Diablo 4 Barbarzyńca najlepsza budowa, umiejętności, aspekty, sprzęt i klejnoty

Startseite » Diablo 4 Barbarzyńca najlepsza budowa, umiejętności, aspekty, sprzęt i klejnoty
14. marca 2024
11 minutes
41

By Jhonny Gamer

Granie jako Barbarzyńca w Diablo 4 Chodzi o brutalną drogę przez ciemne korytarze zatłoczone piekielnymi stworzeniami i, aby to osiągnąć, dobrze jest poznać Najlepsza budowa barbarzyńca.

Zgodnie z oczekiwaniami na podstawie poprzednich gier z serii, Diablo 4 daje kilka opcji zajęć do zabawy. Mimo że wszystkie są dobrze ugruntowane archetypy w gatunku fantasy, każda klasa została zaprojektowana tak, aby miała charakterystyczną tożsamość.

Prawdopodobnie jedna z najbardziej klasycznych, klasa barbarzyńca powraca i gotowa się wściekać. Aby najlepiej przygotować swoją postać do korzystania z tego zestawu klasowego, oto jest Diablo IV Barbarzyńca Najlepsza kompilacja z wyjaśnieniem Jak grać jako barbarzyńca, Najlepsze umiejętności, Najlepszy sprzęt, Najlepsze aspekty, i Najlepsze klejnoty.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Wolny od spoilera Diablo 4 Recenzja – jeden główny problem… Diablo 4 PC GamepaPlay Review SinglePlayer.Obejrzyj na YouTube

Jak grać jako barbarzyńca w Diablo 4

Jeśli ty’Myślenie o graniu w barbarzyńcę w Diablo iv, jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć najpierw. Jako jedna z klas w zwarciu dostępnych w grze, zawsze będziesz blisko wrogów i podatny na podjęcie większych obrażeń. Oznacza to, że barbarzyńca jest z natury klasą z większą pulą zdrowia i może tankować wrogów. Z drugiej strony barbarzyńcy nie są’t znany jako klasa zdolna do rozbicia wrogów lub radzenia sobie z dużymi liczbami, takich jak czarnoksiężnik klasa. Jest to klasa bardziej powolna, ale nadal zdolna do zadawania dużej ilości obrażeń. I ogólnie barbarzyńca’Zestaw s nie’t Oferuj dużo użyteczności na wypadek, gdy’ponownie planować uruchomienie określonych rodzajów treści z innymi graczami. Jedna z klas’Pozytywne cechy w tym względzie to barbarzyńca dla tłumu Kontrola.

Barbarzyńca został zaprojektowany w celu wykonania szybkich sekwencji ataków lub zabrania wrogów’ Ataki, aby pasywnie oddać im uszkodzenie. Chociaż pierwsze podejście działa przy użyciu kompilacji skoncentrowanej na Berserk, wymaga ryzykownego stylu gry. W tej wersji idziemy w przeciwnym kierunku, koncentrując się na graniu bezpieczniej. Chodzi o to, aby przekierować obrażenia dla wrogów i sprawić, że krwawią na śmierć podczas generowania furii, aby je wykończyć. Zanim przejdziemy do wyjaśnienia, jak ty’Zamierzam użyć każdej umiejętności, to’ważne, aby rozumieć dwie mechaniki, które są kluczowe dla kompilacji: Ciernie I Krwawienie.

W Diablo iv, cierń jest specyficznym atrybutem, który wywołuje efekt niszczenia wrogów za każdym razem, gdy twoja postać jest bezpośrednio uderzona. Ponieważ jako barbarzyńca będziesz w trakcie akcji, ciągle atakowanie, jest to niesamowita statystyka do układania.

Z drugiej strony krwawienie jest statusem, który tracą niektóre z twoich umiejętności, co powoduje, że wrogowie przyjmują obrażenia z czasem. Ponownie barbarzyńca nie jest najlepszym dealerem szkód w grze’S Lista zajęć. Ale Don’T nie doceniaj, jak potężne może być krwawienie. Koncepcja tej wersji polega na tym, aby najlepiej wyciągnąć z obu efektów. Aby efektywnie wykorzystać tę budowę, musisz obejść kilka umiejętności i podejść do wrogów z określonym sposobem myślenia.


Diablo 4 Barbarzyńca to klasa, w której można wskoczyć do akcji

Po pierwsze, powinieneś pamiętać, że w przeciwieństwie do innych klas, barbarzyńca’zasób S, furia, nie jest stale uzupełniany. Musisz go wygenerować, biorąc obrażenia lub wykorzystując umiejętności. Z tego powodu musisz podejść do każdej walki, koncentrując się na korzystaniu z podstawowych umiejętności, Łupić, albo Trudny krzyk Zwabianie wrogów wokół ciebie. To’jest ważne, aby używać tego krzyku, gdy tylko’s z czasów odnowienia, ponieważ łagodzi to obrażenia i generuje furię, gdy ty’ponownie uderzyć. Jak ty’ponownie zaatakował Twardy jak paznokcie Umiejętność pasywna będzie również prokurować, zadając krwawienie w oparciu o wartość ciernia. Po zdobyciu wrogów’ Uwaga, zacznij atakować Flayem, ponieważ podnosi twoją postać’wartość cierniowa, a także odsetek redukcji szkód.

Po przejściu tej początkowej fazy masz dwie opcje. Po pierwsze, możesz użyć Trąba powietrzna w przypadku, gdy’Walka z dużą grupą wrogów. Lub możesz użyć Pęknięcie, który uszkadza wrogów na podstawie tego, ile mają krwawienia. Podczas gdy trąba powietrzna jest dobrą opcją przez większość czasu, nieuchronnie zabraknie furii, aby z niej korzystać. Pęknięcie to dobra kontynuacja wir powietrza, ponieważ ten ostatni ma również krwawienie, a ten pierwszy’t wymaga użycia furii.

Po tej sekwencji zawsze możesz ponownie rzucić swoje wyzwanie lub użyć Żelazna Skóra jako sposób łagodzenia szkód, póki możesz’t Używaj wszelkich innych umiejętności. Z powodu jednej żelaznej skóry’ulepszenia, zostajesz uzdrowiony’s. Twoja ostatnia i najpotężniejsza umiejętność jest Wezwanie starożytnych, Twoja ostateczna umiejętność, która przywołuje trzy duchy, z których każdy może wpływać na wrogów na różne sposoby, od ogłuszeń po powolne. I chociaż ma jedno z najdłuższych czasów odnowienia, zawsze powinieneś używać wezwania starożytnych.

W ten sposób radzisz sobie z spotkaniami i zamówieniem, które powinieneś wykorzystać swoje umiejętności. Ale pamiętaj, że zawsze możesz uciec przed wrogami, czekając, aż jedna ze swoich umiejętności wróci, jeśli rzeczy Don’t działaj idealnie dla Ciebie.

Diablo 4 najlepsze umiejętności barbarzyńskie

W tej sekcji wymieniliśmy wszystkie umiejętności barbarzyńskie, które musisz wybrać w każdym węźle Diablo iv. Podczas maksymalizacji wszystkich z nich nadal będzie kilka punktów umiejętności, których można użyć, aby odblokować umiejętności, których możesz użyć w określonych sytuacjach, jak uważasz za stosowne.

Podstawowy węzeł

 • Łupić: To jest twój podstawowy atak i ten odpowiedzialny za zadawanie obrażeń krwawiących przez pewien czas. Chcesz również wybrać ulepszoną flay, abyś mógł odblokować aktualizację flay walki. Ten zwiększa czterokrotnie układanie cierni i zmniejszania szkód.

Węzeł podstawowy

 • Trąba powietrzna: Dzięki temu atakowi twoja postać może się poruszać, gdy obracają broń, uderzając wokół nich wrogów. Ponieważ aktywowanie tej umiejętności kosztuje punkty furii na sekundę, możesz’t Używaj go cały czas. Jednakże, Wybierając jego ulepszenie, Zyskujesz 1 furię za uderzenie zwykłych wrogów i 4 punkty furii dla elit. Idź po Wściekły wir Ulepszenie, aby zadawać krwawienie wrogom.
 • Niekończąca się furia: Jest to umiejętność pasywna, którą znajdziesz w węźle podstawowym, który zwiększa ilość furii, jaką generuje podstawowa umiejętność podczas używania broni dwuręcznej. Z większą furią, więcej czasu możesz spędzić wirując wokół zabijania demonów.

Węzeł defensywny

 • Trudny krzyk: W przypadku użycia ta umiejętność drwi wrogów i zmniejsza otrzymane obrażenia. Ale aby uzyskać to, czego chcemy od tej umiejętności, musisz wybrać Ulepszone trudne krzyki – co zwiększa maksymalną żywotność, gdy krzyk jest aktywny – i dowolna z aktualizacji. Taktyczne wyzwanie to dobra opcja na wypadek, gdybyś cię poczuł’bez regeneracji furii i Strategiczne wyzwanie jest również solidne, jeśli chcesz zwiększyć swoją postać’S Wartość cierniowa.
 • Narzucająca obecność: To jedna z pasywów, które znajdziesz w węźle obronnym, który zwiększa maksymalne życie. Ponieważ inne umiejętności synergizują maksymalne życie, jest to ważna umiejętność mieć.
 • Wybuch: Dzięki tej umiejętności otrzymujesz nie tylko płaską ilość cierni, ale także dodatkowe na podstawie maksymalnego życia.
 • Twarde jak paznokcie: Poza tym, że daje ci dodatkowe ciernie, umiejętność ta wyrządza również obrażenia krwawienia na podstawie cierni, które masz.

Kluczem do gry w tej klasie jest stosowanie właściwej rotacji umiejętności barbarzyństwa w Diablo IV

Węzeł brawingowy

 • Donośnym głosem: Dzięki tej pasywnej możesz zwiększyć czas trwania okrzyków do 24%.

Węzeł mistrzowski broni

 • Pęknięcie: Ta umiejętność uderza wrogów, powodując płaską wartość obrażeń plus całkowitą krwawienie, jakie mają. To’Ważne jest, aby wiedzieć, że za każdym razem, gdy go używasz, efekt krwawienia jest usuwany z wrogów, więc musisz go ponownie zastosować. Powinieneś dostać Ulepszone pęknięcie Aby dodać do tej umiejętności, niektóre obrażenia obszarowe i ulepsz je do Wojownik’S pęknięcia, który leczy się na podstawie maksymalnego życia.

Węzeł ostateczny

 • Wezwanie starożytnych: Wzywając trzy duchy, aby ci pomóc, ta umiejętność jest świetna przeciwko single lub grupom wrogów. Po zaktualizowaniu go do Najwyższe wezwanie starożytnych, staje się również dobrym narzędziem dla tłumu-Kontrola ling.
 • Hartowana furia: Po prostu zwiększa maksymalną furię, umożliwiając układanie więcej punktów furii.
 • Ożywiająca furia: Ta umiejętność pasywna leczy cię na podstawie maksymalnego życia za każdym razem, gdy wydasz 100 punktów furii.

Kluczowy węzeł pasywny

 • Trysowanie ran: W ostatnim węźle masz dostęp do drzewa umiejętności, możesz znaleźć ten pasywny, który zwiększa kwotę krwawienia w oparciu. Poza tym, kiedy tylko ty Pokonać krwawiący wróg.

Diablo 4 najlepszy sprzęt barbarzyński

Jeśli chodzi o wybór najlepszego sprzętu dla barbarzyńców w Diablo 4, ważne jest, aby pamiętać, że trudno jest wiedzieć, czy dostajesz sprzęt z najlepszymi statystykami dla Twojej kompilacji. Z tego powodu powinieneś priorytetyzować przy użyciu tych, które zwiększają twoje Cierń, Furia, I Krytyczne obrażenia strajkowe synergizować swoje umiejętności.

Teraz, jeśli chodzi o dobry legendarny sprzęt do użycia z tą wersją, mamy solidne opcje. Możesz uruchomić Rogaty ściskająca tragiczna wir, Legendarna dwuręczna buła z aspektem, który zwiększa trąba powietrzną’S Critical Strike Chance o 10% na każdą sekundę zdolność jest ukierunkowana – do 40%. Inną dobrą opcją jest Diabel kury’S Circle Legendarny pierścień, który dodaje do twojego trąby powietrznej efekt pozostawienia porzucenia diabłów, które zadają obrażenia wrogom. Z tym przedmiotem, o ile ciągle się kręcisz, zwiększasz szanse na pojawienie się mini-hurricanów na boisku, aby atakować wrogów.


W Diablo 4 jest pewna dobra broń dla barbarzyńca

Diablo 4 najlepsze aspekty barbarzyńskie

W miarę postępów Diablo 4 i kompletne lochy, nowe aspekty stać się dostępne w swoim kodeksie mocy. Biorąc pod uwagę, że można to wydrukować na rzadkich elementach sprzętu, powinieneś spróbować je odblokować. Chociaż pamiętaj, że kodeks aspektów mocy nie jest tak potężny jak te znalezione na legendarnym biegu w dziczy.

W szczególności w tej kompilacji istnieje Aspekt igleflare (Odblokowany przez przechodzenie przez kampanię), co zwiększa obrażenia obszaru skutków z powodu cierni. Aspekt echa przodków (odblokowany w starożytnym zbiorniku w Hawezar) jest też świetny, ponieważ dodaje szansę na przywołanie starożytnego, ilekroć używasz trąby powietrznej, aby wykonać tę samą akcję.


Aspekty to świetny sposób na poprawę kompilacji jako barbarzyńca w Diablo 4

Trzymając się z trąby powietrznej, Aspekt kurzu diabła Produkuje diabły kurzu, które uszkadzają otaczające wrogów podczas używania trąby powietrznej. Jest też Aspekt tragicznej wir, co zwiększa krytyczną szansę uderzenia w każdy sekundę trąby powietrznej.

Diablo 4 najlepsze klejnoty barbarzyńskie

Jeśli chodzi o klejnoty dla barbarzyńców w Diablo 4, szmaragdy, rubiny i czaszki to najlepsze opcje. Jednocześnie możesz urozmaicić swój sprzęt topazem, na przykład w broni, której używasz do podstawowych umiejętności.

Szmaragdowie są na szczycie listy, ponieważ zwiększają wartość ciernia, gdy umieszczono w kawałkach zbroi. Mogą również zwiększyć twoje krytyczne obrażenia strajkowe dla wrażliwych wrogów – efekt, jaki uzyskasz z Flay – Jeśli jest używany w broni.

Nie tak przydatne jak szmaragdy, Rubiny są nadal dobrą opcją, gdy są używane w pancerze, ponieważ zwiększają Twoją maksymalną żywotność.


Ta kompilacja barbarzyńca Diablo 4 potrzebuje klejnotów, takich jak szmaragdowie, aby doskonale działać

Teraz, Czaszki są tutaj jako klejnoty z mniejszym priorytetem, ponieważ nie’Nie koniecznie pomaga budować, dodając wartości lub synergizując z umiejętnościami. Z drugiej strony czaszki pomagają w przeżywalności, albo zwiększając uzdrowienie, które otrzymałeś, gdy są wyposażone w zbroję, albo regeneruje życie, gdy zabijają wrogów, gdy są wyposażone w broń.

Ciesz się czasem, grając jako barbarzyńca w Diablo iv!

How do you rate Diablo 4 Barbarzyńca najlepsza budowa, umiejętności, aspekty, sprzęt i klejnoty ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *