Diablo 4 Wyjaśnione wszystkie działania końcowe

Startseite » Diablo 4 Wyjaśnione wszystkie działania końcowe
18. marca 2024
6 minutes
40

By Jhonny Gamer

Chwila Diablo 4 ma kampanię, którą wielu graczy może się cieszyć, gra’S Działania w grze końcowej są podstawowym aspektem tej gry.

Gra końcowa Diablo 4 rozważa wiele działań przeznaczonych dla graczy, którzy już przeszli grę’S Główne zadania, od specjalnych wrogów, które pojawiają się losowo w sanktuarium, po trudniejsze lochy.

Teraz, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć wszystko, co trzeba zrobić po rzuceniu gry’Kredyty, my’ve przygotował ten przewodnik, wyjaśniając wszystkie Diablo 4 działania w grze końcowej.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Wolny od spoilera Diablo 4 Recenzja – jeden główny problem… Diablo 4 PC GamepaPlay Review SinglePlayer.Obejrzyj na YouTube

Diablo 4 Endgame World Boss wyjaśnił

Jedną z głównych działań, które możesz uruchomić po dotarciu do gry końcowej, jest polowanie. W sanktuarium jest w sumie 3 światowych szefów: Ashava Pestilent, chciwość Złota Klądzona i wędrująca śmierć.

Podczas gdy tam nie jest’T ustalony czas dla każdego bossa, wydaje się, że wyskakują co sześć godzin. W każdym razie należy sprawdzić mapę pod kątem znaku World Boss, który wskazuje również, ile czasu pozostało, aby szef mógł się odrodzić. Każde spotkanie z szefem świata ma limit czasu na zakończenie, więc’jest ważne do przygotowania.


Diablo 4 ma trzech światowych szefów, którzy pojawiają się w sanktuarium

Spotkanie przeciwko szefowi świata to wyzwanie, które potrzebujesz pomocy innych graczy, ponieważ są to niezwykle potężne stworzenia. Cała praca nad pokonaniem świata szefa jest tego warta, ponieważ mogą upuścić nie tylko legendarne ale także unikalne przedmioty. Typ i rzadkość kropli zależą od poziomu światowego Ty’Ale gra.

Diablo 4 Whispers of the Dead wyjaśniono

Po zakończeniu kampanii Szepty z martwego systemu jest odblokowany. To jest podstawowy system pętli rozgrywki w grze końcowej Diablo 4. Składa się z wypełniania misji w sanktuarium, aby uprawiać lepsze łupy.

Na mapie świata zobaczysz czerwone i różowawe symbole w niektórych regionach. To są szepty martwych misji. Pozostają aktywni przez chwilę i wypełniając którykolwiek z nich’Ponownie nagrodzone ponurymi przysługami. Misje są ogólnie proste i każdy typ nagradza pewną liczbę przysług (lochy dają ci 5 przysług, podczas gdy misje, które proszą o zabójstwo wrogów, dają tylko 1 przysługę).


Zakończenie szeptów martwych misji jest częścią gry końcowej w Diablo 4

Twoim celem jest wypełnienie misji na tyle, aby zebrać 10 ponurych przysług. Następnie musisz odwiedzić drzewo szeptów w Hawezar. Mówiąc do niego, możesz wymienić 10 przysług na jedno z pudełek, które oferuje drzewo. Pudełka dają jeden rodzaj sprzętu, jak wskazano w ich imieniu. Zawsze istnieje szansa na wejście legendarnego sprzętu w pudełku.

Diablo 4 wyjaśniono koszmarowe lochy końcowe

Po rozpoczęciu wykonywania szeptów martwych misji i uruchomieniu loch Koszmar Sigil. Potrzebujesz ich, aby wprowadzić zmodyfikowaną wersję lochu.

Przechodząc do zakładki materiałów eksploatacyjnych w menu postaci, możesz użyć elementu, aby przekształcić loch w koszmar. Każdy sigil ma poziom i listę afiksów, które działają jako modyfikacje – na przykład potwory zadające obrażenia zimne – Musisz sobie z tym poradzić w koszmaru. W opisie Sigil jest również loch, w którym należy go użyć.


Musisz użyć pieszych, aby odblokować koszmar loch w Diablo 4

Oprócz afiksów, w koszmarowych lochach masz limit tego, ile razy możesz umrzeć. Ale wysiłek ukończenia jednego jest całkowicie tego wart, ponieważ możesz upuścić świetne przedmioty.

Diablo 4 Endgame Helltide Events

Inny rodzaj aktywności, który jest odblokowany po osiągnięciu części końcowej Diablo 4 to wydarzenia Helltide. Są to wydarzenia w czasie, w których gracze grają w World Tier 3 może uczestniczyć w farmie lepszych elementów sprzętu.

Okresowo, w jednym z regionów w Sanctuary pojawi się piekielna. Kiedy tak się stanie, możesz wypełnić misje w regionie lub po prostu zabić wrogów, które są silniejsze podczas imprezy. W obu przypadkach możesz zbierać nieprawidłowych Cinders, specjalną walutę, która jest upuszczana przez wrogów i znaleziona w obszarach, w których wydarzenie się dzieje.


W Diablo 4 możesz hodować elementy sprzętu w helltide wydarzenia

Nieprawidłowe Cinders są wydawane na otwarcie specjalnych skrzyń znalezionych w obszarze Helltide. Każda klatka piersiowa kosztuje inną ilość kinderów i nagradza określonym rodzajem sprzętu. Możesz więc otworzyć klatkę nogawkową, wydając 75 ścisków lub uratować 150, aby otworzyć klatkę piersiową. To’jest ważne, aby pamiętać o tym skrzynię można otworzyć tylko raz na piekło, co oznacza, że jeśli inny gracz otworzy klatkę piersiową, zanim będziesz mógł to zrobić, możesz’T. Istnieje jednak więcej niż jedna skrzynia tego samego typu Pe Helltide.

Wyzwaniem w wydarzeniach Helltide jest nie tylko przetrwanie, ale także utrzymanie twoich. Są one ważne tylko na piekienie, które zostały zebrane. Gdy wydarzenie się skończy lub opuścisz okolicę, wszystkie pozostałe nieprawidłowe Cinders znikają. Poza tym połowa kinderów, których masz, na wypadek śmierci.

Diablo 4 wyjaśnione pola nienawiści PVP

Teraz, jeśli co ty’Szukanie to szansa na przetestowanie swoich umiejętności wobec innych graczy, powinieneś wybrać pola nienawiści, obszary PVP w Diablo 4. Jeden z pól znajduje się w Alrzuuda a drugi w Denshar. Oba obszary znajdują się w Kehjistanie.

W polach nienawiści możesz wypełnić misje lub zabić wrogów do zebrania Nasiona nienawiści, waluta używana w miastach, które znalazłeś w obu obszarach do zakupu specjalnych przedmiotów, takich jak zbroja na mocowanie. Ale w tym obszarze możesz aktywować Znak dla krwi, co pozwala atakować innych graczy. Umieranie na polach nienawiści prowadzi do upuszczenia wszystkich nasion. Każdy gracz może zrzucić nasiona przez innych.


Istnieją specjalne obszary dla PVP w Diablo 4

To’ważne jest, aby wiedzieć, że chociaż obszary te są przeznaczone dla PvP, nie masz’koniecznie muszę walczyć z innymi graczami. Mogą jednak zabić, jeśli aktywują znak krwi, nawet jeśli przystąpisz’T. Jednocześnie pamiętaj, że twoje nasiona nienawiści znikają, jeśli opuścisz obszary PVP.

Baw się dobrze, prowadząc działalność w grze końcowej w Diablo 4!

How do you rate Diablo 4 Wyjaśnione wszystkie działania końcowe ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *