Destiny Icebreaker – Jak zdobyć karabin snajperski z roku z nagrody Zavali

Startseite » Destiny Icebreaker – Jak zdobyć karabin snajperski z roku z nagrody Zavali
12. marca 2024
4 minutes
40

By Jhonny Gamer

DestinyLodobreak powraca. Karabin snajperski był niesławny w roku otwarcia gry ze względu na wysokie obrażenia i zdolność do regeneracji amunicji, i powraca do 3 roku z możliwością wlewającego się do maksymalnego światła, co czyni go opłacalnym w zależnych od światła zdarzeń tyglu, takich jak żelazny sztandar i sztandar żelazny iPróby Ozyrysa, a także zdarzenia na wysokim poziomie, takie jak RAID.

Jednak chociaż był to przypadkowy spadek w 1 roku, istnieje określony krok – i stopień losowości – zanim zdobędziesz go Rise of Iron.

Jeśli interesuje Cię inne działania z Dawning, Możesz wskazówki dotyczące SRL 2016, Dowiedz się, jak odblokować Nową Nova Mortis i Abbadon karabiny maszynowe, znajdź ukryty wróbel Lysandera Jako kompletne kamienie milowe w konkurencyjnej książce Spirit.

Jak zdobyć lodołówkę roku 3 Destiny

W przeciwieństwie do większości innych egzotyków, które wymagają zadania, egzotycznej wizyty Engram lub Xur, do uzyskania losowo spada w losowo w celu ukończenia określonej nagrody, podobnie jak cierń Wprowadzony ze wzrostem żelaza.

Po śmigłowcu Aktualizacja pod koniec 2016 roku, Destiny Dodano tryb punktacji strajku „Vanguard Elite”, w którym gracze mogą zdobywać punkty za zabijanie wrogów w określony sposób.

Oprócz tego dowódca Zavala w wieży – siedzi na dalekim końcu głównego stołu Vanguard, który możesz odwiedzić, idąc prosto, gdy po raz pierwszy wchodzisz do wieży, po schodach i przez fragment – wprowadził nowe cotygodniowe elitarne nagrody, które tymoże zaznaczyć się za udział w strajkach.

Jedna z tych nagród jest specyficzna dla zmroku, a kończąc to, istnieje „szansa”, że otrzymasz egzotyczną lodołówkę jako nagrodę za jej ukończenie. Jako przykład w pierwszym tygodniu Dawning ten nagroda miała złoty wynik 50 000 w czasie (czas zakończenia) wynoszący 30 minut:Ten szczególny wieczór był odnowionym uderzeniem Nexusa, a liczba wrogów w całym wyniku powinna być łatwa do osiągnięcia, a jeśli nie spiesz się, możesz to wszystko wyczyścić w 30 minut, nawet z kilkoma ściereczkami.

EAby go otworzyć) i dla bossa możesz opuścić jego tarczę, podnosząc relikwi. Jeśli zachowujesz chłodną głowę i zachowaj ostrożność, powinieneś ją ukończyć w odpowiednim czasie.)

Oto strumień zmroku z pierwszego tygodnia Dawning, a po 22 minutach lodołamacza nagradzano za przekazanie nagrody:


Oczywiście pamiętaj, że istnieje tylko szansa, że spadnie. Tak więc, podobnie jak odblokowanie ciernia zadanie, może minąć kilka tygodni, aż broń ostatecznie spadnie dla ciebie

Co jeszcze powinienem wiedzieć o lodołowca Destiny?

  • Co sprawiło, że lodołamacz jest tak przydatny Pierwszym rokiem Destiny było połączenie wysokiego wpływu na obrażenia z regenerującą amunicją, z których to ostatnie przydatne w grze, w której pociski często mogą być rzadkie. To, czy zastąpi czarne wrzeciono jako wybrany karabin snajperski, jest nieznane;Podczas gdy Icebreaker widzi, że amunicja regeneruje się po prostu w czasie, główny profit czarnego wrzeciona umożliwia natychmiastowe przeładowanie. Ten pierwszy może przydać się bardziej w przypadku misji tytka lub dłuższych, w których amunicja jest trudniejsza.


Chcieć więcej Destiny: Powstanie przewodników żelaza, porad i sztuczek? Następnie przeczytaj nasz gniew z obserwacji maszyny i przewodników, Pełna lista wszystkich uśpionych lokalizacji klastra SIVA, Wskazówki, jak dotrzeć Maksymalny poziom światła Destiny , Jak zakończyć egzotyczne zadanie Gjallarhorn, Khvostov 7G-Ox Quest i Thorn Quest i nowe tryby Vanguard Elite Strike i srl.

  • Icebreaker zacznie się na poziomie lekkim 370.
  • Wcześniej Icebreaker był po prostu przypadkowym egzotycznym kroplem, więc konieczność odblokowania za pomocą konkretnej nagrody prawdopodobnie sprawia, że odblokowanie jest bardziej niezawodne, nawet jeśli zapada jest większym wyzwaniem.
  • Aby zwiększyć szanse na szybsze odblokowywanie lodołamacza, możesz ukończyć nagrodę za noc z wieloma postaciami, dając trzy próby tygodniowo.
  • Choć wprowadzony jako część Dawning Aktualizacja, zarówno punktacja strajkowa, jak i lodołamacz pozostaną długo po zakończeniu wydarzenia, więc nie panikuj, jeśli nie otrzymałeś jej w połowie stycznia.
  • Icebreaker debiutuje z nowymi ozdobami – Nanohance i wydmy – w ramach swojego debiutu, który można otrzymać od skarbów Dawning pudła.

How do you rate Destiny Icebreaker – Jak zdobyć karabin snajperski z roku z nagrody Zavali ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *