Destiny – Uśpione lokalizacje klastra SIVA w Rise of Iron

Startseite » Destiny – Uśpione lokalizacje klastra SIVA w Rise of Iron
26. lutego 2024
12 minutes
40

By Jhonny Gamer

Oryginalny Destiny miało 50 martwych kolekcjonerów duchów do znalezienia, zabrany król miał zwapnione fragmenty, a wzrost żelaza ma własny kolekcjonerstwo.

Wraz z dodaniem kilku nowych martwych duchów w tyglu, Wzrost żelaza dodaje uśpione klastry Śiva, nowy typ kolekcjonerski, który można znaleźć w nowym obszarze patrolowym Plagiueland, misji, strajków i nalotu.

W sumie jest 30 do znalezienia i są idealne dla uzupełniających lub tych, którzy chcieli ukończyć niektóre zadania lub powstanie Iron Record Book.

Oto kilka ogólnych wskazówek i rzeczy, które musisz wiedzieć o uśpionych klastrach Śiva:

  • Możesz zobaczyć uśpiony fragment Siva z daleka dzięki jego czerwonym blasku, który pomaga w ciemniejszych wewnętrznych obszarach gry.
  • Możesz pobrać najwięcej z patrolu Plagiuelands, ale niektóre są wyłączne dla misji (King of the Mountain, Download Complete, żelazny grobowiec), strajki (nieszczęsne oko, sepiks Perficted), przestrzeni społecznej żelaznej świątyni i gniew nalotu maszynowego. W całości są:


King of the Mountain: Żelazno Lordowie 2.9
Pobieranie zakończone: Upadł 3.2
Żelazny grobowiec: Żelazno Lordowie 2.6, żelazne lordowie 2.7
Nieszczęsne oko: Upadł 3.3, upadły 3.4
Sepiks udoskonalił: Upadł 3.5
Żelazna świątynia: Upadł 3.0, upadły 3.1
Wrath of the Machine: Upadł 3.6, upadły 3.7, upadły 3.8, upadły 3.9

  • Niektóre obszary, w których znajdują się uśpione fragmenty Śiva, wymagają klawiszy rozkładowców lub przekaźników inteligentnych Aby uzyskać dostęp, więc upewnij się, że zaopatrzyłeś się.
  • Nie ma znanej nagrody za zbieranie wszystkich 30 uśpionych klastrów Śiva. Na podstawie tego, co się stało, gdy gracze zebrali 45 z 50 zwapnionych fragmentów, Miejmy nadzieję, że może być coś czekającego…
  • Potrzebujesz pięciu w ramach zadania Gjallarhorn, Więc weź się wcześnie, jeśli chcesz wysadzić przez tę część.
  • Będziesz także potrzebował 15 na 30 w ramach Rise of Iron Record Book.

Uśpione lokalizacje Śiva – Clovis Bray

Clovis Bray 1.0 Lokalizacja (kuźnia Archona)
Po lewej stronie miejsca, w którym wchodzisz do swojej oferty SIVA, znajduje się platforma z ślepym korytarzem. Przeskocz i w górnym rogu tego korytarza znajduje się klaster.


Zobacz tę platformę? Przeskocz, przejdź do korytarza i chwyć klaster z rogu.

Clovis Bray 1.1 lokalizacja (łuska giganta)
W dalekim kącie znajduje się mały statek plażowy w rogu nad wybrzeżem. Klaster znajduje się na pokładzie, z przodu.Clovis Bray 1.2 Lokalizacja (łuska Giant lub misja żelaza grobowca)
Kiedy musisz zamienić rdzenie, uśpiony klaster Śiva znajduje się wzdłuż skrajnej prawej ściany na ziemi. Możesz potrzebować klucza Splicer wejść, jeśli gra w patrolu.


Możesz zobaczyć rdzenie, które musisz zamienić na górnym poziomie w lewym górnym rogu tego zrzutu ekranu.

Clovis Bray 1.3 Lokalizacja (zewnętrzna ściana kosmodromowa lub misja ścian zjeżdża)
Na początku misji murów zejdź – lub w patrolu, jeśli wrócisz przez ścianę do otwierającego obszaru kosmodromu – można ją znaleźć po prawej stronie i pod drzwiami, zanim przejdziesz przez ścianę. Poszukaj małego czerwonego światła, które jest samym klastrem.


Ten jest trudny do zobaczenia z daleka, więc pomyślałem, że to zwróciliśmy uwagę.

Clovis Bray 1.4 Lokalizacja (zegarek Lordów)
Z miejsca, w którym spawnujesz się w plagielands, idź prosto wzdłuż krawędzi, a naprzeciwko nadbrzeżnej w środku obszaru znajduje się stos kabli Siva, skręcający z krawędzi. Klaster jest pochowany pod tym.Clovis Bray 1.5 Lokalizacja (Bunker Triglav)
Na zewnątrz bunkra Triglav jest wieża na środku. Wejdź do środka, wspinaj się po schodach, a klaster znajduje się za monitorem komputera u góry.Clovis Bray 1.6 Lokalizacja (Bunker Triglav lub nieszczęsny uderzenie oka)
W rozległym budynku w bunkrze Triglav (ten, który wchodzisz w ramach uderzenia). Podejdź tam (idź po prawej stronie, po schodach, odwróć się, podwójnie przeskocz do rurki na dalekiej ścianie, a następnie do powyższych poziomów z przodu) i znajduje się na górze konstrukcji.


Użyj chodnika i rury po prawej stronie…

…Aby uzyskać wystarczająco wysoko, aby wskoczyć tutaj na Clovis Bray 1.6.

Clovis Bray 1.7 Lokalizacja (Rocketyard lub Sepiks Perficed Strike)
W rejonie Rocketyard znajduje się seria pokoi na dalekiej ścianie. Udaj się do jednego najbliżej długiego paska gruzu w pobliżu miejsca, w którym idziesz do rafinerii (alias the Devil’s Lair Strike) i jest w rogu po prawej stronie. Możesz potrzebować klucza Splicer do wejścia.


Idź do pokoju strzeżonego przez lasery, a jest po prawej stronie.

Clovis Bray 1.8 Lokalizacja (bateria SPLICER lub misja Plaguelands)
Pod koniec misji, gdy trzeba wyłączyć umieszczenie broni w obszarze baterii Splicer, klaster znajduje się na końcu pistoletu. Możesz potrzebować klucza Splicer wejść, jeśli gra w patrolu.Clovis Bray 1.9 Lokalizacja (zewnętrzna ściana kosmodromowa lub misja ścian zjeżdża)
Na początku misji ściany zejdź – lub w patrolu, jeśli wrócisz przez ścianę do otwierającego obszaru kosmodromu – wsiadaj na statek Ketch, który znajduje się poza stosem spalonych samochodów. Weź schody po lewej stronie i jest to u podstawy jednego z dźwigarów.


Ten jest na dole dźwigara na drugim poziomie statku kecz.

Uśpione lokalizacje Śiva – żelazne lordowie

Żelazno Lordowie 2.0 Lokalizacja (podział lub misja ścian)
Udaj się do podziału (obszar poza Plageuelands, między Rocketyard i naruszenie), a miejsce publiczne wydarzenie Devil Walker to powalony piechur na śniegu. Pod nim jest klaster.Żelazno Lordowie 2.1 lokalizacja (podział lub ściany)
Z boku obszaru najbliższego Rocketyard znajduje się wiadukt powyżej, który jest częściowo zniszczony. Klaster jest pod nim i będziesz musiał podwoić się w górę i zebrać w powietrzu, aby zebrać.Żelazno Lordowie 2.2 Lokalizacja (Dock 13 lub misja ścian)
Udaj się do największego pokoju Dock 13 (jest w połowie drogi między podziałem a miejscem, w którym spawnujesz się na zwykłym patrolu kosmodromu) i jest on poza otworem ściany z boku (skręć w lewo, jeśli wejdziesz z podziału).Żelazno Lordowie 2.3 Lokalizacja (uderzenie podmuchowe lub sepiks)
W obszarze, w którym stajesz czołgką do Walkera, tuż przed przejściem do następnego pokoju i sepiks udoskonalonego uderzenia, po prawej stronie drzwi znajduje się seria dźwigarów na otwartej przestrzeni. Na szczycie jednego z nich znajduje się klaster.Żelazno Lordowie 2.4 Lokalizacja (Blast lub Sepiks Perficed Strike)
W obszarze, w którym stajesz w czołgu Walker, znajduje się pokój w skrajnym rogu, w górę po schodach. Wspinaj się, a klaster znajduje się u podstawy szafki po lewej stronie pokoju. Możesz potrzebować klucza Splicer do wejścia.


Pokój jest trochę przyciemniony, ale będziesz mógł zobaczyć klaster od dołu szafki po lewej stronie.

Żelazno Lordowie 2.5 Lokalizacja (rafineria lub sepiks perfekcyjny strajk)
Udaj się do rafinerii (dotrzesz tam z Rocketyard, jakbyś brał strajk diabła). Zanim dotrzesz do pokoju, w którym duch musi otworzyć drzwi w strajku, po ścianie rozbity statek po lewej stronie. Klaster jest drugą stroną struktury centralnej.Żelazno Lordowie 2.6 Lokalizacja (strona 6 lub misja Iron Tomb)
Kiedy upadniesz do strefy jaskini w drodze do pokoju replikatora Siva, odwróć się i biegnij na półkę. Opuść się do obszaru poniżej i zostań wzdłuż ściany, aby znaleźć jaskinię w kącie. W środku, za skałą, jest klaster.


To jest widok z klifu. Zobacz światło w oddali? Idź tam, a możesz to zrobić, opuszczając półkę po lewej stronie.

Żelazno Lordowie 2.7 (misja żelaza grobowca)
W pokoju replikatorowym Siva, w którym stajesz czoła ostatniemu szefowi historii, jest po lewej stronie pokoju, za kolumną na środku pokoju obok chodnika.Żelazno Lordowie 2.8 (strona 6 lub misja grobowca żelaza)
W pokoju wypełnionym monitorami (po użyciu klucza Splicer Aby uzyskać dostęp do patrolu lub pokoju przed tym, który zjeżdżasz do obszaru replikatora Siva), idź do skrajnego prawego rogu, gdzie klaster jest ukryty za monitor powyżej. Musisz skoczyć, aby to zdobyć.


To jest pokój, którego szukasz. Monitor tuż nad i na lewo od miejsca, w którym wskazuje pistolet, jest tym, czego szukasz.

Żelazno Lordowie 2.9 (King of the Mountain Mission)
Kiedy skoczysz z gondoli, zanim skręcisz w lewo za rogiem, aby kontynuować misję, klaster jest ukryty przed półką klifu po prawej stronie. Że możesz technicznie uzyskać to z przestrzeni społecznej Iron Temple, używając tokena isenfyre lub podczas żelaznego sztandaru otworzyć drzwi i śledzić kroki z powrotem w dół góry, ale to trochę wędrówka!


Przed przejściem w lewo, aby kontynuować misję…

…Skręć w prawo i skocz, aby zobaczyć klaster wzdłuż krawędzi klifu.

Chcieć więcej Destiny: Powstanie przewodników żelaza, porad i sztuczek? Następnie przeczytaj nasz gniew z obserwacji maszyny i przewodników, Pełna lista wszystkich uśpionych lokalizacji klastra SIVA, Wskazówki, jak dotrzeć Maksymalny poziom światła Destiny , Jak zakończyć egzotyczne zadanie Gjallarhorn, Khvostov 7G-Ox Quest i Thorn Quest i nowe tryby Vanguard Elite Strike i srl.

Uśpione lokalizacje Śiva – upadły

Upadł 3.0 (przestrzeń społeczna świątyni żelaznej)
To jest na wieży nad mostem. Aby się tam dostać, musisz pochłonąć token Isenfyre na brazier w pobliżu miejsca, w którym się odradzasz, co ubije cię na górę. Oto xhoundishx z filmem pokazującym go w akcji:


Upadł 3.1 (przestrzeń społeczna w świątyni żelaza)
Nad tablicą nagrody znajduje się ścieżka w górę góry, która idzie w górę, pocięcia pozostawione i ciągle skacze. Gdy dotrzesz do samego szczytu – zajmie to około pięciu minut – to ognisko wysoko nad przestrzenią społeczną, z klastrem uniesionym na końcu.Upadł 3.2 (Pobierz pełną misję)
Po zrzuceniu wału windy w pałacu kurzu, idź do skrajnego rogu z kolumną ekranów. Na górnym poziomie, za przednim monitorem po lewej stronie, jest klaster.


Świecające światło pośrodku to klaster, który jest za jednym z ekranów.

Upadł 3.3 (nieszczęsny uderzenie oka)
Po zaakceptowaniu węzłów i wejściu do obszarów silosowych, gdy wejdziesz do obszaru oznaczonego 03 (czyli, trzeci z nich). Przeskocz do drugiej do ostatniej części środkowej konstrukcji pośrodku (musisz przeskoczyć na zewnętrzny chodnik, a następnie ponownie do środka) i przejdź na poziom z otwartymi drzwiami pojemnika po lewej stronie. W powyższych krokwiach jest klaster.


Zobacz Upper Walkway? Nabrać się na to…

…I wprowadź otwarty kontener. W krokwi jest klaster.

Upadł 3.4 (nieszczęsny uderzenie oka)
W pokoju przed bitwą bossów znajduje się seria pojemników obok rakiety na środku pokoju. Wejdź na pojemniki i spójrz w przyszłość i po prawej stronie. Po drugiej stronie pokoju znajduje się platforma. Przeskocz, a następnie odwróć się, jakbyś był skierowany do rakiety, po prawej stronie jest kolejny chodnik i czerwony blask klastra. Przejdź i zbieraj. Upewnij się, że nikt inny nie postępuje, w przeciwnym razie możesz zostać wypaczony szefem, zanim będziesz miał czas na jego zebranie!


Te jako pojemniki i pochylająca się rakieta, której szukasz.

Upadł 3.5 (udoskonalone strajk sepiks)
Podczas udoskonalonej walki z bossem sepiks, biegnij do przodu po lewej stronie, a na końcu zawalonego chodnika, opadaj, a klaster znajduje się pod spodem.Upadł 3.6 (gniew maszyny)
To jest ostatni z czterech klastrów podczas nalotu. Po oblężeniu silnika i uśpienia Siva 3.7, pójdziesz do pomieszczenia do obszaru o nazwie Farm Server. Gdy tylko wyjdziesz z chodnika, po lewej stronie znajduje się platforma. Głównie z tyłu, jak się przybyłeś, to kolejna półka z klastrem.


Wzmocniliśmy jasność tego, ale możesz zobaczyć zarówno klaster, jak i dwie platformy pod chodnikiem, gdy patrzymy wstecz na drzwi, które użyłeś w okolicy.

Upadł 3.7 (gniew maszyny)
Kiedy otworzysz klatkę piersiową po bitwie silnika oblężenia, będziesz na klifach z mostem przed następnym obszarem. Po prawej stronie jest jaskinia poniżej, którą można zejść z półki, aby znaleźć.


Skręć w prawo z klatki piersiowej i przejdź przez tę krawędź…

…gdzie klaster będzie w jaskini.

Upadł 3.8 (gniew maszyny)
To jest pierwszy klaster, który możesz znaleźć podczas nalotu. Po otwarciu, ale przed pierwszą właściwą bitwą boss. Zamiast zejść na dół, możesz wziąć cienkie półki po prawej stronie. Na końcu jest chodnik wysoko przeciwnie po prawej stronie. Przeskocz, a następnie ponownie na wyższy poziom, aby uzyskać klaster.


Kiedy dotrzesz do tego oświetlonego chodnika, idź w prawo.

Na końcu możesz przeskoczyć na półkę po drugiej stronie powyżej. Być może potrzebujesz potrójnego skoku, aby to zrobić.

Spójrz wstecz, a klaster znajduje się w rogu na wyższym poziomie.

Upadł 3.9 (gniew maszyny)
Po bitwie, w której właściwie pokonasz Vosika (czyniąc to drugi klaster, na który natkniesz się podczas nalotu) napotkasz długi korytarz z serią platform. W połowie drogi „przecięje” trochę pozostawione. Zanim będzie to długa platforma z rurą na prawej ścianie. Użyj rury, aby przeskoczyć na górną część tej długiej platformy (lub jeśli możesz, po prostu skacz prosto na nią), a następnie wskocz na pojemniki przed. Klaster jest tam. Jeśli starasz się zobaczyć górę, rzuć granat, aby oświetlić drogę.


Po prawej stronie jest gracz na rurze (opcjonalnie), a gracz u góry pojemników, do którego musisz dotrzeć. Użyj górnej części długiej platformy tutaj, aby dotrzeć do górnej części pojemników.

How do you rate Destiny – Uśpione lokalizacje klastra SIVA w Rise of Iron ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *