Detektyw Pikachu Star wylewa zimną wodę na te plany kontynuacji

Startseite » Detektyw Pikachu Star wylewa zimną wodę na te plany kontynuacji
13. marca 2024
2 minutes
35

By Jhonny Gamer

Plany na kontynuację filmu detektywem Pikachu były w pracach po pomyślnym uruchomieniu Pokémon debiut na żywo na żywo, ale teraz, w drugą rocznicę filmu, mamy nasz najwyraźniejszy wskaźnik, ale w końcu nie zobaczymy detektywa Pikachu 2.

Oto gwiazda filmu (nie, nie Pikachu) Justice Smith, zapytany, czy nadal będzie na to:

„Chciałbym wziąć udział w detektywu Pikachu 2. Nie wiem, czy to się stanie – powiedział Smith Odwrotność. „Myślę, że musimy po prostu pochować nasze nadzieje. Nie sądzę, że to się stanie. Naprawdę mam taką nadzieję. Szczerze mówiąc, jestem wielkim fanem, kto wie, kto wie? mam nadzieję.”


Ogłoszono plany detektywa Pikachu Przed pierwszym filmem otworzył się. Pomimo przyzwoitego występu w kasie – jest to druga najwyższa adaptacja filmu do gry wideo za Warcraft – od tamtej pory nic więcej nie słyszeliśmy.

Detektyw Pikachu wystąpił Smith naprzeciwko CGI Pikachu wyrażony przez Gwiazdę Deadpool Ryan Reynolds. To była luźna opowiadanie gry wideo 3DS o tej samej nazwie.

Detektywowa kontynuacja gry Pikachu została ogłoszona w 2019 roku dla Nintendo Switch, ale też nie słyszeliśmy o tym więcej. Zamiast tego dwa Pokémon Gry osadzone w regionie Diamond i Pearl’s Sinnoh są w drodze Po obu stronach Bożego Narodzenia 2021, z remakerem retro w tym roku i feudalnym prequelem na początku 2022 roku.

How do you rate Detektyw Pikachu Star wylewa zimną wodę na te plany kontynuacji ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *