Diablo 4 Utrzymanie starej tradycji przewodnik

Startseite » Diablo 4 Utrzymanie starej tradycji przewodnik
18. marca 2024
3 minutes
46

By Jhonny Gamer

Utrzymanie starych tradycji to poboczne zadanie w regionie suchych stepów Diablo 4.

Po odebraniu notatki prowadzącej do obszaru zadania, nie możesz jej ukończyć, dopóki nie rozwiązujesz zagadki.

Mamy szybkie Diablo 4 Utrzymanie starej tradycji przeglądu poniżej, który obejmuje lokalizacje map, odpowiedź zagadki i Jak zacząć prowadzić stare tradycje.

Po zakończeniu misji nasza lista poziomów klasowych i klejnot i poziom światowy Wyjaśniacze mogą pomóc ci w uścisku innych funkcji Diablo 4.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Obejrzyj na YouTube

Wolny od spoilera Diablo 4 Recenzja – jeden główny problem… Diablo 4 PC GamepaPlay Review SinglePlayer.

Diablo 4 Utrzymanie starej tradycji przewodnik

Jeśli chcesz ukończyć każde zadanie w regionie suchych stepów, powinieneś iść do Untamed Scalps Area i podnieś „samotną ofertę” rozpocząć misję Old Traditions Diablo 4.

Dry Steppes to pustyni obszar na zachód od złamanych szczytów i Kyovashad City. Jeśli przypinniesz znacznik do lokalizacji mapy, którą mamy poniżej, możesz podążać za linią na mini-mapie, aby łatwo znaleźć samotną ofertę.

Kiedy odbierasz samotną ofertę, na twojej mapie pojawi się zaznaczony niebieski obszar. Idź na północ do tego niebieskiego obszaru, aby znaleźć modlitwy posąg wykuty w ścianie na zewnątrz, w miejscu zwanym doliną zbłąkanego. Możesz sprawdzić tekst w prawym górnym rogu ekranu, obok mini-mapy, aby zobaczyć nazwę dowolnego obszaru, w którym jest problem z śledzeniem zadania.


Aby ukończyć utrzymywanie zadań starych tradycji Diablo 4, musisz Użyj emotki „tak”, stojąc przed posągiem w dolinie zbłąkanego obszaru suchych stepów.


Jeśli to nie jest jedna z twoich domyślnych emocji, wyłóż koło akcji, naciskając „E” na PC lub na d-pad, jeśli gra za pomocą Kontrola ler. Następnie naciśnij przycisk „Dostosuj” wyświetlony pod kierownicą akcji.

Zakładaj się do sekcji „Emotes”, a następnie przewiń w dół, aż znajdziesz „Tak”. Kliknij na niego i przypisz do gniazda na kołach Emote.


Wszystko, co musisz teraz zrobić, to ponownie wyświetlić koło Emote i kliknąć emotkę „Tak”. Z ziemi wyłoni się ukryta klatka piersiowa i musisz ją otworzyć, aby w pełni zakończyć zadanie.

Za ukończenie utrzymywania starych tradycji, które otrzymujesz:

  • Suche stepy słynny
  • XP
  • Złoto
  • Słaby miażdżący eliksir
  • Słabe akrobatyki eliksir

Mam nadzieję, że dobrze się bawisz, wykonując misje poboczne w Diablo 4!

How do you rate Diablo 4 Utrzymanie starej tradycji przewodnik ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *