Diablo Następna łatka 4 wzmocni czarowników i barbarzyńców

Startseite » Diablo Następna łatka 4 wzmocni czarowników i barbarzyńców
18. marca 2024
2 minutes
38

By Jhonny Gamer

Blizzard przysięgał Buff Diablo 4 czarownicy i barbarzyńcy po reakcji fanów nad najnowszą łatką.

Na innym czacie Fireside Z kluczowymi członkami zespołu programistów zespół potwierdził, że kiedy Patch 1.1.1 Wdrożony 8 sierpnia zobaczysz poprawę „skuteczności i zabawy” dla czarnoksiężników i barbarzyńców.

„Naszym celem jest znalezienie sposobu – I teraz nad tym pracujemy – W przypadku tych wszystkich różnych sposobów zadawania szkód, aby mieć dużo parytetu ” – wyjaśnił projektant klasy głównej klasy Adam Jackson.


Diablo IV CHAT CHAT – Patch 1.1.1 – lipca 2023.

Tak więc, podczas gdy łatka będzie poprawić wszystkie zajęcia, czarownicy i barbarzyńcy zwrócą szczególną uwagę, a ten pierwszy zobaczy ich odporność w późnej fazie gry, a drugi otrzymał zwiększenie generacji furii, aby zadać więcej obrażeń. Obaj również zobaczą buffy do ich unikalnych przedmiotów w późnej grze (dzięki, Gamer PC).

Inne ulepszenia obejmują nową kartę Stash, możliwość układania 99 eliksiru i koszty złota respec o około 40 procent. Możesz także spodziewać się zagwarantowanych legendarnych spadków od bossów po poziomie 35, niezależnie od poziomu światowego poziomu gobllinów 15+, a także lepszą spójność obrażeń dla nekros.

Dalsze zmiany – takie jak buff do nekromanta buduje się, problemy z gęstością wroga, opory elementarne i stymulacje – są w drodze, ale nie będą gotowi na łatkę 1.1.1.

W zeszłym tygodniu Blizzard powiedział, że rozumiał frustrację Diablo najnowsza łatka 4, i obiecałem, że nie planuje się znów zrobić takiej łatki ”.

„Chcemy potwierdzić opinie wszystkich na temat zmniejszenia siły gracza” – powiedział wówczas kierownik społeczności, Adam Fletcher. „Wiemy, że to źle. Wiemy, że to nie jest zabawne… Chcemy również porozmawiać o tym, co staraliśmy się osiągnąć konkretnie dzięki tej łatce i dzięki zmianom, które gracze skończyli.

„A potem, osobno, chcemy również rozmawiać o tym, jak nie planujemy robić takiej łatki ponownie.”

Jednak deweloperzy zauważyli, że duże zmiany równowagi są nieuniknione i „wystąpią w przewidywalnych momentach, jak na początku sezonu”, ale jeśli wprowadzą błąd, możesz spodziewać się szybkiej naprawy.

How do you rate Diablo Następna łatka 4 wzmocni czarowników i barbarzyńców ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *