Detektyw proceduralny Noir Shadows of Wasterem dodaje dochodzeń w sprawie niewierności w przyszłym tygodniu

Startseite » Detektyw proceduralny Noir Shadows of Wasterem dodaje dochodzeń w sprawie niewierności w przyszłym tygodniu
13. marca 2024
3 minutes
34

By Jhonny Gamer

Shadows of Waste, ambitna proceduralna detektyw Noir Sandbox od dewelopera Cole Jefferies, wprowadza nowe sprawy dotyczące niewierności 25 września, w ramach pierwszej ważnej aktualizacji od czasu wprowadzenia wczesnego dostępu Steam w kwietniu.

Shadows of Waste, dla potrzebujących szybkiego odświeżenia, jest pierwszoosobowy, detektywem na otwartym świecie, w noirish Sci-Fi City. Jego unikalnym punktem sprzedaży jest jednak to, że pokolenie proceduralne rządzi praktycznie każdym jego aspektem w celu stworzenia nieskończonej powtórki kaparów rozwiązywania przestępczości – od układu ulic miasta po harmonogramy swoich obywateli, po sprawy, które są„Muszę rozwiązać przez ukrycie, odejmowanie i podstęp.

A od następnego poniedziałku, 25 września, nadejść aktualizacji kodów i kłamców, Shadows of Chaper będzie miał kolejną sztuczkę w swoim zestawie narzędzi – ponieważ gracze mogą zostać poproszeni o zbadanie przypadków niewierności, jeśli pasuje do kaprysów pokolenia proceduralnego.


Shadows of Waste – Zwiastun kodów i kłamców.

„Jako prywatny detektyw będzie miał za zadanie szukać podejrzanych o obrzydliwe relacje, aby wyśledzić wszystko, co działo się w nielegalnym romansie”, wyjaśnia ogłoszenie kodów i kłamców. „Zbadaj parę’S ruchy, odkryj wskazówki, szukaj dowodów i monitoruj swoje działania w celu ustalenia, czy oskarżony był niewierny.”

W przyszłym tygodniu Wave and Liars Aktualizacja to nowy wielopiętrowany budynek hotelowy – który gracze mogą odprawić i cieszyć się luksusowymi udogodnieniami, w tym barem na dachu, o ile mają za to pieniądze – wraz z nowymi nowymiBrakujące zadania zarządu, a także nowe interakcje i dialog NPC, w tym możliwość bezpośredniego oskarżenia obywateli o przestępstwa i mankietu na miejscu. „Ale ostrzegaj”, dokucza dzisiejszemu ogłoszeniu, „twój podejrzany nie zawsze może być uprzejmie oskarżony o przestępstwo…”

Wszystko to przybywa wraz z różnymi poprawkami błędów i poprawą jakości życia, w tym lepszą lokalizacją i wsparciem dla NVIDIA DLSS.

Liv Ngan z Eurogamer spojrzał na cienie wątpliwości Wracając do wczesnego dostępu w kwietniu i pomimo podziwiania jego cudownego swobodnego podejścia do rozwiązywania przestępczości, nie był całkowicie przekonany, że wszystkie jego proceduralnie generowane bity kliknięte razem, aby utworzyć całkowicie satysfakcjonującą całość. Mam nadzieję, że będzie to mniej obawy, ponieważ jego rozwój będzie trwał.

How do you rate Detektyw proceduralny Noir Shadows of Wasterem dodaje dochodzeń w sprawie niewierności w przyszłym tygodniu ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *