, oznakowana jako pozornie regularny znacznik misji patrolowej. Gdy go znajdziesz, powiedz to na ekranie, wiesz, że jesteś na właściwej ścieżce:

„Wydaje się, że napadnienia dataSastream.”

Przed przejściem na stronę 6 upewnij się, że masz na sobie klucz splicer – możesz znaleźć różne źródła w naszym kluczu SPLICER artykuł.

Gdy już go masz, zbadaj tę anomalię. Aby dostać się na stronę 6, przejdź od Keep Archon do kucy Archona, a następnie weź w lewo w Warrens, a następnie użyj klucza Splicer Aby dostać się do kompleksu Site 6.

Zamiast upuścić nachylenie i do jaskini, gdzie komora replikacyjna znajdowała się w żelaznym grobie Misja, zamiast tego będziesz musiał pokonać Walkera. Kiedy już to zrobisz, zeskanuj za nim anomalia. Teraz idź do Żelaznej Świątyni i porozmawiaj z Saladinem, aby odebrać piękno w destruction Quest.

Lokalizacje Iron Medallion do zadania „Beauty in Destruction” Gjallarhorn

W tej części linii misji znajduje się żelazne medaliony rozsiane przez obszar patrolowy Plaguelands (i jeden również w Felwinter Peak). Podczas gdy znajdują się w określonych lokalizacjach i pojawią się na ekranie, gdy zbliżysz się wystarczająco blisko, można je wystarczająco łatwo przegapić. Ponieważ chcieliśmy zapewnić bardziej wyczerpujący przewodnik wizualny, umieściliśmy każdą lokalizację w naszych dedykowanych lokalizacjach żelaza artykuł. Zestaw nie zajmie Ci pół godziny.

Po zakończeniu wracaj do żelaznej świątyni, gdzie odbierzesz symbol honorowego zadania.

Gjallarhorn Quest Mission Symbol honoru

To schludna misja, która ma miejsce na mapie tygla bannerów. Pierwsza część misji jest bardzo prosta – po prostu idź gdzie instrukcje i zeskanuj interesujące archiwa, bibliotekę i warsztaty.

Następnie Fallen zacznie przybywać. Sprint do punktu i zeskanuj ścianę, aby aktywować wieżyczki obronne, co pomoże ci w koszach tłumów. Następnie musisz rozładować dwie bomby jeden po drugim, co jest przypadkiem aktywacji ducha i pozostania w promieniu podczas walki z większą liczbą wrogów.


Ciesz się dawką Destiny Lore, gdy składasz Gjallarhorn.

Zamiast wpaść, nie spiesz się, przerzedzając wrogów przed skanowaniem i spróbuj pozostać przy bombie tak przykrywki, gdy zdejmujesz, postępując wrogami. Wasze największe zmartwienie dla obu to Shanks – zarówno wybuchowe, jak i regularne – którzy szybko cię zabiją, jeśli nie będziesz ostrożny.

Posiadanie więcej niż jednego opiekuna w tej misji pomoże ci przestać się przytłoczyć, w przeciwnym razie nie martw się o tymczasowe odosobnienie. Ostatnia część to walka z potężnym kapitanem;W naszej bitwie był bardziej zajęty obroną strzelania niż celowanie w nas, więc zostań w odległości, zdejmij innych wrogów i zastrzel go, kiedy tylko możesz.

Zbierz klastry Siva

Po zakończeniu musisz wrócić do żelaznej świątyni, a następnie iść i iść i Zbierz 5 uśpionych klastrów Śiva. Są one umieszczone w Plagiuelands i do tej pory prawdopodobnie sam napotkałeś kilka. Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie znajduje się każda znana klaster, zobacz naszą uśpioną listę lokalizacji klastra SIVA.

Niezależnie od tego, w jaki sposób je dostaniesz, wróć do żelaznej świątyni i otrzymaj ostateczną misję, piękno w dostawie.

Chcieć więcej Destiny: Powstanie przewodników żelaza, porad i sztuczek? Następnie przeczytaj nasz gniew z obserwacji maszyny i przewodników, Pełna lista wszystkich uśpionych lokalizacji klastra SIVA, Wskazówki, jak dotrzeć Maksymalny poziom światła Destiny , Jak zakończyć egzotyczne zadanie Gjallarhorn, Khvostov 7G-Ox Quest i Thorn Quest i nowe tryby Vanguard Elite Strike i srl.

Ostatnia część „Echoes of the Past”, aby ukończyć swój 3 rok Gjallahorn

Podobny do symbolu honoru, Piękno w dostawie Misja odbywa się na mapie tygla, Skyshock. Najpierw oczyść całą mapę upadłego. Jest to dość trudne dzięki Tripmines na całym świecie, ale nie spiesz się, użyj broni dystansowej i uważaj na wandali, którzy nagle pojawiają się znikąd.

Po zakończeniu musisz naprawić końcowe komponenty i bronić ducha, gdy tworzy broń na stole roboczym. To dość trudny finał, ponieważ wiele upadłej nadejdzie. Możesz to zrobić uczciwie – i najlepiej z fureteamem – pozostając mobilnym i sprytnie używając supersów, albo serwując go, stojąc w rogu tuż przy drzwiach wejściowych, czyniąc cię w większości niewidocznym dla wrogów na zewnątrz, jednocześnie powodując, że wciąż powodujemiernik do wypełnienia. Od czasu do czasu wrogi wciąż mogą wejść i wykonać kilka strzałów, ale jest to łatwy sposób na zakończenie trudnej misji.


Jeśli siedzisz w jednym z zakątków pokoju podczas ostatniej fazy piękna w dostawie, możesz bezpiecznie uniknąć wrogów.

Po zakończeniu ducha dostaniesz swoje ręce na własny rok 3, Light Level 350 Gjallahorn. Aby zakończyć misję, musisz ponownie wyczyścić mapę Fallen, z mapą wypełnioną ciężkimi buforami amunicji. Zasadniczo musisz po prostu wyjąć dwóch spacerowiczów, w których Gjallahorn z pewnością pomaga, więc nie spiesz się i ciesz się w wysadzeniu w rakietach rakiet.

Kiedy spacerowicze są w dół, wróć do Żelaznej Świątyni, porozmawiaj z Lordem Saladinem, aby ukończyć linię zadań Gjallahorn. Dobrze zrobiony!

How do you rate Destiny Gjallarhorn Quest – Jak zdobyć 3 rok Gjallarhorn, wypełniając echa przeszłości Rise of Iron ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *