Deweloper Cuphead potwierdza pyszne ostatnie kurs DLC nie zostanie już uruchomiony w tym roku

Startseite » Deweloper Cuphead potwierdza pyszne ostatnie kurs DLC nie zostanie już uruchomiony w tym roku
13. marca 2024
2 minutes
38

By Jhonny Gamer

Studio MDHR ogłosiło kolejne opóźnienie w przypadku długotrwałych DLC Pucharu Pucharu, tym razem do 2021 r., Powołując się na wyzwania „pośród globalnej pandemii”.

Pyszny ostatni kurs – w którym Cuphead i Mugman łączą siły z MS. Kielice na zupełnie nowej wyspie dla bardziej inspirowanej przez kempar przygody-został początkowo ogłoszony w czerwcu 2018 roku, z przewidywanym wydaniem następnego roku.

Jednak, jak się rozwijało lipiec 2019, Studio MDHR ujawniło, że podjęło decyzję Aby popchnąć pyszne premierę ostatniego kursu do 2020 r., Aby DLC spełniałby „skrupulatny poziom opieki i jakości, do którego zawsze dążymy” i zapewnić, że deweloper może „uczynić rzeczy w sposób zdrowy i zrównoważony dla naszego zespołu”.


Zwiastun Cuphead DLC.

Prawie 18 miesięcy później, a w 2020 r. Szybko zbliża się do jego wniosku, deweloper po raz kolejny ogłosił zamiar opóźnienia zwolnienia.

„W True Studio MDHR Fashion”, napisało studio w Oświadczenie opublikowane na Twitterze, „Nie jesteśmy zadowoleni z tego ostatniego rozdziału, aby być czymś mniej niż naszą najlepszą pracą. W trakcie rozwoju rzuciliśmy sobie wyzwanie, aby postawić wszystko, czego nauczyliśmy się, tworząc Cuphead w jakość pysznego animacji, projektowania i muzyki ostatniego ostatniego kursu.”

„Spotkanie z tym standardem było dla nas niezwykle trudne wśród globalnej pandemii, która wpłynęła na tak wielu naszych innych programistów”, oświadczenie kontynuowano. „Zamiast kompromisu na temat naszej wizji w odpowiedzi na Covid, podjęliśmy trudną decyzję o odepchieniu wydania pysznego ostatniego kursu, dopóki nie będziemy przekonani, że zachwyci społeczność Puchar.”

„Wiemy, że wielu z was czekało na powrót na Wyspy Inkwell”, podsumowało Studio MDHR, „a naszym celem jest udanie się tam w przyszłym roku naprawdę magicznym.”

How do you rate Deweloper Cuphead potwierdza pyszne ostatnie kurs DLC nie zostanie już uruchomiony w tym roku ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *