Diablo 4 ołtarz scosglen w lokalizacji Lilith

Startseite » Diablo 4 ołtarz scosglen w lokalizacji Lilith
15. marca 2024
11 minutes
36

By Jhonny Gamer

Tam są 38 ołtarzy Lilith znaleźć i ubiegać się w Scosglen region Diablo 4.

Ołtarze Lilith zapewniają niewielki guz stat Diablo 4’regiony S mają wiele do znalezienia.

W tym przewodniku my’Spójrz na Ołtarz Scosglen of Lilith Locations na pierwszy rzut oka, Przed zanurzeniem się w konkretnym Ołtarz scosglen w lokalizacji lilith według strefy i guzków statystyk, które zapewniają.

Na tej stronie:

Wyjaśniacze:

Ołtarz Scosglen of Lilith Locations według strefy:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Wolny od spoilera Diablo 4 Recenzja – jeden główny problem… Diablo 4 PC GamepaPlay Review SinglePlayer.Obejrzyj na YouTube

Ołtarz scosglen w lokalizacji lilith w Diablo 4 na pierwszy rzut oka

„Ołtarz Lilith” to posąg, z którym możesz wchodzić w interakcje, aby otrzymać niewielki wzmocnienie statystyk, które są rozproszone w każdym z każdego z Diablo 4’regiony S.


Tutaj’S Jak wygląda ikonę „ołtarza Lilith” na mapie.

Dostarczone podwyższenie statystyki różni się między każdym posągu i jest stałym wzmocnieniem danym statystykom wszystkich zapisanych znaków w tej samej dziedzinie – Chociaż nadal możesz je znaleźć na postać, jeśli chcesz, ponieważ wnoszą one 10 punktów w kierunku twojego stylu dla regionu, w którym można go znaleźć.

Podane podano statystyki to dodatkowe +2 punkty dodane do głównych podstawowych statystyk: siła, inteligencja, siła woli i zręczność.

Te ołtarze nie pojawiają się na twojej mapie, dopóki ich nie znajdziesz, ale można je zidentyfikować na świecie przez ich świecące czerwone światła.

Roszcząc o ołtarzu, ty’widzę wyskakujące okienko, jak widać poniżej’LL oznacza, jaki wzmocniono ten posąg – Tam’nie ma sposobu, aby to ponownie sprawdzić później, więc patrz na lewą stronę ekranu’ciekawy, co daje dostarczone wzmocnienie.


Wyskakujące okienko, które pojawia się po lewej stronie ekranu po zdobyciu ołtarza lilith.

W tym przewodniku my’Ponownie koncentrując się na regionie Scosglen, a dla wszystkich można zobaczyć przegląd lokalizacji 34 ołtarze Lilith za pośrednictwem mapy poniżej:

Przegląd regionu Scosglen i wszystkich ołtarzy LILITH LOCATIONAT.

Jeśli chcesz sprawdzić swoje postępy, ile ty’Znaleziono we wszystkich odwiedzonych regionach, możesz to zrobić za pośrednictwem znanego ekran dostępny za pomocą monittu „Widok nagrody” w prawym górnym rogu ekranu mapy, obok listy kontrolnej bieżącego regionu.

Cały ołtarz scosglen w lokalizacji lilith w Diablo 4

Wchodzisz oficjalnie w Scosglen w ramach misji kampanii „Nieprzewidywa. Chociaż technicznie możesz przejść do tego regionu w dowolnym momencie, kiedy dopiero zaczynasz, wrogowie będą wyższe, więc możesz poczekać, aż będziesz dalej w historii lub po prostu na wyższym poziomie, zanim całkowicie się złożylito wyszukiwanie.

Ołtarze Lilith znalezione w Scosglen znajdują się w różnych strefach regionu i Każda strefa ma kilka do znalezienia.

Niektóre z tych ołtarzy są bardziej ukryte niż inne, ale poniżej mamy uporządkowaną listę, zaczynając od ’Westering Nowlands„Strefa, którą odwiedzisz w ramach Otwarcia Act 2.

Weź pod uwagę, że Trzy ołtarze znajdują się w każdej z trzech twierdzeń w Scosglen, podczas gdy inny wymaga przejścia do późniejszego punktu w Akcie 2, aby uzyskać dostęp do obszaru, który zawiera jeden z tych ołtarzy – Możesz wrócić w dowolnym momencie gry, aby zebrać którykolwiek z nich, a my wyjaśnimy szczegóły każdego z nich.

Westering Nowlands

Laglend Fen (+2 siła woli)

Wzdłuż skrajnej lewej ścieżki, gdy wychodząc z wioski, w której akt 2’Linia zadań rozpoczyna się w lewym dolnym lewej stronie nizin – przejdziesz przez tę wioskę, gdy wchodzisz do Scosglen z przełęczy Sarkova w złamanych szczytach.

Witan Wolds (+2 Zręczność)

Północ i lekko na zachód od Firebreak Manor – punkt trasy dla dworu jest odblokowany podczas aktu 2 i można go zobaczyć w prawym dolnym rogu obrazu mapy – pod górę po prawej stronie głównej ścieżki prowadzącej przez pobliski obszar otwartego pola.

Outlaws Grove (+2 siła woli)

W skrajnym lewym rogu niskopłciowych nizin, graniczących z obszarem suchych stepów, znalezionych wzdłuż ścieżki, która prowadzi do dolnych części głębokiego obszaru lasu.

Głęboki las

Woods starożytnych 1 (+2 Zręczność)

W skrajnym rogu strefy Deep Forest ołtarz ten jest ukryty w małym odgałęzieniu do niższego poziomu, w dół skalistej ścieżki.

Woods starożytnych 2 (+2 Inteligencja)

Blisko właściwej ścieżki łączącej się z Westering Lowlands poniżej, ten ołtarz jest na wzgórzu, ukryty wśród niektórych skał. Można znaleźć ścieżkę, jeśli przekroczenie obszaru otwartego pola znalezionego w pobliżu ołtarza Witan Wolds – jego ikona można zobaczyć w prawym dolnym rogu powyższego obrazu mapy.

Woods starożytnych 3 (+2 Zręczność)

W prawym górnym rogu głębokiego lasu, krótką ścieżką z widokiem na túr & DúLRA STRONGHOLD – Ścieżka prowadząca do strefy Northshore znajduje się po prawej stronie lokalizacji tego ołtarza.

Túr & DúLRA (Twierdza)

Túr & DúLRA (+2 Inteligencja)

Ołtarz ten wyciągnął się z głębokiej strefy lasuúr & DúStrefa LRA Twierdza, na małej platformie po wschodniej stronie – Należy podskoczyć niewielką lukę, aby dotrzeć do tego posągu. Podczas gdy ty nie’T muszę ukończyć tę twierdzę, aby dotrzeć do tego ołtarza, wrogowie w środku mają wyższy poziom – i zawsze będzie co najmniej 2 wyższy niż twój obecny poziom na światowym poziomie 2 – więc ty’Muszę albo wyjąć niektóre z nich, albo szybko się przesunąć i uchylić się za nimi.

Północne wybrzeże

Wiring Brook (+2 Zręczność)

Południe i nieco na wschód poniżej punktu „Marowen” – widoczne tuż nad tym ołtarzem na mapie – położonym pod dużymi, zwisającymi drzewami, w pobliżu lewej ścieżki od obszaru „głębokiego lasu”.

Stara kopalnia działa (+2 Inteligencja)

Nieco na południowy zachód od „Calibel’s, loch – Ikona tego lochu znajduje się tuż za prawą stroną wyskakującego „ołtarza Lilith (domniemanego)”, który można zobaczyć na obrazie mapy.

Przeklęte skarpy (+2 Zręczność)

Tuż poniżej po prawej stronie światła Hope’s Light wysp wystających z szczytu Scosglen – Ten ołtarz znajduje się wzdłuż wybrzeża, w pobliżu niektórych wraków statków.

Stormbreak Cove (+2 siła)

Znaleziono wzdłuż wybrzeża, w prawym dolnym rogu, tylko lekko na północny wschód od lochu „Zatopione ruiny”.

Hope’s Light (Twierdza)

Przeklęta zatoka, światło Hope (+2 siła)

Ta twierdza wymaga pewnego postępu, aby dotrzeć do ołtarza. Po aktywacji drugiej wciągarki otworzy się ścieżka, abyś wspiął się w prawo – tam’będą tu niektórymi wrogami, a na drugim końcu, ołtarz Lilith.

Wailing Hills

Wzgórza przodków (+2 Inteligencja)

Położony na północ od pokutnego lochu Cairns, w pobliżu samej czołowej wzgórz, w dół wzgórza z najwyższego punktu w okolicy.

Ten ołtarz wymaga postępu ACT 2 Story – takie jak, Potencjalne spoilery do przodu – i jest jedynym ołtarzem wszystkich 34 w Scosglen, który wymaga osiągnięcia określonego punktu w kampanii.

Po dokonaniu zadania ACT 2 ’Nóż ponownie się kręci„Wystarczająco daleko i wychodząc z podziemnych obszarów z Yorinem, ty’krótko po otrzymaniu celu, który wymagaZnajdź i zniszcz Zmartwychwstanie pozostałości’. To’S stąd ty’Będę w stanie dotrzeć do tego ołtarza w dowolnym przyszłości.

Wybrzeże zawodowe (+2 siła)

Na północny wschód od punktu Braestaig, bezpośrednio na północ od lochów „tunelów Domhainne” – Ta ikona lochu można zobaczyć na samym dole obrazu mapy.

Bronagh Expanse (+2 siła woli)

W niższych obszarach zawodzących wzgórz, znalezionych wzdłuż ścieżki, która graniczy z szmaragdowym pościgiem, gdy łączy się z płaczącymi strefą wzgórz, tuż obok lochu „Raethwind Wilds”, jak pokazano na powyższym obrazie mapy.

Szmaragdowy pościg

Old Clearing Forest (+2 Zręczność)

Otoczony drzewami w pobliżu skrajnego rogu szmaragdowego obszaru pościgu, w pobliżu ścieżki prowadzącej do Northshore nad nim.

Drewno cieni (+2 Inteligencja)

Na wzgórzu na północny zachód od punktu Cerrigarze – Niebieską ikonę punktu trasy można zobaczyć w prawym dolnym rogu obrazu mapy.

Greenglen Meadows (+2 siła)

Ukryte wśród niektórych drzew w najniższym punkcie w szmaragdowym pościgu.

Downs

WEALAF RINE (+2 Zręczność)

Schowane do małego budynku na wzgórzu, w górę zestawu dwóch ścian wspinaczki na północ w górę ścieżki łączącej z „Sarat’S Lair 'Dungeon.

Niezbadany dół (+2 Zręczność)

Wzdłuż niektórych spiralnych ścieżek wokół środka regionu Downs.

Wraithstead (+2 siła)

Lekko na zachód od lochu „Oldstones”, przejdź obok przestrzeni pełzającej, prowadząc do zrujnowanego budynku, a przy następnym skręceniu w prawo o to jest ukryty wokół tyłu.

Pasmo

Torvstrath (+2 siła woli)

Ukryte w małej chatce z otwartymi drzwiami w lewej dolnej stronie pasma, lekko na północny zachód od „Luban’S REST 'Dungeon i na południowy zachód od Corbach Waypoint.

Razor Shoals (+2 siła)

W małej wnęce, w pobliżu wybrzeża na szczycie strefy, po prawej stronie Caen Adar.

Fiabre (+2 siła woli)

Na szczycie wzgórza, w prawym górnym rogu strefy Strand, w pobliżu granicy twierdza Lodge Moordaine.

Moordaine Lodge (Twierdza)

Moordaine Lodge (+2 siła woli)

Po wejściu do strefy Lodge Moordaine, podążaj ścieżką w lewo i tam’będzie małą luką do czołgania się pod lewą ścianą.

Spowite wrzosowiski

Loch Raeth (+2 siła)

Tuż wzdłuż ścieżki lewej od punktu „tirmair”, który można zobaczyć tuż pod nim po prawej stronie na powyższym obrazie mapy.

Dolina krwi (+2 siła woli)

Najniższy z trzech odgałęzień po prawej stronie w krwią Vale trzyma ten ołtarz.

Torfy Daudur (+2 Inteligencja)

Wnęka w dół ścieżki po prawej stronie, gdy wchodzisz z najdalszego prawego wejścia do spowionych Maurów z Highland Wilds.

Highland Wilds

Uschnięte zarośla (+2 siła)

W górę ścieżki po lewej stronie wejścia do lochów „szeptania”, które można zobaczyć po prawej stronie na powyższym obrazku, ołtarz znajduje.

Martwy las (+2 siła)

Obok rzeki w prawym dolnym rogu Scosglen – Loch „szepczące sosny” można zobaczyć na mapie po lewej stronie.

Fells (+2 siła woli)

Od skrajnego prawego obszaru w Highland Wilds – w którym znajduje się loch szeptania siningów – podążaj najniższą ścieżką w lewo, a tuż przed dotarciem do otwartego zielonego obszaru znajdziesz ten ołtarz w wnęce, obok drzewa drzewa.

Wielkie równiny północne (+2 siła)

Ten ołtarz znajduje się w dalekim lewym rogu Highland Wilds, na południowy zachód od punktu „Under the Fat Goose Inn” w pobliżu szczytu tej strefy.

Mrok sosna przepustka (+2 Zręczność)

W obliczu punktu „Under the Fat Goose Inn”, idź na wschód i idź ścieżką, aby znaleźć ołtarz ukryty w niektórych drzewach obok blokady w łączącej rzece.

Maddux Hill (+2 Inteligencja)

Na niższych obszarach Highland Wilds, obok ściany wspinaczkowej, która prowadzi do ziem – Występuje to po drugiej lewej stronie po wejściu z mroźnej przestrzeni w pęknięte szczyty.

Jeśli chcesz dalej zwiększyć swoje znane, koniecznie sprawdź naszego znanego wyjaśniającego z pewnymi dalszymi wyjaśnieniami systemu lub jeśli chcesz nauczyć się różnych sposobów dostosowania każdej klasy w Diablo 4, sprawdź nasz przewodnik po drzewie umiejętności.

How do you rate Diablo 4 ołtarz scosglen w lokalizacji Lilith ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *