Destiny – Lista artefaktów, jak zdobyć dziedzictwo żelaza Pana i jak działa dostrojenie w Rise of Iron

Startseite » Destiny – Lista artefaktów, jak zdobyć dziedzictwo żelaza Pana i jak działa dostrojenie w Rise of Iron
26. lutego 2024
5 minutes
48

By Jhonny Gamer

Destiny Artefakty, Po raz pierwszy wprowadzony w 2 roku otrzymał znaczącą aktualizację wzrostu żelaza. Typ zbroi daje teraz Guardianowi jeden z ośmiu możliwych umiejętności zmieniających grę i nie spada już z różnych działań gry – ale rodzaj nagrody od jednego z nowych dostawców ekspansji.

Gdzie znaleźć artefakty żelazne, jak wykonywać „szlachetne czyny” i dostrojenie, aby zdobyć dziedzictwo żelaznego pana

Artefakty są zarabiane na Tyrze Karn, kryptarch przestrzeni społecznej żelaznej świątyni. Będzie miała jeden z trzech artefaktów w swoim posiadaniu na tydzień, a poprzez wymianę dziedzictwa Iron Lord – przedmiot ograniczony na jeden tygodniowo – otrzymasz wybrany artefakt.

Aby zdobyć Legecy żelaznego Pana, zakończ główną historię i otrzymać „artefakty z poszukiwania Iron Lords, w którym musisz wykonać„ szlachetne czyny ”w Plagiuelands. Chociaż gra nie jest wyraźna co do tego, co to jest, pomyśl o tym jako o tych obszarach specyficznych dla obszaru, które wymagają wykonania określonych działań, aby ją ukończyć, takie jak zabijanie wrogów, wykonywanie misji patrolowych i tak dalej. Graj dalej w patrolu, najlepiej pracując nad innymi zadaniami i nagrodami, które możesz mieć, a wkrótce odblokuje.


Zanim możesz wyposażyć swój artefakt, musisz go „dostosować”. Ale nie martw się, to zajmuje chwilę.

Kiedy wykonasz wystarczającą liczbę „szlachetnych czynów”, możesz wybrać swój artefakt, a następnie wykonać wykonanie Dostrojenie – który jest prostym procesem przedstawienia go przed jednym z posągów w świątyni.

Każdego tygodnia obraca swój wybór artefaktów, a także da ci kolejną okazję do zdobycia starszego przedmiotu Iron Lorda.

Destiny Lista artefaktów żelaza w Rise of Iron

Oto lista ośmiu podstawowych artefaktów, które możesz otrzymać w Rise of Iron. Wygląda na to, że niektóre typy będą bardziej przydatne niż inne w zależności od sytuacji, na przykład w określonych trybach tygla lub nalotów, więc pamiętaj, aby uzyskać jak najwięcej dla wielu trybów gry.

 • Pamięć Felwintera – Stracić super zdolność, zyskać jeden dodatkowy granat i ładunek w zwarciu oraz małe wzmocnienia dla wszystkich statystyk;zebrane kule ładują mierniki Genade i
 • Pamięć gheleona – Ulepszony radar;Radar będzie działał podczas celowania zabytków z bronią podstawową
 • Pamięć Jolder – Całkowicie usuwa czas odnowienia sprintu
 • Pamięć Proun – Strażnicy wroga świecący żółci mają pełne supers, wszyscy wrogowie świecące czerwone mają niskie zdrowie
 • Pamięć Radegast – Może odzwierciedlać pociski oparte na energii mieczem, w tym rakiety tygla
 • Pamięć o silimaru – Zwiększona odporność na efekty obrażeń-czasowe
 • Pamięć Skorri – Wytwarza obszar efektu, który zwiększa wskaźnik super doładowania osób wokół ciebie
 • Pamięć Timura – Niska szansa na sprawienie, że wrogowie o niskiej mocy walczą po twojej stronie przez 30 sekund, kiedy ich walczysz

Bliższe spojrzenie na jeden z artefaktów.

Artefakty kosmetyczne w Destiny: Rise of Iron

Oprócz artefaktów z umiejętnościami zmieniającymi grę, istnieją również trzy typy kosmetyczne, które można kupić od kosmetycznego sprzedawcy Tess Everis za 15 srebrnych pyłu podczas premiery. (Możesz dostać srebrny kurz poprzez demontaż ozdób lub z promiennych skarbów).

 • Obiektyw w skali szarości – ma wcale szarości: „Wszystko, co widzisz, jest w odcieniach szarości”
 • Lazurowy obiektyw – czuje się niebieski: „Wszystko, co widzisz, ma niebieski odcień”
 • Obiektyw Złotego wieku – ma złoty wiek: „Wszystko, co widzisz, jest stonowane sepia”

Chcieć więcej Destiny: Powstanie przewodników żelaza, porad i sztuczek? Następnie przeczytaj nasz gniew z obserwacji maszyny i przewodników, Pełna lista wszystkich uśpionych lokalizacji klastra SIVA, Wskazówki, jak dotrzeć Maksymalny poziom światła Destiny , Jak zakończyć egzotyczne zadanie Gjallarhorn, Khvostov 7G-Ox Quest i Thorn Quest i nowe tryby Vanguard Elite Strike i srl.

Inne rzeczy, o których należy wiedzieć Destiny: Rise of Iron’s Artefakty

 • Artefakty mogą być używane przez każdą klasę w grze.
 • W pewnym momencie wyposażanie wszystkich ośmiu podstawowych artefaktów odblokuje „Student of History” / osiągnięcie i „uhonorowanie przeszłości” Rise of Iron Record Book Wpis, więc nawet jeśli nie masz dla każdego z nich, warto w pewnym momencie kupić wszystko za to.
 • Podczas gdy Tyra Karn da ci tylko jeden spuścizna żelaza Pana na tydzień, teoretycznie może odwiedzić ją z różnymi postaciami, aby zarobić do trzech tygodniowo.
 • Podobnie jak zwykłe artefakty wprowadzone w 2 roku, żelazne artefakty wymagają postaci na poziomie 40, aby wyposażyć.
 • Artefakty kosmetyczne mają tylko 3 poziomy światła, ale można je podać do wyższych poziomów światła.
 • Wszelkie zastrzeżenia dotyczące artefaktów są obecnie nieznane, dopóki społeczność nie zdobędzie ich przez dłuższy czas. Na przykład, czy pewne umiejętności działają tylko w tyglu, w PVE (i.mi. misje opowiadania, rajd) i tak dalej, czy pamięć o obszarze efektu Skorri ułoży się.

How do you rate Destiny – Lista artefaktów, jak zdobyć dziedzictwo żelaza Pana i jak działa dostrojenie w Rise of Iron ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *