Destiny: Rise of Iron Guide, porady i sztuczki

Startseite » Destiny: Rise of Iron Guide, porady i sztuczki
13. marca 2024
9 minutes
38

By Jhonny Gamer

Po pewnym roku 2, Destiny wchodzi do trzeciego roku z kolejnym rozszerzeniem, Powstanie żelaza, Debiutując nowe misje historii, nowy obszar patrolowy i przestrzeń społeczna w Plagiuelands, oryginalne i odnowione strajki i sprzęt oraz, co najbardziej kusząco, pierwszy nowy nalot od roku.

Na żywo dla wszystkich graczy 20 września, zrobiliśmy Destiny: Rise of Iron Guide W przypadku misji fabularnych i głównych zadań, w tym egzotycznych, jak zdobyć nowe materiały eksploatacyjne i kolekcjonerskie oraz jak poradzić sobie z nowym nalotem.A także linki do wszystkich naszych Destiny: Powstanie przewodników żelaza, Damy również zaawansowane wskazówki i porady, o których należy pamiętać podczas gry – niezależnie od tego, czy dopier. Powodzenia, strażnicy!

Inny Destiny: Powstanie przewodników żelaza

Misje fabularne:

 • Destiny Rise of Iron – King of the Mountain, murs schodzi
 • Destiny: Rise of Iron – The Plagiuelands, Perfited Walker Battle, Pobierz Complete
 • Destiny: Rise of Iron – The Żelazny grobowiec, finałowa bitwa boss

Rise of Iron’s Wrath of the Machine Raid:

 • Destiny: Gniew przewodnika i przewodnika maszynowy
 • Destiny Gniew maszyny – ukryte lokalizacje klatki piersiowej i inne tajemnice RAID
 • Destiny Wrath of the Machine Tryb twardy – różnice w heroicznej trudności
 • Destiny Wrath of the Machine Challenge Tryb – wyjaśniono strategię i nagrody

Egzotyczne zadania broni:

 • Destiny Gjallarhorn Quest – Jak zdobyć 3 rok Gjallarhorn, kompletne echa przeszłości
 • Destiny Thorn Quest – Jak zdobyć światło w mrocznym zadaniu
 • Destiny Khvostov 7G -Ox Quest – Jak zdobyć części i strony ręczne Khvostov
 • Destiny Wybuch Prime – Wypełnij trudne zadanie korupcji

Artykuły kolekcjonerskie:

 • Destiny – Uśpione lokalizacje klastra SIVA w Rise of Iron
 • Destiny – Crucible Dead Ghost Locations dla każdej mapy

Nowe materiały i przedmioty wyjaśniono:

 • Destiny Klucze Splicer, Intel Relays, Oferty Siva, klucze pamięci podręcznej Siva i fragmenty
 • Destiny Lista łupów kluczy szkieletu – wszystkie nagrody biegowe dla wzrostu żelaza
 • Destiny: Token isenfyre – jak go używać do otwarcia drzwi Felwinter Peak w Rise of Iron
 • Destiny Srebrny kurz, ozdoby i promienne skarby w Rise of Iron
 • Destiny – Lista artefaktów, jak zdobyć dziedzictwo Żelaznego Lorda i jak działa dostrojenie

Inny Destiny: Powstanie przewodników żelaza:

 • Destiny Archon’s Forge – łup, nagrody i jak powstaje Rise of Iron’s Battle Arena
 • Destiny: Rise of Iron Record Book – nagrody i jak uzupełnić kamienie milowe
 • Destiny – Jak osiągnąć poziom światła 400, wzrost nowej czapki Iron na poziomie
 • Destiny Prywatne mecze – nagrody, Grimoire, Bow to Confite i wszystko, co wiemy
 • Destiny – Bell Order for Rise of Iron’s Sing the Iron Song Achievement, Trophy

Destiny: Rise of Iron Sezonowe wydarzenia:

 • Gdzie jest Xur? Lokalizacja, przedmioty sprzedające w tym tygodniu Destiny
 • Destiny Żelazny baner – sprzęt, nagrody, reputacja i to, co inne jest nowe w Rise of Iron
 • Destiny The Dawning Event – Quests, Treasures of the Dawning Caot i wszystko, co znamy
 • Destiny Festiwal Lost 2016 – Maski i What One Nower w tegorocznym wydarzeniu Halloween

Destiny: Powstanie żelaznych końcówek i sztuczek

Zaczynając od nowa? Nie martw się o wybór zajęć lub wyścig za dużo

Jeśli odbierasz Destiny: Kolekcja lub fantazyjne zaczynające się od nowej postaci, a następnie jak większość gier do odgrywania ról, wybór nowej postaci i rasy do wyboru może być dość stresujący. Podczas gdy każda postać ma własne podklasowe, ekskluzywne zdolności i typy zbroi, żadna broń ani typ misji nie będzie limit od twojego wyboru. Jeśli chodzi o rasę, jest to coś, co ledwo uznaje, więc idź z tym, co wolisz.

Tylko wtedy, gdy sprowadza się to do zawartości gry końcowej, takiej jak RAID, w których bardzo okazjonalne sytuacje pragną niektórych zajęć bardziej niż inne, ale przy dostępnych tylko trzech klasach, łatwo będzie znaleźć gracza z dowolną klasą, której potrzebujesz. Więc wybierz, co Cię najbardziej interesuje, i zagraj!

Powrót? Nowa frakcja wroga ekspansji niewiele się zmienia

Kiedy zaczęliśmy Destiny Rok 2 i wzięte rozszerzenie króla, mieliśmy zupełnie inną frakcję wrogów, o które mogliby się martwić – wzięte. Tak, były remiksami każdego istniejącego wroga w grze, ale byli przebiegli, abyśmy zmusili do gry na różne sposoby.

Rise of Iron wprowadza Diabelskich Splicers, rozszerzonej frakcji upadłej. Jednak na bok, w dużej mierze takie same, aby walczyć jako zwykłe upadły, choć silniejsze i z kilkoma drobnymi poprawkami, o które nie powinieneś się zbytnio martwić, takie jak puste tarcze na kapitanach. Więc weź te same strategie, co upadły, a jeśli czujesz się zmaga, zawsze zwiększając kilka poziomów światła, może pomóc.


Nowa frakcja nie różni się zbytnio od tego, co spotkałeś wcześniej.

Nagrody frakcyjne są teraz bardziej elastyczne

Wyrównanie frakcji w grze – takie jak Vanguard i Crucible, lub sprzedawcy tacy jak Gunsmith – jest być może jeszcze bardziej przydatne, ponieważ było to jeden z niewielu Waysto na wyższym poziomie na poziomie światła, gdy robisz trudny skok z światłaPoziom 365 aż do wzrostu nowego poziomu Iron o 400.

Jednak w Rise of Iron jest jeszcze bardziej elastyczny, daje wybór między nową bronią, pancerzem lub sprzętem spektarowym, dzięki czemu możesz wyrównać wszystko, czego potrzebujesz najbardziej. Pamiętaj, aby nacisnąć trójkąt lub y, aby uzyskać podgląd elementów, które mogą również spaść.

Jeśli chcesz szybkiego sposobu wyrównywania niektórych frakcji wraz z przybyciem tygodniowego dostawcy Xur, zobacz naszą lokalizację Xur strona.

Wypełnij jak najwięcej nagród i spróbuj zagrać w harmonogramie gry

To jest oczywiste dla regularnych Destiny graczy, ale warto o tym wspomnieć;Zwróć uwagę na to, kiedy gra aktualizuje się codziennie i tydzień, aby jak najlepiej wykorzystać grę. Na przykład możesz zdobyć tylko jeden zestaw nagród na postać od zapadów i nalotów, ale w każdy wtorek rano w Wielkiej Brytanii zresetuje się, dając ci czas na granie w stronę. Warto również pamiętać, kiedy Xur sprzedaje przedmioty co tydzień, Ponieważ jest to jeden z łatwiejszych sposobów na uzyskanie egzotyków.

Zawsze powinieneś nosić jak najwięcej nagród i zadań;Jedna z najlepszych rzeczy Destiny jest to, że możesz sprawdzić wiele celów jednocześnie i chociaż nagrody mogą być uparte do uzupełniania każdego dnia, każdy z nich daje niewielkie doświadczenie i reputację frakcji, które naprawdę zaczyna się sumować, więc pozostań na bieżącoTo.

Jest powód, aby co tydzień

Oprócz powyższych powodów, aby grać w harmonogramie gry, Rise of Iron daje większą motywację niż kiedykolwiek, aby wrócić tydzień-tydzień z nowym wzrostem artefaktów żelaza. Osiem specjalnych przedmiotów ma teraz umiejętności zmieniające grę, od dania nieograniczonej wiosny po skręcenie wrogów niskiego poziomu w twoją stronę, ale są one zasilane społeczności, z jednym do zdobycia tygodniowo dzięki cotygodniowej misji. Oznacza to, że zdobycie ich wszystkich zajmie w sumie osiem tygodni – danie trofeum i wzrostu żelaznego rekordu Wpisowanie ukończenia – a także szansa na wypróbowanie wszystkich nowych strategii.

Owiń głowę wokół nowych walut i materiałów

Zapomnij o zbroi, odłamkach awantudów i eterycznych światła z Przeszłość Destiny – wszystkie są teraz dość bezużyteczne. Nowy Destiny Rozszerzenie przynieś ze sobą nowy zestaw walut i materiałów do korzystania, a wzrost żelaza nie jest inny. Na przykład w strajkach możesz teraz zebrać i wydać klawisze szkieletu, aby uzyskać ekskluzywne elementy, Używaj kluczy Splcier, przekaźników Intel i Oferty Siva Aby uzyskać dostęp do nowych obszarów i token Isenfyre zrobić coś fajnego po zakończeniu nalotu. (Spoilery!)

Tymczasem przedmioty kosmetyczne – takie jak ozdoby – można odblokować za pomocą promiennych skrzynek skarbów, zarobione według stawki jeden tygodniowo (lub więcej z rzeczywistą gotówką) lub odebrane z Xur z srebrną walutą pyłu.


Niezależnie od tego, czy chodzi o znalezienie przedmiotów kolekcjonerskich, czy zdobycie artefaktów, spędzisz czas na patrolu Plagiuelands.

Rise of Iron’s Collectibles nie ma większego zastosowania, ale łatwiej jest zdobyć

Rise of Iron’s New Collectibles – uśpione klastry Śiva – są podobne do zwapnionych fragmentów Króla, ale są mniej liczby (30 zamiast 50) i w tej chwili nie dostarczaj graczom żadnej nagrody za zbieranie wszystkich.

Są jednak o wiele łatwiejsze do zdobycia;Podczas chwytania wszystkich 50 wymaganych ukończenia najtrudniejszych wyzwań Kings Fall i wypracowania zręcznych łamigłówek w Dreadnaught, zdecydowana większość klastrów Siva jest rozsiana po misjach i obszarach patrolowych. To powiedziawszy, nadal są przyjemne do zbierania, zabierając cię do obszarów, o których prawdopodobnie nie wiedziałeś, że zawsze jest miły bonus zwiększania wyniku Grimoire.

Do każdej mapy tygla dodano też martwego ducha, Jeśli masz ochotę spędzić popołudnie na zwiedzanie miłośnie wykonanych map wieloosobowych.

Crucible od tego czasu widział jedną z największych aktualizacji Uruchomienie Destiny

Na papierze rozszerzenie ulepszeń żelaza w tygle, Tryb konkurencyjny odtwarzacza Destiny, wydaje się dość niewielki w porównaniu do tego, co zostało dodane gdzie indziej, dodając jeden nowy tryb (tryb supremacji, który jest podobny do potwierdzonego zabójstwa potwierdzonego Call of Duty ), cztery nowe mapy, z których jedna jest wyłączna i wysoki żelazny sztandar PlayStation Odnow.

Jednak wraz z nim nadeszło dodatkowe mecze prywatne, Wreszcie zezwolenie na (wszystkie) Destiny gracze do dostosowania sposobu, w jaki grają, od korzystania z własnych map, trybów i niestandardowych modyfikatorów, a jednocześnie zarabiają nagrody. To mnóstwo zabawy, zwłaszcza, że możesz eksperymentować z meczami jeden na jednego, a nawet grać solo, jeśli chcesz odkryć mapy w szczegółach.

How do you rate Destiny: Rise of Iron Guide, porady i sztuczki ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *