Diablo 3 Whimsyshire – Jak zdobyć personel Herding, z bełkotem, czarnym grzybem i lokalizacjami Wirt’s Bell

Startseite » Diablo 3 Whimsyshire – Jak zdobyć personel Herding, z bełkotem, czarnym grzybem i lokalizacjami Wirt’s Bell
14. marca 2024
3 minutes
39

By Jhonny Gamer

Wierzcie lub nie, jest kraina tęcze, misia i kucyki schowane w jaśniejszym zakątku sanktuarium. Musisz zebrać rzadkie składniki, aby stworzyć personel herding, który jest jednak potrzebny do otwarcia portalu, i jest niewiele wskazówek, które pomogą Ci zacząć. Oto nasz szybki przewodnik po gromadzeniu wszystkich potrzebnych przedmiotów i przygotowania do wojny kucyków.

Tworzenie personelu Herding

Istnieją trzy składniki i jeden przepis, którego potrzebujesz, aby stworzyć personel Herding:

  • Czarny grzyb – Znalezione na poziomie katedry 1. Nie zawsze się spawnuje, więc powtórz zadanie zwane rozbitą koroną, aż się pojawi. Aby szybko dotrzeć do katedry, portal do opiekuna katedry, wejdź do przejścia Leorica, a następnie wejdź na górę do samej katedry.
  • Bell Wirt – Kiedy dotrzesz do aktu 2, będziesz mógł kupić ten przedmiot od sprzedawcy o nazwie Squirt the Peddler.
  • Gibbering Gemstone – Ten przedmiot spada z Chiltary na drugim poziomie jaskini mrozu w ustawie 3. Udaj się na pola uboju i szukaj jaskini. Uruchom ponownie grę, jeśli nie zrodziła się.

[4K] Diablo 3: Xbox One x vs PS4 Pro 4K Dynamic Res Porównanie grafiki!

Pamiętaj, że jeśli grasz w grę na PC i natknąłeś się na ten przewodnik, musisz również znaleźć następujące dodatkowe składniki.

  • Shinbone Leoric – Czasami występujące w kominku w dworku Leoric. Aby go wyhodować, wybierz zadanie zwane uwięzionym aniołem, a następnie portalu do Manor Leoric. Kominek znajduje się w pierwszych kilku pokojach budynku.
  • Płynna tęcza – Ten przedmiot można splądrować tylko wtedy, gdy tajemnicza jaskinia odrodzi. Aby sprawdzić, czy jest w twojej grze, ścigaj się w kierunku południowej części oazy i poszukaj Zevena alchemika stojącego przed budynkiem. Jeśli tam jest, zabij potwory i wejdź do środka, gdy otwiera drzwi. Jeśli go tam nie ma, uruchom ponownie grę.

Jeśli chodzi o przepis, musisz zabić Izual w Akcie 4, aby go zdobyć, chociaż być może będziesz musiał to zrobić kilka razy, ponieważ nie jest to gwarantowany spadek. Kiedy masz przepis i wszystkie potrzebne składniki, udaj się do kowal.

Potrzeba więcej Diablo 3 pomoc? Dowiedz się, jak odblokować Stroje Zelda takie jak Ganondorf w Przełącznik Diablo 3, dostać trochę Diablo 3 strategie bossów, i dowiedz się, jak używać mistyka, Kowal, Hazard i Horadric Bufores.
Mamy również porady dla każdej klasy, od barbarzyńca do krzyżowca, Łowca demonów, Mnich, Witch Doctor i Czarodziej.

Jak podróżować do Whimsyshire

Gdy będziesz mieć personelu hodowlanego w swoim ekwipunku, udaj się do obozu Act 1, a następnie portalu do starego punktu ruin. Stąd skieruj się na zachód, ale przytulaj się do najbardziej południowej części ekranu. W końcu osiągniesz lśniącą przepaść w ziemi, a w pobliżu stojąca spektralna krowa. Porozmawiaj z krowy, a następnie kliknij jasną szczelinę w podłodze, gdy chcesz wejść do Whimsyshire.

Wróć do pierwszego
Strona 16 z 16

How do you rate Diablo 3 Whimsyshire – Jak zdobyć personel Herding, z bełkotem, czarnym grzybem i lokalizacjami Wirt’s Bell ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *