Destiny Twierdzi, że sprzedawca oszustów kontratakuje Bungie Destiny twórca zhakował to

Startseite » Destiny Twierdzi, że sprzedawca oszustów kontratakuje Bungie Destiny twórca zhakował to
12. marca 2024
2 minutes
31

By Jhonny Gamer

Sprzedawca oszustwo, który jest pozwany przez Bungie, uruchomił niezwykły licznik, który twierdzi, że Bungie to zhakował.

Roszczenie następuje po miesiącach prawnego zwrotu iz powrotem między cechem celownikiem I Destiny programista Bungie, w którym były oskarżony zarówno o znak towarowy, jak i prawa autorskie.

Aimjunkies wcześniej próbował odrzucić te roszczenia, ale teraz poszedł dalej. Jak donosi Torrentfreak, Sprzedawca Cheat uruchomił teraz licznik, który twierdzi, że Bungie dostęp do swoich komputerów do celów antychetyczny.


Eurogamer Newscast: Czy Nintendo Direct i PlayStation State of Play to rozczarowanie?

W szczególności Countsuit twierdzi, że Bungie uzyskuje dostęp do danych na komputerze programistów oszukiwania Jamesa Maya (nie tego) i Phoenix Digital, twórcy oprogramowania AIMJUNKIES, które następnie sprzedali.

„Po informacjach i przekonaniu, Bungie, Inc., Po nieuczciwym dostępie do pana Maya Persona L Komputer, wykorzystał informacje uzyskane w celu przeprowadzenia dalszej inwigilacji na stronach, które obejmują, ale nie ograniczają się do Phoenix Digital i jego dyrektorów ” – twierdzi Contraters Suit.

Dostęp do poufnych informacji z zamiarem oszustwa, pozew jest kontynuowany.

Egzekwowanie tego wydaje się zależeć od faktu, że działanie to jest objęte nowszymi wersjami umowy licencyjnej Bungie Limited – ale nie starszej wersji, która mogła w tym czasie podpisać się.

Inne roszczenia obejmują zarzuty Bungie zerwane przez własne warunki usług Phoenix Digital poprzez dekompilowanie i inżynierię odwrotną własne oprogramowanie grupy Cheat, stworzone osobno Destiny.

Grupa AIMJUNKIES jest teraz nieokreślona w poszukiwaniu szkód od Bungie.

Bungie poszedł po kilku grupach oszustwa w tym roku – a gdzie indziej odniósł sukces. W czerwcu Cheat Company Elite Boss Tech zgodził się zapłacić 13 USD.5m odszkodowania dla bungie Po zaakceptowaniu jego oprogramowania do oszukiwania naruszenia Destiny 2 umowa użytkownika 2.

How do you rate Destiny Twierdzi, że sprzedawca oszustów kontratakuje Bungie Destiny twórca zhakował to ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *