Diablo Nieśmiertelni gracze odrzucili decyzję Blizzarda o zmianie opisu klejnotów premium

Startseite » Diablo Nieśmiertelni gracze odrzucili decyzję Blizzarda o zmianie opisu klejnotów premium
18. marca 2024
3 minutes
35

By Jhonny Gamer

Diablo Nieśmiertelni gracze uderzyli w Blizzard i domagają się zwrotów po tym, jak deweloper stwierdził, że przedmiot w sklepie z gry miał „rozbieżność opisu tekstu”.

Menedżer społeczności SinfulScribe opublikował komentarz do subreddit gry na początku tego tygodnia, stwierdzając, że dzięki „pomocnym wysiłkom społeczności” zespół zidentyfikował problem i wdrożył aktualizację, aby naprawić błąd.


Eurogamer Newscast: Czy Konami nie powiódł się z powodu Silent Hill z martwych?

„Poprzez pomocne wysiłki społeczności zostaliśmy powiadomieni o rozbieżności opisu tekstu o błogosławieństwie godnego legendarnego klejnotu” – wyjaśnili. „W pewnym stopniu opis klejnotu zmienił się z„ maksymalnego życia ”na„ aktualne życie ”, pozostawiając graczy rozsądnie zdezorientowani, które z dwóch opisów było zamierzone.

„Jestem tutaj, aby ci powiedzieć, że to załatało ten błąd i przepuszczę następującą aktualizację tekstu, aby uzyskać błogosławieństwo godnego legendarnego klejnot. Informacje te zostaną również wymienione na naszym blogu aktualizacji treści.”

Fix przychodzi jednak za późno, ponieważ wielu wydało już prawdziwe pieniądze na klejnot, w tym drogie pakiety i paczki, jak MB303030 wyjaśnia:

„Chociaż doceniam komunikację tutaj, ludzie, w tym ja, kupiłem klejnot, myśląc, że opierał się na pełnym życiu. Blizzard dosłownie sprzedał paczki za gotówkę z niewłaściwym opisem. Niedopuszczalne jest po prostu przyjść teraz i powiedzieć „moje złe” i udawać, że dosłownie nie po prostu pociągną przynętę i nie przełączasz się. Powinieneś zwrócić wszystkim nabywcom paczek błogosławieństwa, a przynajmniej dać graczom równą wieczną wartość kuli ich zakupu.”

„Dlaczego tak wiele powtarzających się uderzeń w twarz społeczności?!” spytał AK-TH3-0N3. „Ten klejnot został fałszywie reklamowany, a gracze kupili go z zamiarem, aby działał zgodnie z opisem.”

„Błogosławieństwo typu oszustwa” dodany Kolejny nieszczęśliwy gracz.

Ponad 100 komentarzy i trzy dni później Blizzard najwyraźniej nie odpowiedział na prośby graczy o jakiś dodatkowy środek zaradczy (dzięki, PCGN).

Szef Blizzard Mike Ybarra bronił kontrowersyjnych mikrotransakcji znalezionych w Diablo nieśmiertelne Na początku tego roku stwierdzając, że „zdecydowana większość” graczy nie wydawała żadnych pieniędzy w grze.

„Filozofia zawsze miała prowadzić z wielką rozgrywką i upewnić się, że setki milionów ludzi mogą przejść całą kampanię bez żadnych kosztów. Z tego punktu widzenia czuję się naprawdę dobrze jako wprowadzenie do Diablo – powiedział.

Jeśli jesteś o konflikt Diablo nieśmiertelne, nie jesteś sam;Przeczytaj o tym, dlaczego Bertie myśli Diablo Immortal jest najlepszy i najgorszy z serii w jednym.

How do you rate Diablo Nieśmiertelni gracze odrzucili decyzję Blizzarda o zmianie opisu klejnotów premium ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *