Diablo 4 Otwórz beta i wczesny dostęp z marca

Startseite » Diablo 4 Otwórz beta i wczesny dostęp z marca
15. marca 2024
2 minutes
35

By Jhonny Gamer

Activision Blizzard ogłosił otwarte beta i wczesne daty dostępu dla Diablo 4, Przed pełną premierą gry na Xbox, PlayStation i PC w czerwcu tego.

Diablo Otwarta wersja beta i wczesny dostęp do 4 są podzielone na dwa weekendy, zaczynając od wczesnego dostępu od 17 do 19 marca. Ta sesja dotyczy wyłącznie graczy, którzy przed zakupem Diablo 4, podczas gdy otwarta beta – która trwa od 24 do 26 marca – będzie dostępna dla wszystkich.

Blizzard twierdzi, że obie sesje będą oferować graczom „głębokie spojrzenie na wczesną grę, w tym prolog i całość aktu 1”, a na miejscu będzie limit poziomu 25. Więcej szczegółów zostanie udostępnione podczas programisty na żywo na żywo zaplanowane na 28 lutego.


Diablo 4 – Zwiastun daty wydania.

Pełna gra pełna cena – która jest już potwierdzona Tacy jak płatny sklep kosmetyczny i elementy usług na żywo, w tym przepustka w sezonie regularnym – wprowadza na rynek Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5 i PC 6 czerwca 6 czerwca.

Chwila Monetyzacja Diablo 4 prawdopodobnie pozostanie kontrowersyjnym problemem, Robert Purchese z Eurogamer poczuł, że gra miała przynajmniej solidną podstawę, gdy badał kompilację w zeszłym roku, nazywając ją „Różnica pokoleniowa między… Diablo doświadczenia, które pojawiły się wcześniej ”.

Tymczasem Activision Blizzard nadal pojawia się na nagłówkach ze wszystkich niewłaściwych powodów, a prezydent Blizzard Mike Ybarra jest obecnie pod ostrzałem W przypadku osób głuchotowych w tonach dokonanych podczas „okropnego” szerokiego spotkania firmy, które prowadzi niektórych pracowników do „zawstydzającego” marki Blizzard Leadership i „monumentalnie okropnie”. Gdzie indziej Microsoft przygotowuje wysiłek „ostatniego runu” Aby zaoszczędzić swoją transakcję Blizzard o wartości 69 mld USD jako montaż opozycji UE.

How do you rate Diablo 4 Otwórz beta i wczesny dostęp z marca ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *