Diablo 3 klejnoty i porady jubilerskie – przepisy, efekty, bonusy, gniazda, ulepszenia, pożądliwy shen

Startseite » Diablo 3 klejnoty i porady jubilerskie – przepisy, efekty, bonusy, gniazda, ulepszenia, pożądliwy shen
14. marca 2024
4 minutes
59

By Jhonny Gamer

Będziesz podnosić mnóstwo klejnotów podczas grania Diablo, a te cenne przedmioty można włożyć do zbroi i broni, którą zbierasz, aby uczynić je jeszcze silniejszymi. Podczas gdy klejnoty, które odkryjesz, gdy wyrównujesz swoją postać, stają się coraz bardziej potężne, będziesz musiał odwiedzić jubilera i przekazać poważne gotówkę, aby stworzyć najlepsze kamienie.

Jak odblokować jubiler

Pożądliwy shen jest specjalistą biżuterii w Diablo 3, a po raz pierwszy spotkasz go w akcie 2 gry. Po odkryciu przeniesie się do dowolnego obozu, z którego obecnie działasz.


[4K] Diablo 3: Xbox One x vs PS4 Pro 4K Dynamic Res Porównanie grafiki!

Typy klejnotów

Istnieje pięć różnych kategorii klejnotów w grze – Amethyst, Emerald, Ruby, Topaz i Diamond – i każda z nich zwiększa twoje statystyki w określony sposób. Klejnoty w każdej kategorii są warstwowe pod względem dostarczanych bonusów bojowych, więc klejnot, który znajdziesz w pierwszej godzinie w grze, zapewni jedynie niewielki wzrost, a później klejnoty staną się znacznie silniejsze. Znajdziesz te ulepszone klejnoty, gdy osiągniesz określone progi poziomowania.

Oto podział wpływu każdego typu klejnotu na twoją postać.

Gemhelmweaponother
Ametyst + Życie + Życie na hit +Witalność
Szmaragd + Dodatkowe złoto od potworów + Krytyczne obrażenia hitowe +Zręczność
Rubin + Doświadczenie bonusowe + Szkoda + Wytrzymałość
Topaz + Większa szansa na znalezienie magicznych przedmiotów Atakerzy dystansowe i walki w zwarciu ponoszą obrażenia za trafienie + Inteligencja
Diament – Czas odnowienia wszystkich umiejętności + Obrażenia wobec elit + Odporność na wszystkie elementy

Klejnoty dla każdej klasy

Jak widać z powyższego stołu, musisz zmienić klejnoty, aby pasowały do słabości walki. Jest to szczególnie ważne w grze końcowej, w której statystyki takie jak krytyczne obrażenia stają się coraz ważniejsze, a ogólna równowaga statystyk bojowych twojej postaci staje się znacznie bardziej dopracowana.

Jednak przy osiągnięciu poziomu 70 zazwyczaj będziesz chciał wypchnąć jak najwięcej szkód, abyś mógł szybciej zabić potwory i zwiększyć wzrost doświadczenia, gdy stopniowo wracasz do twardej, ale więcej, ale więcej, ale więcejNagranie poziomów trudności.

Zasadniczo uzyskanie najlepszego rubinu, jakie możesz znaleźć dla swojego szczeliny na głowie, pomoże ci się dobrze wyrównać i szybko wypełniać sprzęt klejnotami, które zwiększają preferowane statystyki klasy, pomogą zwiększyć obrażenia, które możesz wyrządzić wrogom. Mając to na uwadze, oto główne statystyki szkód dla każdej klasy.

Statgem ClassPrimary
Barbarzyńca Wytrzymałość Rubin
Krzyżowiec Wytrzymałość Rubin
Łowca demonów Zręczność Szmaragd
Mnich Zręczność Szmaragd
Witch Doctor Inteligencja Topaz
Czarodziej Inteligencja Topaz

Ulepszanie klejnotów

Jeśli masz wolną gotówkę, możesz ulepszyć klejnoty za pomocą jubilera. Pamiętaj, że gdy klejnoty, które tworzysz. Będziesz także potrzebował do trzech klejnotów z poniższego poziomu, aby stworzyć klejnot, którym faktycznie interesujesz się, a te stare klejnoty są zniszczone w procesie rzemieślniczym. Ta piramida malejących zwrotów, w połączeniu z eskalacji kosztów rzemieślniczej, sprawia, że uzyskanie najlepszych klejnotów jest trudne.

Potrzeba więcej Diablo 3 pomoc? Dowiedz się, jak odblokować Stroje Zelda takie jak Ganondorf w Przełącznik Diablo 3, dostać trochę Diablo 3 strategie bossów, i dowiedz się, jak używać mistyka, Kowal, Hazard i Horadric Bufores.
Mamy również porady dla każdej klasy, od barbarzyńca do krzyżowca, Łowca demonów, Mnich, Witch Doctor i Czarodziej.

Niepoślizgające klejnoty

Umieszczenie klejnotu w urządzeniu nie kosztuje nic.

Jeśli wiesz, że pozbędziesz się sprzętu, w którym klejnot siedzi, idź do kowala i po prostu uratuj przedmiot. Klejnot automatycznie wyskakuje do twojego zapasu wraz z odzyskanymi materiałami, oszczędzając małą fortunę w trakcie gry.

Zauważ, że możesz również użyć mistyka do dodawania gniazd do niektórych przedmiotów, umożliwiając wkładanie jeszcze więcej najcenniejszych klejnotów w zbrojowni postaci. Nasz przewodnik po tej postaci ma wszystkie potrzebne informacje.

Projekty jubilerskie

Gdy zabijasz potwory, istnieje szansa, że jeden z nich upuści specjalny projekt jubilera. Można je przekazać uporowi, dając opcje tworzenia silniejszych klejnotów, amuletów i pierścieni.

Właśnie zaczynaj od Diablo 3? Wróć do pierwszego

How do you rate Diablo 3 klejnoty i porady jubilerskie – przepisy, efekty, bonusy, gniazda, ulepszenia, pożądliwy shen ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *