Diablo 4 Druid Best Build, Skills, Asposess, Gear and Gems

Startseite » Diablo 4 Druid Best Build, Skills, Asposess, Gear and Gems
14. marca 2024
9 minutes
34

By Jhonny Gamer

Sanctuary to miejsce, w którym rozwijały się różne kultury Diablo 4, Druidowie nauczyli się stać się jednym z duchami i naturą. Jeśli to brzmi jak ty, to warto poznać Najlepsza kompilacja Druid.

Wybór klasy zagraj Diablo 4 to ważny krok, biorąc pod uwagę, że możesz’Zmień go podczas gry, a każda klasa ma bardzo wyraźny zestaw. Istnieją zajęcia, które pozwalają wejść do akcji, takie jak barbarzyńcy lub pęknąć wrogów z daleka, takich jak czarownicy.

Druid in Diablo 4 to bardzo solidna klasa, która ma dobry zestaw, chociaż nie ma’t excel w każdej roli. Aby jak najlepiej wykorzystać tę klasę, my’ve przygotował ten przewodnik obejmujący Najlepsza kompilacja Druid który daje podsumowanie Jak grać jako druid, Najlepsze umiejętności jak również aspekty powinieneś wyposażyć, Najlepszy sprzęt, I klejnoty Powinieneś uruchomić z tą klasą.

Na tej stronie:

Jak grać jako druid w Diablo 4

W porównaniu z innymi klasami, z którymi możesz grać Diablo 4, Druid wyróżnia się ze względu na to, jak zrównoważony klasa’Zestaw S jest. Daje to nie tylko całkiem niezłe narzędzia, które poprawiają przeżywalność, ale Druid ma również solidne umiejętności powodujące szkody, chociaż wygrałeś’T osiągaj ekspresyjne liczby. Oprócz tego wszystkiego Druid jest jedną z najłatwiejszych zajęć do gry. Jednym z ważnych minusów tej klasy, o której należy pamiętać, jest to, że duch, jego zasób do obsadzenia podstawowych umiejętności, nie jest automatycznie uzupełniany, a klasa ma bardzo niewiele narzędzi do poprawy tego aspektu.

Ta kompilacja sprawia, że w pełni z tych cech faktury wykorzystują formę klasową, a niektóre pasywne, do których masz dostęp. Pojęcie to jest zacząć atakować wrogów swoimi podstawowymi umiejętnościami Zmasakrować a także twój Wilki zwabić wrogów, generować punkty ducha i wzmocnić cię. Spróbuj rzucić Huragan I Wyniszczający ryk Ilekroć oni’ponownie dostępne, aby zmaksymalizować swoje pasywne.


W Diablo 4 druidy mogą mieć wilki jako towarzysze

Gdy masz wystarczająco dużo punktów ducha, możesz zacząć używać swoich podstawowych umiejętności Rozpylać. Ta prosta kombinacja jest dość silna z tą wersją głównie z powodu Pokonać efekt. W Diablo 4, obezwładnia to obrażenia bonusowe, które możesz spowodować na podstawie obecnego życia plus fortyfy. Więc biorąc pod uwagę ciebie’będą konsekwentnie wzmocnione oprócz faktu, że ze względu na ulepszoną wersję Pulverize, ta umiejętność zawsze będzie obezwładniona, twój druid uderzy mocno.

Budując fortyfy, aby zaatakować wrogów, koncentruje się na tym, że kompilacja ma również narzędzia do złagodzenia obrażeń, obniżając szanse, że zostaniesz zabity lub wyczerpany z mikstur. W każdym razie zawsze masz ostateczne umiejętności Grizzly Rage Aby pomóc ci wyczyścić pokój pełen wrogów lub szybko zabić bossa.

Diablo 4 najlepsze umiejętności Druid

Tutaj możesz znaleźć wszystkie umiejętności, które musisz odblokować i zmaksymalizować, aby ten Druid Build działał prawidłowo Diablo 4. W drzewie umiejętności jest kilka węzłów, w których jest miejsce na większą elastyczność, ale ogólnie ważne jest, aby śledzić listę. Jak wyjaśniono, jest to kompilacja oparta na kształtowaniu, wykorzystując formula.

Podstawowy węzeł

 • Zmasakrować: To jest twój podstawowy atak, który przez jakiś czas przekształca cię w niedźwiedź, podczas gdy tycisz wrogów. Z Ulepszony MAUL, Otrzymujesz fortyfy na podstawie swojego życia bazowego za każdym razem, gdy wrog jest dotknięty przez Maula. Pamiętaj, aby również wybrać Dziki Maul Ulepszenie, które daje dużą szansę na powalenie wrogów.

Węzeł podstawowy

 • Heart of the Wild: Musisz wydać przynajmniej jeden punkt umiejętności na tym pasywnym, aby odblokować inny, ale nie jest to zła umiejętność, biorąc pod uwagę, że zwiększa to maksymalny duch.
 • Obfitość: Jest to pasywny, do którego masz dostęp w sercu dzikim i zwiększy ilość ducha wygenerowania podstawowych umiejętności. Ponieważ istnieją’t tyle narzędzi, ile chcielibyśmy w Druid’Zestaw S, który pomaga generować zasoby, posiadanie tego pasywnego jest niezwykle pomocne.
 • Rozpylać: Jedno z twoich głównych źródeł obrażeń w tej kompilacji, sproszkają kształtowanie ciosu, aby uderzyć w ziemię, uderzając wszystkich otaczających wrogów. Początkowo to nie’t zadaj tyle szkód, ale kiedy masz dostęp do Ulepszone sproszkowanie co daje od czasu do czasu spryskany przez obezwładnienie Szaleństwo Pulveriza ulepszenie, które ogłusza wrogów uderzonych przez obezwładnioną sproszkowanie, zaczniesz widzieć liczby w górę.

Węzeł defensywny

Jeśli chodzi o jaką umiejętność, powinieneś wybrać w węźle obronnym, a Wyniszczający ryk to najlepsza opcja, ponieważ całkiem dobrze synergije ze wszystkimi innymi umiejętnościami niedźwiedzi, powinieneś znać Wycie krwi jest opcją, którą możesz wziąć pod uwagę na wypadek, gdybyś poczuł brak duchów.

 • Wycie krwi: Pierwszy poziom tej umiejętności leczy cię na podstawie maksymalnego życia, gdy je rzucasz. Ponieważ ma znacznie niski czas odnowie. Z Ulepszone wycie krwi Otrzymujesz redukcję odnowienia, gdy wrogowie zostaną zabici, a ulepszając ją do Wrodzona krew Howl Otrzymujesz punkty ducha podczas rzucania umiejętności.
 • Wyniszczający ryk: Korzystając z tej umiejętności, obrażenia zadane przez wrogów są zmniejszone na pewien czas. Po odblokowaniu Ulepszony wyniszczający ryk, Ta umiejętność wzmacnia cię na podstawie twojego życia podstawowego. Teraz, aby uzyskać aktualizację, powinieneś wybrać tę umiejętność, Zachowanie wyniszczającego ryku jest bardziej solidną opcją, ponieważ leczy cię na czas trwania umiejętności.

Ta kompilacja Druidów Diablo 4 koncentruje się na formie niedźwiedzia klasy

Węzeł towarzyszący

 • Wilki: Wilki mogą nie wyglądać, ale są doskonałym źródłem szkód i dobrym dla druidów w przypadku pojedynczych celów jako bossów. Po odblokowaniu go dwa wilki zaczną cię śledzić i atakować pobliskich wrogów. Chociaż zaczynają atakować automatycznie, możesz użyć umiejętności wilków, aby zamówić je do ataku określonego celu, zadając znacznie więcej obrażeń. Ulepszony pakiet wilka Zwiększa obrażenia, które wilki zadają wrogom, które są unieruchomione, oszołomione, spowolnione lub zatrute. Ta umiejętność staje się jeszcze lepsza z Okrutna paczka wilka Ulepszenie, które daje twoje wilki’ atakuje szansę na wzmocnienie cię na pewną ilość twojego życia podstawowego.
 • Przejrzystość: Jedna z umiejętności pasywnych w tym węźle, klarowność działa jako kolejne narzędzie, które musisz generować ducha, ponieważ trochę zyskujesz podczas przekształcania się w ludzką formę z tą umiejętnością.

Węzeł gniewu

 • Huragan: Ponieważ ta kompilacja zmusza cię do otoczenia przez wrogów, huragan jest dobrym atakiem obszaru, aby uszkodzić wrogów wokół ciebie. Poza tym z Ulepszony huragan, wrogowie uszkodzone przez tę umiejętność są spowalniane przez okres i wraz z Savage Hurricane uaktualnij, ci wrogowie zadaje mniej obrażeń.
 • Naprawa: Jeśli czujesz, że zbliżasz się do śmierci i braku gojenia, możesz wybrać ten pasywny, który zwiększa otrzymane uzdrowienie.

Węzeł ostateczny

 • Grizzly Rage: Teraz, dla twojego ostatecznego, grizzly wściekła się w zasadzie wzmacnia cię w formie wiązania, co daje bonusowe obrażenia i zmniejszenie szkód. Bonus obrażeń staje się wyższy, gdy utrzymujesz formularz. Możesz także wydłużyć czas trwania tej formy, zabijając wrogów. Odblokować Prime Grizzly Rage stać się nie do powstrzymania w tej formie i Najwyższa grizzly wściekła Aby zdobyć procent swojego życia podstawowego jako fortyfika.

Kluczowy węzeł pasywny

 • Siła Ursine: Biorąc pod uwagę inne umiejętności, które używamy w tej wersji, ta pasywna jest zdecydowanie najlepszą opcją. Daje ci dodatkową maksymalną żywotność, podczas gdy w postaci bydbearnej, a także po opuszczeniu formularza. Gdy jest zdrowy, zwiększa to również obrażenia.

Diablo 4 najlepsze aspekty Druid

Jeśli chodzi o najlepsze aspekty dla druidów w Diablo 4, zaczynamy od Aspekt fali uderzeniowej, Najlepszy aspekt tej kompilacji. Zwiększa sproszkowanie efektu stworzenia fali uderzeniowej, która zadaje procent szkód wrogom. Ten aspekt jest niezwykle potężny i musi być twoim priorytetem.


Druid w Diablo IV może stać się niedźwiedziem lub wilkołakiem, aby atakować wrogów

Zaraz potem mamy Alfa aspekt. Przekształca twoje wilki w wilkołaki, zwiększa ich obrażenia i mogą teraz zadawać wściekliznę, która pozostawia stosy obrażeń na wrogach. Kolejną solidną opcją uruchomienia z tą kompilacji jest Aspekt odwetu Zwiększa szkody, które zadają swoje podstawowe umiejętności w oparciu o fortyfikację.

Druid ma dostęp do kilku interesujących aspektów, które mogą masowo poprawić tę kompilację. To’jest ważne, aby pamiętać, że ta kompilacja nie jest powiązana z aspektami, więc nadal działa, jeśli nie masz’T mam je.

Diablo 4 najlepszy sprzęt Druid

Podczas uruchamiania tego Druida zbuduj Diablo 4, chcesz wyposażyć ten sprzęt Podnieś swoje najważniejsze atrybuty, takie jak obezwładnione obrażenia i maksymalna żywotność. To’Ważne jest, aby wiedzieć, że na wypadek, gdyby Twój sprzęt ma dowolny z czterech głównych atrybutów, powinieneś nadać priorytet sile woli, zręczności i inteligencji. Są one odpowiedzialne za zwiększenie obezwładnienia i szkód umiejętności, krytyczne uderzenie i regeneracja zasobów.


Można ulepszyć tę kompilację Druidów Diablo 4 za pomocą sprzętu, który podnosi obezwładnione obrażenia

Diablo 4 najlepsze klejnoty Druid

Jak już wyjaśniono, jedno z twoich głównych źródeł szkód z tym Diablo 4 Druid Build to efekt przytłaczania. Biorąc to pod uwagę, Rubin jest jednym z najważniejszych klejnotów dla Ciebie. Używana w broni, zwiększa to obezwładnione obrażenia. Oprócz tego, gdy umieszczono w pancerze, rubiny również zwiększają maksymalną żywotność.

Obok rubinów, Topaz jest solidną opcją, ponieważ zwiększa podstawowe uszkodzenia umiejętności. To poprawi Maul, który jest umiejętnością, którą konsekwentnie rzucasz podczas uruchamiania tej kompilacji.


W Diablo 4 klejnoty są bardzo przydatne do tej kompilacji Druid

Ciesz się czasem, grając jako druid w Diablo 4!

How do you rate Diablo 4 Druid Best Build, Skills, Asposess, Gear and Gems ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *