Diablo 2: Jak nasycić przedmioty i kiedy nasycić wyjaśnione przedmioty

Startseite » Diablo 2: Jak nasycić przedmioty i kiedy nasycić wyjaśnione przedmioty
14. marca 2024
3 minutes
46

By Jhonny Gamer

Chce przekształcić normalny przedmiot w magiczny? Oto jak nasycić przedmioty Diablo 2, a także nasze przemyślenia, kiedy nasycić.

Możesz nasycić przedmioty W Diablo 2, Tworzenie magicznego sprzętu z normalnych przedmiotów.

W przeciwieństwie do mechanika do identyfikacji elementów, Chcesz używać tego konkretnego, który często. Biorąc to pod uwagę, jest to niezbędne, które może odwrócić sytuację na różnych etapach wyrównywania proces, w zależności od tego, co chciałbyś odkryć z kompilacji.

Ta strona wyjaśnia Jak nasycić przedmioty W Diablo 2 jak również Kiedy nasycić Możesz więc wiedzieć, czy mądrze jest zapisać akcję na później.

Na tej stronie:


Diablo II: Wskrzeszenie ™ Ogłosić zwiastun

Jak nasycić przedmioty Diablo 2

Akcja, aby nasycić przedmioty Diablo 2 staje się dostępny dość wcześnie w grze. Podczas aktu I jeden z sześciu zadań, które możesz przyjąć, da ci ten mechanik jako nagrodę.

W szczególności odnosimy się do narzędzi handlu, które są odbierane z kowalskiego Charsi po zakończeniu zapomnianej Tower Quest (lub jeśli jesteś co najmniej poziom 8, a Deckard Cain jest w obozie).W tym celu będziesz musiał wyśledzić koszary klasztorowe Lokalizacja.

Po odzyskaniu Horadric Malus Hammer z Smitha, zabierz go z powrotem do Charsi, aby ukończyć misję. Jako nagrodę podaruje ci jedną darmową nasycenie.Nasycenie zamienia normalny przedmiot w magiczny (o ile nie są jeszcze magią, gniazdo, rzadkie, unikalne, część zestawu lub biżuterii). Ponadto zależy to od bieżącego poziomu – im wyższy poziom, tym więcej atrybutów zostanie dodanych do przedmiotu po ich nasyceniu.

Wszystko, co musisz zrobić, to porozmawiać z Charsi w dowolnym momencie i wybrać opcję dialogu, aby nasycić przedmiot – wybierz ten, który chciałbyś nasycić, a ona zrobi to za Ciebie.

Przykład przedmiotu po nasyceniu.

Chociaż proces ten jest dość prosty, największym znakiem zapytania jest idealny czas, aby to zrobić, ponieważ jest to rzadka okazja.

Szukam więcej pomocy? Mamy strony na
to, co najlepsze Klasa Diablo 2,
to, co najlepsze Diablo 2 kompilacje i rundy,
Diablo 2 Wyrównanie,
Jak importować oszczędności,
Jak zresetować swoje umiejętności,
Jak identyfikować elementy,
Kiedy i jak nasycić przedmioty,
gdzie znaleźć lokalizacje klasztorów i podziemne przejście,
I wreszcie, jak uzyskać dostęp do tajnego poziomu krów.

Kiedy nasycić przedmioty Diablo 2

Oczywiście możesz zachować nasycenie wszystkich trudności dla łącznie trzech (po jednym, te są normalne, koszmar i piekło). Zaleca się, aby albo czekać, aż będziesz na wysokim poziomie, albo jeśli naprawdę chcesz ryzykować wcześniej, najlepiej użyć tego mechanika z klasą przedmiot.

Ponieważ nigdy nie wiesz, które atrybuty otrzymasz, w grze istnieje element ryzyka/nagrody. Wszystkie poprzednie atrybuty z elementu również zostaną wymienione, więc miej to na uwadze.

Co do tego, w co nasycić Diablo 2, oba wyjątkowe i elitarne elementy są świetnymi opcjami. Ponadto nasycanie diademów w Diablo 2 jest również dobrym opcją – są to określony rodzaj kasków, które są doskonałe w dostarczaniu atrybutów.

Po sparowaniu z opcją nasycenia Charsi, możesz uzyskać przyzwoite wyniki. Oczywiście szczęście będzie musiało być po twojej stronie. Ale im bardziej możesz być cierpliwy, tym lepiej.

How do you rate Diablo 2: Jak nasycić przedmioty i kiedy nasycić wyjaśnione przedmioty ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *