Destiny Khvostov Quest – Schematyczna lokalizacja, 7G -Ox Broces Parts i ręczne strony do Rise of Iron’s We Found A Rifle Quest

Startseite » Destiny Khvostov Quest – Schematyczna lokalizacja, 7G -Ox Broces Parts i ręczne strony do Rise of Iron’s We Found A Rifle Quest
12. marca 2024
7 minutes
43

By Jhonny Gamer

Destiny: Rise of Iron ma schludne oddzwanianie z pierwszą bronią graczy władającą w grze – Khvostov – czyniąc ją egzotyczną bronią Khvostov 7G -OX. Ścieżka, aby tam dostać się do gry, ale kiedy jesteś na Khvostov Quest In Rise of Iron, Zajmiesz to tylko godzinę do 90 minut – choć spodziewaj się eksploracji i trudnej bitwy z bossem, zanim to zrobisz.

Gdy skończysz, być może chcesz podjąć kolejnego egzotycznego – zadanie Gjallarhorn, Zadanie cierniste lub wybuch Prime Quest być może? – które są zobowiązane do ukończenia wpisu Rise of Iron’s Record Book.

Jak zdobyć zadanie Khvostov „Znaleźliśmy karabin” Destiny: Rise of Iron

Najpierw potrzebujesz schematy Khvostov 7G-OX, aby odblokować linię zadań. Istnieją dwa sposoby, aby to zrobić:

  1. Rozbij oryginalną broń Khvostov
  2. Użyj przekaźnika Intela Splicer Aby wejść na pokład statku Ketch w Plagiuelands

Jeśli udało ci się trzymać tę broń z drogi w 2014 roku, to świetnie – wyciągnij ją z sklepienia, zdemontuj ją i przejdź do następnego kroku. Oczywiście większość ludzi pozbyła się tego jak najszybciej i na szczęście istnieje inny sposób, aby uzyskać schemat Khvostova 7G-OX.


Oto Khvostov 7G-OX z bliska.

Musisz udać się do miejsca, w którym zacząłeś Destiny, tuż za kosmodromu ściany. Fire Up the Plagiuelands Patrol (zakończ ostatnią misję historii, żelazny grobowiec, Aby uzyskać do tego dostęp) i wróć w kierunku Rocketlands (skąd odradzasz się, idź w prawo, przez drzwi na Upper Chodździe). Raz w Rocketlands idź w lewo do podziału, a następnie w lewo za rogiem do kanalizacji, aby uzyskać dostęp do naruszenia.

Musisz upewnić się, że masz przekaźnik Intel Splicer Na tobie, bo zanim zdążycie wyjść z ściany, będziesz musiał otworzyć drzwi w naruszeniu. ).)

Kiedy to zrobisz, przejdź przez stos samochodów do statku Ketch w oddali i zabij wszystko na pokładzie, w tym raczej uporczywy służy. Po załatwieniu, skrzynia pojawi się w skrajnym prawym rogu, zawierającym schemat Khvostov 7G-OX.

Niezależnie od tego, w jaki sposób go dostaniesz, zabierz ją do Żelaznej Świątyni, aby kontynuować następną część zadania.

Jak ukończyć misję „Znaleźliśmy karabin”, części broni Khvostov i strony instrukcji

Musisz teraz zlokalizować 10 stron ręcznych i 3 części broni podczas patrolu w okolicy Plagiuelands.

10 stron ręcznych dla Khvostov 7G-OX – Zostają one upuszczane przez zabijanie poległych wrogów w patrolu, więc zabij wszystko, na co się spotkasz, a oni upadną od czasu do czasu. Dla niektórych graczy ten krok był dość szybki, ze stałym strumieniem kropli, ale dla nas zajęło to trochę czasu. Odnieśliśmy również większy sukces, gdy nie robimy patroli, ale możesz robić inne rzeczy w tym samym czasie – na przykład mieliśmy dwa krople w sesji kucy. Krótko mówiąc, możesz zdobyć większość tych stron podczas zdobywania części broni, a następnie pozostać w patrolu, dopóki nie skończysz.

3 części broni dla Khvostov 7G-OX – Te trzy części broni znajdują się w określonych miejscach. Rozpocznij Plageuelands i wróć do Rocketyards, które będą działać jako punkt wyjścia. Stąd chcesz przejść do refinarium i zasadniczo wybrać trasę, który zabierze cię w Lair Strik. Na tej trasie znajdują się dwie z trzech części broni:

1. Jeden znajduje się w pokoju po stawieniu czoła falom wrogów, gdy twój duch otwiera drzwi, po prawej stronie w rogu.


Pierwsza część broni w misji „Znaleźliśmy karabin”. Zignoruj tancerkę fotobombingową.

2. Następny jest w wybuchu, rozległym obszarze, w którym stajesz czoła spacerowiczowi, na środku mapy, w stosunku do fioletowej rury.


Druga część broni znajduje się na zewnątrz w pobliżu miejsca, w którym walczysz z Walkerem w Diabelskim Strike.

3. Za trzecią część broni wróć do rocketyard i idź w innym kierunku, abyś poszedł do podziału. Zamiast iść w lewo do naruszenia, idź w prawo do dokowania 13 (jakbyś jechał do miejsca, w którym spawnujesz się w kosmodromie w oryginalnym patrolu). Po dużym pokoju z wrogami część broni znajduje się pod schodami.


Sprawdź pod schodami w Dock 13 pod kątem tej trzeciej części broni.

Gdy masz 10 stron ręcznych i 3 części broni, wróć do żelaznej świątyni, aby uzyskać misję, która zakończy zadanie.

Ukończenie zadania Khvostov „Znaleźliśmy karabin” w Destiny: Rise of Iron

Ten finał Rising Khvostov Misja jest domem dla szczególnie trudnego spotkania z szefem. Upewnij się, że jesteś przyzwoitym poziomem (nasz artykuł o tym, jak osiągnąć lekki poziom 400 może pomóc) i wyposażony w coś, co może zdjąć osłonę pustki i wyrządzić silne obrażenia kontrolne. Jeśli to możliwe, połącz siły z jednym lub dwoma innymi graczami.

Rozpocznij misję, użyj swojego ducha w punkcie skanowania, a następnie wyjdź na zewnątrz, aby poznać Kaviss. Jak wspomniano, jest dość twardy, więc zdejmij swoją tarczę z pustą ciężką lub super, a następnie podążaj za szybszymi obrażeniami. Kiedy jego zdrowie jest wystarczająco niskie, wycofa się. Przejdź do naruszenia, w którym napotkasz ścieżkę chmur Śiva przez tunele, i bądź ostrożny w minice podróży po drodze.

Kiedy dotrzesz do szerokiego, wypełnionego śniegiem obszar.


Kaviss jest dość trudny, więc upewnij się, że masz potężny atak pustki, aby wyeliminować jego tarczę.

Ponownie obowiązują te same zasady, co wcześniej – użyj pustki ciężki lub super, aby szybko upuścić swoją tarczę, a następnie kontynuuj z odwrotnością lub więcej, aby uzyskać pewne obrażenia. Problemem jest liczba otaczających wrogów;Dwie rzeczy, na które głównie musisz uważać, to serwisowie na chodnikach (zrzucą je kilka strzałów snajperskich) i od czasu do czasu pojawiające się krople.

Poczekaj, aż znikną zniknię, zanim wyjdzie na otwartą przestrzeń (musieliśmy „zbliżyć się” do nich, aby poruszali się raz, więc zastanów się, że jeśli się nie ruszają) i spróbuj oczyścić jak najwięcej zwykłych wrogów. Następnie, gdy wybrzeże jest w większości wyraźne, przejdź do super / ciężkiego kombinacji, aby upuścić kawałek zdrowia kapitana, a następnie wycofać się i powtórzyć proces. To trudne solo bitewne i bez wątpienia będzie łatwiejsze u kilku z was, więc rozważ grupę, jeśli możesz.

Chcieć więcej Destiny: Powstanie przewodników żelaza, porad i sztuczek? Następnie przeczytaj nasz gniew z obserwacji maszyny i przewodników, Pełna lista wszystkich uśpionych lokalizacji klastra SIVA, Wskazówki, jak dotrzeć Maksymalny poziom światła Destiny , Jak zakończyć egzotyczne zadanie Gjallarhorn, Khvostov 7G-Ox Quest i Thorn Quest i nowe tryby Vanguard Elite Strike i srl.

Po powaleniu Kaviss natychmiast upuści Khvostov 7G-OX jako Engram, który możesz od razu wyposażyć.

Jednak jeszcze nie skończyliśmy misji;Przejdź się do ściany, gdzie zacząłeś grę, a nowy statek Ketch jest i wyczyść wszystkie upadki po drodze. Po wyjęciu wszystkich wrogów na statku twój duch będzie chciał porozmawiać z tobą podczas podziwiania widoku. Po zrobieniu przerywnika przerywnika wróć do wieży i porozmawiaj z Shiro-4, aby ukończyć zadanie.

How do you rate Destiny Khvostov Quest – Schematyczna lokalizacja, 7G -Ox Broces Parts i ręczne strony do Rise of Iron’s We Found A Rifle Quest ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *