Diablo Nieśmiertelna lokalizacja hydra i lokalizacja piaskowca

Startseite » Diablo Nieśmiertelna lokalizacja hydra i lokalizacja piaskowca
18. marca 2024
4 minutes
38

By Jhonny Gamer

Podczas eksploracji biblioteki Zoltun Kulle Diablo Nieśmiertelny możesz spotkać Ukryte komory Kulle World Event, które może prowadzić do poszukiwania Lokalizacja hydra I Lokalizacja Golema.

Gdy znajdziesz pięć utraconych stron w ramach wydarzenia w bibliotece, możesz zrobić tom portalu. Gdy jest używany, tom ma szansę na spaw Fleshcraft Hydra Lub Piaskstone golem Szefowie światowi.

Jeśli trudni bossowie odradzają się dla ciebie, możesz znaleźć ich lokalizacje w Diablo nieśmiertelne Poniżej, a także inne przydatne informacje, które powinieneś wiedzieć o aktywowaniu tego światowego wydarzenia.

Na tej stronie:


Diablo Nieśmiertelne |Pasmo bitewne sezonu 1.

Diablo Wyjaśniono nieśmiertelną lokalizację Hydry i Golem

Pierwszy krok w zakresie hydry lub golem Diablo Immortal jest zmiana na piekło 1 trudność. Aby odblokować Hell 1, musisz zakończyć historię i osiągnąć poziom 60 ze swoją postacią.

Po wybraniu Hell 1, idź do biblioteki Zoltun Kulle, aby aktywować wydarzenie Kulle’s Hidden Chambers World.

Zobaczysz zdarzenie Kulle’s Hidden Chambers w dzienniku zadań po lewej stronie ekranu, które prosi o wyszukiwanie pięciu stron, aby stworzyć portalu Tome. Te strony znajdują się w całej bibliotece, więc będziesz musiał przeszukać każdy obszar, aby je znaleźć.


Inni gracze mogą je odebrać przed tobą, więc upewnij się, że złapiesz złote strony na ziemi, gdy tylko je zobaczysz.

Gdy znajdziesz pięć utraconych stron, możesz zrobić grobowiec portalu. Możesz kontynuować rolnictwo utracone strony i tworzyć do pięciu tomów portalu, aby zaoszczędzić na później – lub użyć ich, gdy tylko jest wykonany.


Kiedy zobaczysz odliczanie do Hydry lub Golem, przejdź do jego lokalizacji.

Gdy użyje się portalu, zwykle tworzy portal do innego obszaru, w którym możesz walczyć z wrogami, aby zbierać łupy. Czasami Fleshcraft Hydra lub Pandstone Golem zniknie w bibliotece. Ci bossowie upuszczają lepsze łupy niż wrogowie, do których zabiorą portale, ale są o wiele trudniejsze do pokonania.

Zostaniesz powiadomiony, jeśli korzystanie z portalu Tome zrodziło Hydrę lub Golem, a rozpocznie się trzy minutowy timer, aby dostać się do jego lokalizacji.

Ponieważ Hydra i Golem są wydarzeniami światowymi, każdy na twoim serwerze może dołączyć do ich walki. Oznacza to również, że możesz walczyć z Hydra lub Golem, gdy ktoś inny odradza je na twoim serwerze.

Możesz zdobyć nagrody tylko z każdego zdarzenia portalu pięć razy dziennie Diablo nieśmiertelne, więc chyba, że pomagasz komuś innemu pokonać wrogów, Po pięciu próbach możesz przestać uprawiać hydrę i goled.

Diablo Lokalizacja Immortal Fleshcraft Hydra

Jeśli to się dla ciebie odrodzi, możesz znaleźć hydrę w Diablo nieśmiertelne w okrągłym obszarze na północ od Writhing Ingress i na zachód od archiwum tajemnic.


Gdzie znaleźć hydrę w Diablo nieśmiertelne

Po pokonaniu Hydra zrzuci X6 zaczarowany kurz, a także ma szansę na upuszczenie legendarnego sprzętu. Po raz pierwszy zabijesz hydrę, dostaniesz Informaty Horadric Zoltun Kulle, które możesz następnie zabrać do dziedzictwa Horadrima i włożyć je w celu zwiększenia bonusów statystyk.


Diablo Immortal jest tutaj! Jeśli dopiero zaczynasz, będziesz chciał poznać najlepszą klasę dla początkujących – w tym Nekromanta i krzyżowca – i obecne nagrody bitwy. Nasze legendarne klejnoty i urok Przewodniki mogą pomóc Ci osiągnąć najsilniejszą kompilację, a my mamy również przydatne mapy dla każdej ukrytej lokalizacji Lair, Wysłanie dziewięć lamp Roztwór układanki oraz lokalizacje Hydra i Golem.

Diablo Lokalizacja Immortal Sandstone Golem

Jeśli pojawi się w bibliotece Zoltun Kulle po tym, jak ty lub ktoś inny użyjesz portalu, możesz znaleźć Golem Diablo nieśmiertelne w najbardziej wysunięty na północ obszar mapy, powyżej ukrytego obszaru wnęki.


Gdzie znaleźć golema Diablo nieśmiertelne.

Kiedy Golem zostanie pokonany, zrzuci X6 zaczarowany kurz, a także ma szansę na upuszczenie legendarnego sprzętu. Po raz pierwszy zabijasz golem z piaskowca, dostaniesz Wina bezimiennego horadrycznego statku. Następnie możesz zabrać ten statek do dziedzictwa Horadrima i zamieścić go w celu zwiększenia bonusów Stat.


Powodzenia w walce z Hydrę i Golem Diablo nieśmiertelne!

How do you rate Diablo Nieśmiertelna lokalizacja hydra i lokalizacja piaskowca ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *