Diablo Lista poziomów 4 klasowych, najlepsze klasy rankingowe

Startseite » Diablo Lista poziomów 4 klasowych, najlepsze klasy rankingowe
18. marca 2024
10 minutes
37

By Jhonny Gamer

Diablo 4 chodzi o cieszenie się twoją postacią i przechodzenie przez Lista poziomów klasowych Możesz mieć lepszy pomysł, która klasa najbardziej Ci odpowiada.

W Diablo 4, Możesz wybierać spośród pięciu różnych klas, a każda z nich ma zalety i wady w zależności od sytuacji. Wiedza o nich ma kluczowe znaczenie dla wybrania zajęć, z którymi możesz spędzać godziny na szlifowaniu.

Poniżej znajdziesz Diablo 4 Lista poziomów klasowych z Najlepsze zajęcia w rankingu i co powinieneś o nich wiedzieć, aby podjąć decyzję.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Wolny od spoilera Diablo 4 Recenzja – jeden główny problem… Diablo 4 PC GamepaPlay Review SinglePlayer.Obejrzyj na YouTube

Diablo Lista poziomów 4 klasowych, najlepsze klasy rankingowe

W czasie gry’premiera s, Diablo 4 jest wyposażony w pięć podstawowych klas. Każdy z nich ma własną tożsamość i styl gry, którego gracze mogą używać jako linii bazowej przy wyborze jednego do ukończenia gry. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie zajęcia są fajne do gry i oferują wystarczające narzędzia, aby ukończyć grę’S Główne misje i lochy. Istnieją jednak niewielkie różnice między nimi, które mogą ułatwić ci życie w obliczu bossów w grze końcowej lub jeśli po raz pierwszy grał Gra Diablo.

Ta lista poziomów uwzględniono pewne punkty. Po pierwsze, spojrzelibyśmy na to, jak silna jest klasa nie tylko pod względem DPS lub innymi słowy’S zdolność zadawania jak największej liczby szkód w najkrótszym czasie, ale jeśli zajmuje to znaczną ilość czasu i inwestycji, aby klasa spowodowała znaczne szkody. Kolejnym aspektem, który należy wziąć pod uwagę, jest to, czy klasa oferuje dużą różnorodność umiejętności, umożliwiając kompilacje, które spełniają różne style gry.


Diablo 4 Lista klasowa może pomóc Ci wybrać klasę do gry

Ostatnie dwa warunki, które chcieliśmy sprawdzić z Diablo 4 zajęcia to sposób, w jaki są one przyjazne dla graczy i ich wydajność w zapewnianiu pomocy członkom drużyny. Ten pierwszy ma fundamentalne znaczenie, sugerując klasę dla graczy, którzy są’T doświadczenia w grze lub inne RPG akcji. A ta ostatnia, biorąc pod uwagę, że gra oferuje obsługę dla wielu graczy, może być ważne w zależności od tego, jak zamierzasz grać w grę.

Mając te cztery punkty, niech’s rang klas.

Wszystko Diablo 4 klasy uszeregowane od najlepszych do najgorszych na pierwszy rzut oka:

  1. Nekromanta
  2. Czarownik
  3. Łobuz
  4. druid
  5. Barbarzyńca

Nekromanta


Na tej liście poziomu Diablo 4 Nekromanta jest na górze

Na szczycie tej listy mamy Nekromanta Z wielu dobrych powodów. Tradycyjnie ta klasa utrzymywała dużą bazę fanów i w Diablo 4, nie tylko oni, ale także nowi gracze, mogą się dobrze bawić, grając w tę klasę.

Ze względu na zdolność wzywania stworów do walki o nich, Necromancer jest najbezpieczniejszą klasą do gry. Mniej doświadczeni gracze Don’musi bać się odkrywania świata Diablo 4, gdy wciąż się rozważają, ponieważ stwory działają jako grupa innych graczy, którzy mogą ich chronić. To daje graczom pomyślenie, co powinni zrobić dalej lub skupić się na ucieczce z szefa’umiejętności, podczas gdy ich szkieletowani wojownicy wyrządzają wszystkie szkody. Z drugiej strony, ze względu na fakt, że nekromanta’S Kit oferuje dużą liczbę różnych umiejętności, doświadczeni gracze mogą prowadzić bardziej złożone kompilacje, które wymagają bardziej strategicznego myślenia lub uwagi.

Chociaż jest to prosta klasa do gry, nekromanta ma dobre wyniki obrażeń, jeśli chodzi o walkę z jednym lub wieloma wrogami. Aby uzupełnić obrażenia spowodowane przez sinion, gracze mogą również eksplodować zwłoki, umieszczać debuffy obszaru, które negatywnie wpływają. Oprócz tego, nekromanta może złagodzić obrażenia lub leczyć, a klasa jest wyposażona w tłum-Kontrola zdolności, które mogą pomóc ich grupie.

Podsumowując, Necromancer jest potężną klasą, łatwą do gry, z dobrą przetrwaniem i narzędziami użytkowymi.

Czarownik


Czarnoksiężnik jest jedną z najlepszych klas na naszej liście poziomów Diablo 4

Zaraz po nekromancie mamy Czarnoksiężnika jako jedna z najlepszych klas w Diablo 4. Jasne, magia jest zwykle łamana w grach fantasy, ale’S nie tylko czarownik’niszczycielska moc, która zabezpiecza drugą pozycję dla tej klasy.

Jasne, jeśli chodzi o czyste uszkodzenie, czarownik jest świetny. To’możliwe dostrzeżenie, jak potężna jest ta klasa w porównaniu z innymi od poziomu 1 i staje się bardziej jawna, gdy wyrównujesz postać. Od szkieletów znikających z prostą odlewem łańcucha błyskawicy w początkowych obszarach po bossa, który został rozbity przez czterogniową hydrę’S skali energii całkiem dobrze.

W tym samym czasie, gdy czarnoksiężnik strzela do kul ognia, ta klasa oferuje dobry tłum-Control Narzędzia do tworzenia gracza’życie łatwiej. Gracze mogą albo zwolnić wrogów, uderzając ich w magię lodową lub rzucić Inferno Ultimate, aby utrzymać wrogów na miejscu. Cała ta moc nie’nie ma ceny i konieczności zarządzania czarownikiem’S Mana jest jednym z wad, którzy muszą nowi gracze, jeśli chcą zagrać w tę klasę.

Podczas gdy czarownik ma dobre obrażenia i użyteczność, w klasie brakuje narzędzi do przeżywalności, aby pomóc graczom. Wszystko, co oferuje, to bariery lub umiejętność teleportacji do zmiany położenia, ale tak są’wystarczające, aby zagwarantować, że gracze może odnieść hit od szefa i nie zostać poważnie ukarany. Ze względu na to, jak Squishy jest ta klasa, wymaga to uwagi i praktyki graczy, aby zachować bezpieczną odległość od wrogów.

Mimo to gracze, którzy wybierają Czarnoksiężnika, znajdą silną klasę, która nagradza ich za trzymanie się tego.

Łobuz


Rogue jest w dobrej pozycji na naszej liście poziomów klasy Diablo 4

Mistrz cieni, łotr, zajmuje trzecią pozycję na tej liście poziomów, ponieważ choć ma najwyższą wydajność obrażeń Diablo 4 klasy, to dość trudne do gry.

Rogue świeci dzięki klasie’S zdolność do zadawania krytycznych obrażeń i pękania wrogów. Na przykład zbudowanie skręcającego ostrza jest w stanie zadawać ogromne obrażenia wobec grupy wrogów lub bossa. To’s to samo, jeśli używasz kompilacji skoncentrowanej na użyciu broni na duże odległości. W obu scenariuszach łotr’S Zdolność nasycania ich ataków w celu dodania efektów, które wynikają od obrażeń obrażeń od obrażeń od obrażeń od umieszczenia stosu obrażeń na wrogach, jest wyjątkowym narzędziem.

Ponadto gracze mogą ustrukturyzować swoją kompilację, aby skorzystać z Rogue’s adaptabilność, ponieważ mogą szybko zmieniać się z ataków w zwarciu, pomagając graczom atakować wrogów w różnych sytuacjach. Tak więc Rogue to klasa dla tych graczy, którzy lubią szybko wycierać wrogów z fajnie wyglądającymi ruchami. Ale jest to trudna klasa do zagrania tak samo.

Ponieważ ta klasa jest dość słaba, jeśli chodzi o radzenie sobie z nadchodzącymi szkodami, łotr wymaga, aby gracze planowali swoje ruchy przed przystąpieniem do akcji, a także kompetencji mechanicznych, aby najlepiej wyjąć z tej klasy. Chociaż gracze mogą mieć dostęp do kilku umiejętności ucieczki – w zależności od działającej kompilacji! – Jeśli gracze nie są’skoncentrowane i zwracając uwagę, mogą dość łatwo otrzymać wrogów.

I to’jest ważne, aby zwrócić uwagę, że łotr’T mieć silny tłum-Umiejętności kontrolne. Sposób, w jaki klasa’S Tree umiejętności było ustrukturyzowane, można było znieść szansę na zwiększenie ich szkód, aby mieć niezbyt ostre umiejętności, które rezygnują z wrogów. Jako łotr, zawsze trzeba szukać więcej obrażeń.

druid


Na liście klasy Diablo 4 Druid nie wyróżnia się

Z jednej strony Druid ma jedno z drzew umiejętności, które wspierają większą różnorodność pod względem kompilacji. Czy gracze chcą walczyć za pomocą zaklęć żywiołowych i przywołać huragany, aby atakować wrogów? Bez problemu! Czy wolą przekształcić się w wilkołaka lub wak, aby cięli demony? Również możliwe! Ta elastyczność, jaka Druid’S Oferta umiejętności jest świetna, aby pomieścić więcej stylów gry.

Teraz, z drugiej strony, chociaż istnieje wiele sposobów gry Druida, dzięki czemu działanie jest tak samo dobrze, jak inne zajęcia jest kłopotliwe. Jako rzucający zaklęcia Druid nie jest początkowo tak silny jak Czarnoksiężnik, a jako wilkołak/w zwarciu klasa nie jest tak potężna jak Rogue. Kolejnym dużym problemem, jaki ma Druid, jest zarządzanie zasobem klasowym, Spirit Points. Nie są one generowane automatycznie, a narzędzia dostępne dla graczy w celu poprawy tego aspektu są bardzo ograniczone, w zależności od elementów, jak sprzęt, aspekty i klejnoty które pomagają generowanie ducha.

Gdy gracze zdobędą Druid, spotkania stają się łatwiejsze. Druid’Zestaw S zawiera dobre umiejętności radzenia sobie z grupami wrogów i kilkoma solidnymi do walki z jednym celem. Nowi gracze będą czuć się nieśmiertelni w niektórych sytuacjach podczas gry jako druid z powodu narzędzi, które klasa musi złagodzić obrażenia.

Tak więc, chociaż druid może zabłysnąć w grze końcowej, ta klasa jest’T lepszy w każdym z elementów, które bierzemy pod uwagę dla tej listy.

Barbarzyńca


Na naszej liście poziomu Diablo 4 barbarzyńca jest uważana za najbardziej podstawową klasę

Na ostatniej pozycji tej listy mamy barbarzyńcę. To dobrze znana postać z serii i, w Diablo 4, ta klasa pełni swoją zamierzoną rolę. Po pierwsze, zadawanie szkód nigdy nie było powodem, dla którego klasa była znana z nich w i poza Gry Diablo. Jednak w porównaniu z Druidem, barbarzyńca’S obrażeń to nie’t eskaluj, a także klasa zmieniająca kształt. To nie’T oznacza, że klasa nie jest w stanie zadawać dobrych szkód.

Barbarzyńca może spowodować wiele pasywnych szkód, dzięki kompilacji, takim jak cierń, który wykorzystuje zdolność klasową wykorzystywania przychodzących obrażeń wobec wrogów. Barbarzyńca ma zestaw ze świetnymi narzędziami, aby złagodzić obrażenia i leczyć postać, umożliwiając graczom przejście przez grę bez obawy o łatwe śmierć z rąk wroga.

Poza tym klasa rekompensuje brak szkód z umiejętnościami prostymi do wykonania. Można po prostu wskoczyć do grupy wrogów, użyć jednej z umiejętności krzyżowych, które klasa ma, aby złagodzić obrażenia, albo wzmocnić ich ataki, a następnie zacząć kręcić się z trąby powietrznej. Kiedyś furia, klasa’Z zasobów s, po prostu zajmuje trochę czasu przy użyciu podstawowych ataków, aby mieć ich wystarczającą ilość, aby powtórzyć proces.

Jednocześnie fakt, że jest to w zasadzie wszystko, co możesz zrobić z barbarzyńcą, sprawia, że jest to jedna z klas, które wspierają mniej różnorodności, jeśli chodzi o style gry. To nie’T Nie ma znaczenia, co gracze chcą zrobić, nieuchronnie muszą pokonać demony w twarz, niezależnie od tego, czy używają topora, czy własnych rąk. Klasa’zdolność do udzielania pomocy możliwym kolegom z drużyny prawie nie wykracza poza drwiny wrogów i obrażenia tankowania.

I to’kwaśny Diablo 4 lista poziomów!

How do you rate Diablo Lista poziomów 4 klasowych, najlepsze klasy rankingowe ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *