Diablo 4 lokalizacji piwnicy

Startseite » Diablo 4 lokalizacji piwnicy
14. marca 2024
3 minutes
36

By Jhonny Gamer

Piwnice są bardzo małe obszary przypominające lochy w Diablo 4, Co oznacza, że ich wypełnienie to szybki sposób na zdobycie materiałów potworów i sprzętu.

Znalezienie i wykończenie piwnic jest również potencjalnym celem podróży sezonowych, Warto więc wiedzieć, gdzie możesz znaleźć piwnice, ponieważ na ogół pojawiają się na twojej mapie tylko wtedy, gdy zbliżysz się do ich lokalizacji.

Niezależnie od tego, czy jesteś rolnictwem materiałów, sprzętu, XP, czy musi je wykonać pod kątem celów, mamy prawie 150 Lokalizacje piwnic W Diablo 4 oznaczony na naszej interaktywnej mapie poniżej.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Wolny od spoilera Diablo 4 Recenzja – jeden główny problem… Diablo 4 PC GamepaPlay Review SinglePlayer.Obejrzyj na YouTube

Aby uzyskać więcej pomocy w sanktuarium, sprawdź nasze Diablo 4 wskazówki i przewodniki centrum.

Diablo 4 lokalizacji piwnicy

Znaleźliśmy 147 piwnic we wszystkich pięciu regionach sanktuarium:

  • 26 w Scosglen
  • 26 w suchych stepach
  • 31 w Kehjistanie
  • 32 w pękniętych szczytach
  • 32 w Hawezar

Podejrzewamy, że do znalezienia jest jeszcze trzy, ale 147 piwnicy jest więcej niż wystarczające, aby osiągnąć cele i naczynić nagrody!

Aby zaoszczędzić czas na wyszukiwanie, oto nasza interaktywna mapa pokazuje Lokalizacje piwnic w Diablo 4:Rozwiń mapę

Szukaj małych wejść z pomarańczowym blaskiem, ponieważ wskazują one na początek piwnicy lub lochu. Będziesz wiedział, że jest to piwnica, a nie loch, gdy na twojej mini-mapie pojawia się symbol schodów pod klapą.

Piwnice mogą również pojawić się na mini-mapie, gdy odblokujesz funkcję Whisper Bounty na końcu kampanii. Na mapie mają zamiast tego światło czerwone tło i granicę, ale symbol jest dokładnie taki sam.

Diablo Wyjaśniono 4 piwnice

Piwnice to bardzo małe obszary przypominające lochy, które są oznaczone na mini-mapie przez symbol schodów pod klapą. Pojawiają się jako wejścia do drzwi lub otwory w ziemi z pomarańczowym blaskiem.

Obraz Kredyt: Games Read/Blizzard Entertainment

Po wejściu do piwnicy występuje losowa instancja i daje ci cel. Zwykle wymaga to po prostu zabijania tłumu lub dwóch wrogów, ale czasami mogą się również zdarzenia. Wydarzenia w piwnicach obejmują pułapki, puzzle, skąpe świątynie i inne! Jeśli zdarzy się wydarzenie, dostaniesz skrzynię zdarzenia jako nagrodę zamiast zwykłej skrzyni piwnicy.


To jest cel nie zdarzenia piwnicy. |.Obraz Kredyt: Games Read/Blizzard Entertainment

Tak długo, jak obszar nie uruchamia zdarzenia, możesz uprawiać uprawę tego typu materiały w piwnicach w Diablo 4:

  • Zmiażdżone kości bestii
  • Serce Demona
  • Poważny kurz
  • Paletongue

Materiały, które otrzymujesz z łupów wroga, zależy od rodzaju potwora, z którym stoisz w piwnicy. Na przykład dostaniesz tylko zmiażdżone kości bestii, zabijając bestię, zwierzę i wrogowe typy wroga.

Wreszcie, jeśli pomoże to w twoich potrzebach rolniczych lub obiektywnych, wiedz, że możesz zresetować piwnice, podobnie jak lochy, unosząc się nad jego symbolem na mapie i przytrzymując przycisk resetowania.


Obraz Kredyt: Games Read/Blizzard Entertainment

Wszystkie najlepsze w piwnicach Diablo 4!

How do you rate Diablo 4 lokalizacji piwnicy ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *