Diablo 3 – Wyjaśniono w trybie Horadric Bufory Nagrody i przygody

Startseite » Diablo 3 – Wyjaśniono w trybie Horadric Bufory Nagrody i przygody
14. marca 2024
5 minutes
33

By Jhonny Gamer

Po ukończeniu wszystkich pięciu aktów Diablo 3 historia o jednej postaci, możesz albo rozpocząć swoją podróż od nowa, albo wziąć udział w nowym trybie przygodowym. Ten nowy sposób gry w grze jest podzielony na dwie różne sekcje: nagrody i rifts nerczycy.

W tym pierwszym ukończyłeś misje wielkości kęsa posypały się wszystkimi pięcioma Dzieje Diablo 3, podczas gdy te ostatnie składają się z głębokich i wilgotnych lochów wypełnionych rojami wrogów. Zabij ich wystarczająco dużo, a będziesz mógł zmierzyć się z szczególnie potężnym elitarnym wrogiem znanym jako strażnik szczelinowy.

Pierwsze kroki z systemem nagród

Kiedy zaczynasz grę w trybie przygodowym, każda z Diablo Pięć aktów 3 zostanie przypisane pięć różnych nagród. Te mini-pytania wysyłają cię do określonego obszaru mapy gry, aby ukończyć lokalne wydarzenie lub zabić nominowane elitarne stworzenie. Często istnieje również wymóg zabicia pewnej liczby zwykłych wrogów również w okolicy.


[4K] Diablo 3: Xbox One x vs PS4 Pro 4K Dynamic Res Porównanie grafiki!

Nagrody nagrody

Po ukończeniu celu zostaniesz nagrodzony punktami doświadczenia, które przeznaczają. Otrzymasz również złoto, odłamki krwi do wydania na hazardzistę i garść fragmentów Keystone, które są używane do otwierania szczelin.

Zauważ, że za każdym razem, gdy zaczynasz grę, na mapie będą oznaczone dwa losowe akty jako mający bonus. Wypełnij każdą nagrodę w tych specjalnych aktach, a otrzymasz dwa razy więcej odłamków krwi na kłopoty. Możesz także przyspieszyć przejęcie odłamków, grając w grę na trudnościach ekspertów lub wyższej.

Nagrody z pamięci podręcznej Horadric

Jeśli ukończysz wszystkie pięć nagród w jednym akcie, Tyrael nagrodzi cię czymś znanym jako horadryczna pamięć podręczna. Te specjalne pamięci podręczne zawierają jeszcze więcej odłamków krwi i fragmentów Keystone, a także mogą obejmować broń, zbroję, klejnoty i plany kowala.

Co więcej, istnieje kilka specjalnych urządzeń, które można splądrować tylko z Horadric Buges. Oto, co masz szansę na odblokowanie, wypełniając każdą nagrodę w określonym akcie:

Typ ActItemLot
Jeden Złoty gorget leoric Amulet
Berło Mad Monarch Buzdygan
Pauldrons of the Skeleton King Pauldrons
Ring of Royal Grandeur Pierścień
Optymistyczne wambray Bracers
Dwa Płaszcz oszustwa Płaszcz
Kryterium Coven Tarcza
Rękawiczki kultu Rękawice
Iluzoryczne buty Buty
Trzy Chciwość Pierścień
Buty lekceważenia Buty
Wybuch gniewu Dwuręczny topór
Zazdrosne ostrze Sztylet
Nienasycony pas Talia
Przytłaczające pragnienie Amulet
Upadek dumy Głowa
Pięć Okazja śmierci Nogi
Helltrapper Kusza
Pętla pandemonium Pierścień
Zbawienie Tarcza krzyżowa
Soulsmasher Mace dwuręczne

Masz szansę na zrabowanie wszystkich powyższych elementów, wypełniając zbiór nagród w ustawie 4.

Ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z niektórych ważnych ograniczeń podczas wyruszania na hodowlę wielu skrzyń podręcznych:

  • Poziom sprzętu zawarty w pamięci podręcznej jest określany, kiedy go nabywasz, ale statystyki nie są zwinięte, dopóki go nie otworzysz. Tak więc, jeśli krzyżowca na poziomie 60 otrzyma pamięć podręczną od Tyraela, ale otwiera go lekarz czarownic na poziomie 70.
  • Legendy tylko dla udręki spadną z pamięci podręcznej Horadrycznej tylko wtedy, gdy pamięć podręczna została zdobyta przez wypełnienie nagród na trudności z udręką.
  • Możesz szybko uprawiać wiele skrętów Horadric o normalnych trudności i nadal otrzymywać legendarne przedmioty – po prostu nie tylko te.

Potrzeba więcej Diablo 3 pomoc? Dowiedz się, jak odblokować Stroje Zelda takie jak Ganondorf w Przełącznik Diablo 3, dostać trochę Diablo 3 strategie bossów, i dowiedz się, jak używać mistyka, Kowal, Hazard i Horadric Bufores.
Mamy również porady dla każdej klasy, od barbarzyńca do krzyżowca, Łowca demonów, Mnich, Witch Doctor i Czarodziej.

Przewodnik po Nefalem Rifts

Drugi element trybu przygody ma postać Nefalem Rifts. Te wielopoziomowe lochy, losowo wykonane poza środowiskiem podstawowej gry, rzucają wyzwanie wyczyszczeniu wystarczającej liczby wrogów, aby wypełnić pasek, który rejestruje twoje panowanie zniszczenia. Po całkowitym wypełnieniu na specjalnym szefie nerczycy pojawi się na Battlefield. Ci szefowie zazwyczaj przybierają formę elitarnego lub bossa z głównej gry, choć wersja z znacznie większą pulą zdrowia i jeszcze bardziej niebezpieczne umiejętności szkód.

Aby otworzyć portal w kierunku jednego z tych rozległych lochów, po prostu podejdź do Nefalem Obelisku znajdującego się w obozie, a następnie kliknij go. Potrzebujesz co najmniej pięciu fragmentów Keystone, aby otworzyć portal. Wypełnij więcej nagród, jeśli zabraknie ci tych elementów.

Po zabiciu Guardian Rift, możesz wrócić do obozu i porozmawiać z Orek, aby zamknąć Rift w dół i otrzymać swoje złoto i doświadczenie w punkcie doświadczenia. Nie spiesz się jednak, aby to zrobić, ponieważ szansa na grabieże legendarne przedmioty jest znacznie wyższe w rozłamach. Warto je całkowicie wyczyścić przed wystrzeleniem kolejnego. Zobacz nasz przewodnik rolniczy Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak bardziej efektywnie grać w grę.

Wróć do pierwszego

How do you rate Diablo 3 – Wyjaśniono w trybie Horadric Bufory Nagrody i przygody ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *