Destiny – Majorki i ultras, materiały rolnicze

Startseite » Destiny – Majorki i ultras, materiały rolnicze
26. lutego 2024
7 minutes
44

By Jhonny Gamer

Jak zapewne wypracowałeś, klucz do szybkiego awansu Destiny to skupienie się na kilku konkretnych rzeczach i robienie jak największej liczby rzeczy jednocześnie. Jednym z najlepszych miejsc do tego jest patrol, w którym zbierasz misje z mrugających zielonych latarni rozrzuconych po mapie, kompletne wydarzenia publiczne i nagrody oraz lokalizacja materiałów, których możesz użyć do ulepszenia broni i zbroi. Możesz uruchomić patrol na każdej z czterech planet, które wysyłają w grze, a w każdym otoczeniu jest kilka rzeczy, które warto zapamiętać.

Gdzie znaleźć kierunki i ultras na patrolu

Jedną z najczęstszych i łatwych do zakończenia nagród jest usunięcie 10 głów. Istnieją misje fabularne, w których możesz to zrobić znacznie szybciej (miecz Cota dla Ultras Hive, archiwum heroiczne dla upadku), ale na każdej mapie można uzyskać kilka miejsc, w których można uzyskać dostęp przez misje patrolowe, w których będzieszw stanie ukończyć te nagrody dość szybko i bez większego wysiłku.


Destiny: Porównanie PS4 vs Xbox One

Majorki Ziemi / Kosmodromu i lokalizacje ultrasonowe


Pamiętaj o tych facetach z beta? Prawdopodobnie cię wtedy zabili, ale teraz możesz odzyskać własne. Wielokrotnie.

Ul – Kosmodrom jest jak dotąd najlepszym miejscem do ukończenia nagrody z ula i zajmie to bardzo mało czasu. Przed miejscem, w którym spawnujesz się na Steppes, jest zardzewiała chata ze schodami prowadzącymi w dół. Śledź to, a znajdziesz się w ciemnym tunelu. Idź w prawo, a potem ponownie do pierwszego miejsca, który znajdziesz i powinieneś zobaczyć rycerza ula i dwa akolity Hive, wszystkie z tymi cennymi żółtymi barami zdrowotnymi. Zdejmij je, a następnie wycofaj się z pokoju i idź na jakikolwiek koniec tunelu i poczekaj kilka sekund. Wróć do pokoju, a rycerz i akolity powinny się odrodzić, abyś mógł je ponownie zabić. Czasami trwają trochę dłużej, ale co najwyżej zająć 5-10 minut, aby zakończyć nagrodę.

Upadły – Ze stepów odradzaj się, zrób 180 i udaj się do podziału, do którego docierasz, wychodząc przez budynek z noszeniem bitwy na końcu obszaru. Po podziale przejdź w prawo, obok budynków do otwartej przestrzeni z rdzewiejącym zbiornikiem. Polelne krople pojawiają się w regularnych odstępach czasu, a jeden z nich zawsze wpada grupa czterech poległych wandali, z których jeden ma Telltale Yellow Health Bar. Zabij go, zrób okrążenie tego obszaru, aby zebrać materiały i zbierać misje Beacon, a zanim zwrócisz jego zamiennik, powinien przybyć na kolejne zabójstwo. Nie powinno to zająć więcej niż 10-15 minut, aby to zrobić wymagane 10 razy. Jeśli to staje się nudne, możesz również udać się do Rocketyard stąd (jest po drugiej stronie od punktu wejścia stepów) i udać się do dalekiego rogu, gdzie zwykle mieszkają serwis i relacje. Co jakiś czas zamiast tego są trzech poległych wandali z żółtymi paskami.

Księżycowe główne lokalizacje

Ul – Jeśli możesz poświęcić czas, lepiej jest wykonać Miecz Misji Cota kilka razy, aby spełnić tę nagrodę, ale jeśli cieszysz się, że możesz być bardziej spokojny w sprawach, możesz odwiedzić Majors Majorsi Ultras. Prosto na wzgórze od linii łucznika i przez kopułowy budynek po prawej stronie znajduje się jedno z wejścia do wnętrza księżyca, a zwykle jest to chronione przez parę rycerzy z łokciami żółtymi. Alternatywnie, jeśli zejdziesz do serca planety i odwiedzisz obszar Kręgu Bones – prawie wszystkie drogi prowadzą tutaj – na jednym końcu ścieżki, które krąży po piekłoch, jest para rycerzy Hive.To prowadzi do wejścia do walki z boss.

Upadły – Znowu lepiej jest znaleźć poległych głównych główZ tego wszystkiego, kiedy przybyłeś na Księżyc w misji historii. Zazwyczaj jest w środku wysoki upadły wandal wraz z kozonkami na niskim poziomie. Spotykasz także upadłe kierunki w różnych innych lokalizacjach w różnych momentach, w tym wokół pękniętej kopuły na szczycie wzgórza na środku linii Archera.

Wenus Majors i Lokalizacje Ultras

Upadły – Na Wenus jest kilka dobrych miejsc na upadłe kierunki i ultras. Jeden jest na klifach Ishtar, obszar, do którego dotrzesz, podążając rozbitą ścieżką wybrzeża, gdzie upadły kroplę często osłania wandali z żółtymi paskami, a także można znaleźć jeden w ciemnym bagnach od krawędzi klifu, strzeżony trio shanks. Drugą lokalizacją są jaskinie Embera – dochodząc do lewej od odrodzenia, a następnie przyjmując odpowiedni widelc, gdy znów wyjdziesz na otwartość – gdzie upadły kapitan wielokrotnie spawnuje się na podniesionej platformie po lewej stronie obszaru przed jaskinią prowadzącądo Cinders.

Drażnić – Granie w misje opowiadań o wyższej trudności na ogół przyniesie mnóstwo wrogów Vex z tych najważniejszych żółtych barów zdrowotnych, ale jeśli desperacko to zrobisz na patrolu, wypróbuj cytadelę, do której dociera się, idąc w lewo od patrolowego odrodzenia, wtedyWychodząc z odpowiedniego wyjścia po wejściu do obszaru Ember Caves. Będąc w cytadeli, idź pod most i skieruj się w lewo, a następnie wspinaj się po schodach i powinieneś spotkać się z niektórymi minotaurami, z których jeden ma żółty bar zdrowia. Gdy spadną, niektóre główne gobliny zaatakują cię z lewicy. Zanim spadną, Minotaurs powinien się odrodzić.

Mars Majors and Ultras Locations

Kabała – Być może jednym z powodów, dla których Cabal ma udusę na Marsie, jest to, że ich najwyższe postanowienia nie są widoczne publicznie w wygodnie zabijanych grupach. To nie powstrzyma cię jednak dość szybko. Od patrolowego odradzania się, przejdź przez tunel po lewej stronie barrenów w zagłębienia, a następnie po prostu przejdź do lewego wejścia do pierwszego napotkanego budynku – ten u podstawy wieżowca po lewej stronie – i znajdzieszImperialny falank z żółtym barem zdrowia. Zabij go, wyjdź z budynku, zrób okrążenie tego obszaru, a kiedy wrócisz, będzie czekał, aż znów go zabijesz. I jeszcze raz. I jeszcze raz.

Rolnictwo spinmetal, włókna helu, kwitnienie ducha i żelazo

Gdy zaczniesz wystarczająco głęboko Destiny Grinding, zaczniesz potrzebować dużych ilości materiałów planetarnych, aby maksymalnie wydobyć drzewa modernizacyjne dla twojej broni i zbroi. Dobrą wiadomością jest to, że materiały planetarne są obfite we wszystkich czterech środowiskach wysyłkowych gry: Spinmetal jest na ziemi, włókna helu są na Księżycu, Bloom Spirit jest na Wenus. Zła wiadomość jest taka, że ich pozycje obracają się i pojawiają się pojawiają się tylko trochę po tym, jak gracze je zgłosili, więc zebranie potrzebnych rzeczy może potrwać trochę czasu.

Istnieją różne przewodniki wideo na YouTube, które mogą pomóc optymalizować trasę przez wiele regionów każdej planety, aby zebrać najwięcej materiałów. Jeśli jednak chcesz naszą radę, będziesz się dobrze bawić, po prostu budować się z przyjacielem i przyjmując zdezorganizowane podejście. Połączenie rodowania macie z publicznym szlifowaniem wydarzeń jest dobrym sposobem na utrzymanie interesujących rzeczy: załaduj licznik zdarzenia i przejdź do obszaru, w którym wydarzenie jest nieuchronne, a następnie zabij czas, sprawdzając każdą jaskinię, patrząc za rzeczy i podwyższoneObszary – takie jak trawiaste iglice w regionie Wenus Ishtar Cliffs – i podkreślające znaleziska dla siebie. Nie szukasz tylko złóż mineralnych – każda skrzynia pamięci podręcznej łupów będzie również zawierać trochę materiału.

Należy jednak pamiętać: kiedy zostaną po raz pierwszy zgłoszeni, w pobliżu jest krótkie okno czasu, aby inni gracze w pobliżu odebrały ten sam materiał lub uzyskać dostęp do tej samej otwartej skrzyni, więc jest to dobra etykieta, aby wskazać wszelkie odkryciaDo towarzyszy Fireteam lub, jeśli krążysz w towarzystwie kilku losów, być może dając falę, aby zasygnalizować swoje znalezisko.

Przeczytaj resztę naszych Przewodnik Destiny , lub gdy będzie gotowy, nasz Destiny: The Brak -King Guide.


Poprzedni

How do you rate Destiny – Majorki i ultras, materiały rolnicze ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *