Deweloperzy GTA 6 Blast Rockstar „Reckless” decyzja o powrocie do biura w pełnym wymiarze godzin

Startseite » Deweloperzy GTA 6 Blast Rockstar „Reckless” decyzja o powrocie do biura w pełnym wymiarze godzin
13. marca 2024
4 minutes
36

By Jhonny Gamer

Deweloperzy z GTA 6 Studio Rockstar Games skrytykowało firmę za powiedzenie pracownikom, że muszą wrócić do biura w pełnym wymiarze godzin w przyszłym miesiącu, nazywając decyzję przywódczą „lekkomyślnymi”.

Jak donosi wczoraj, pracownicy Rockstar powiedziano, aby powrócili do biura pięć dni w tygodniu, Teraz, gdy GTA 6 wkracza w ostatni odcinek rozwoju. Zarządzanie studyjne przytoczyło przyczyny bezpieczeństwa i wydajności nadchodzącej zmiany, która wejdzie w życie w kwietniu.

Od czasu tego ogłoszenia niezależna Związek Pracowników w Wielkiej Brytanii (IWGB) Wysadził Rockstar za plany wycofania zdalnych przepisów roboczych dla „większości” jego pracowników, zauważając, że studio stwierdziło, że wszelkie wyjątki od nowych zasad będą „rzadkie”.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Pierwszy zwiastun dla Grand Theft Auto 6.Obejrzyj na YouTube

Odwołując się do Petycja Podpisany przez 170 pracowników Rockstar Games w zeszłym roku sprzeciwiając się obowiązkowym trzydniowym pracom biurowym, powiązanie stwierdziło, że najnowsza decyzja studia „oznacza zwrot z poprzednich oświadczeń, w których firma nalegała, aby elastyczne opcje pracy pozostały dostępne”.

Ponadto kilku członków zespołu programistów rozmawiało z IWGB, wyrażając obawy dotyczące powrotu do pracy w pełnym wymiarze godzin. Anonimowy pracownik Rockstar powiedział Unii, że praca w domu była „linią życia” dla wielu członków personelu. „Teraz Rockstar odrywa tę linię życia bez zastanowienia dla pracowników, którzy będą mieli największe wpływy” – powiedzieli.

„Po tak wielu złamanych obietnicach obawiamy się, że zarządzanie może nawet torować drogę do powrotu do toksycznych praktyk„ chrupiących ”. Wyżsi kierownictwo musi przemyśleć ich lekkomyślne podejmowanie decyzji i nawiązać kontakt z personelem, aby znaleźć porozumienie, które działa dla wszystkich.”

Inny pracownik powiedział, że nie było konsultacji ze strony kierownictwa przed zmianą. Ponownie przytoczyli obawy, że personel wkrótce „pracuje późno w biurze w celu utrzymania kontaktu z zespołami globalnymi”. Wcześniej pracownicy byli w stanie wylogować się na spotkaniach odbywających się poza normalnymi godzinami pracy zdalnie w razie potrzeby.

„Oznacza to, że brakuje spędzania czasu z naszymi rodzinami” – powiedzieli, dodając obawy dla „kolegów, którzy mają problemy zdrowotne, zapobiegając pracom w pełnym wymiarze godzin, którzy są teraz w zawieszeniu”.

Programiści Rockstar „bardzo troszczą się” o gry, które tworzą, powiedział jeden z pracowników, dodając „pasję, umiejętności i talent zespołu nigdy nie powinny być uważane za pewnik przez Studio Management”.

„To razem dzięki współpracy i zdrowej równowagi między życiem zawodowym pracy i kulturze w miejscu pracy nadal tworzymy jedne z najbardziej ukochanych i spektakularnych gier w naszej branży” – powiedzieli.

Sam związek opublikował również oświadczenie, które stwierdziło, że „nie do przyjęcia” kierownictwo postanowiło „raz po raz„ powrócić do słowa ”.

„Pracownicy IWGB Game Workers Union w Rockstar nalegają na przejrzystość wynagrodzeń i promocji, zdrową i integracyjną kulturę pracy oraz równowagę między życiem zawodowym zawodowym, koncentrując się na tym, czego potrzebuje każdy pracownik” – napisał przewodniczący robotników IWGB Austin Kelmore.

„Pracownicy w branży są gotowi, pozwalając dyrektorom podejmować lekkomyślne i szkodliwe decyzje, a pracownicy Rockstar pokazują nam początek tego, co ma nadejść, jeśli są nieustannie ignorowani. Nie ma lepszego czasu niż teraz, aby dołączyć do naszego związku i naciskać na to, że jest to zdrowa i zrównoważona branża gier.”

Eurogamer poprosił Rockstar o dalszy komentarz.

GTA 6 ma się uruchomić w 2025 r. Na Xbox Series X/S i PlayStation 5. Rockstar ma jeszcze dawać ramy czasowe na wydanie komputera. Aby uzyskać więcej informacji na temat gry, oto wszystko, co wiemy o GTA 6.

How do you rate Deweloperzy GTA 6 Blast Rockstar „Reckless” decyzja o powrocie do biura w pełnym wymiarze godzin ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *