Disney Dreamlight Valley Gwiazdy, które poprowadzą nas w Simba Quest

Startseite » Disney Dreamlight Valley Gwiazdy, które poprowadzą nas w Simba Quest
19. marca 2024
6 minutes
35

By Jhonny Gamer

Ukończenie Gwiazdy, które nas poprowadzą pozwoli ci dodać Simbę do doliny Disney Dreamlight Valley.

Zanim jednak odblokujesz Simbę, musisz odblokować królestwo Króla Lwa Disney Dreamlight Valley i kompletne oczy w ciemności Przynieść Nala do doliny.

Pod tobą’Znajdź nasze Gwiazdy, które poprowadzą nas polegające Do Disney Dreamlight Valley, więc dodajesz Simbę do swojej kolekcji postaci i miej dumę z lwa w swojej dolinie!

Na tej stronie:


Disney Dreamlight Valley – Zwiastun pamiętania aktualizacji

Jak rozpocząć gwiazdy, aby nas poprowadzić i zdobyć Simbę Disney Dreamlight Valley

Odblokować Simbę w Disney Dreamlight Valley, musisz najpierw zabrać nala do doliny, wypełniając oczy w ciemności poszukiwanie. Kiedyś’ukończyło to zadanie, ty’LL automatycznie rozpoczyna gwiazdy, aby poprowadzić nas zadanie, które po zakończeniu odpowiednio odblokuje Simbę.

Więc to’Czas na powrót do królestwa Króla Lwa, aby porozmawiać z Simbą! Po rozmowie z nim podążaj za Simbą głębiej w dżungli i porozmawiaj z nim ponownie.

Ponieważ wydaje się to magicznym problemem, to’czas na wizytę w Merlin z powrotem w dolinie.

Disney Dreamlight ValleyGrudniowa aktualizacja jest tutaj! Możesz teraz dodać Jacka Skellingtona Do swojej doliny użyj trybu wieloosobowego i usuń wieśniaków.
Aby uzyskać więcej pomocy, sprawdź naszą listę przepisów, Jak ulepszyć swój dom, mieć wiele domów graczy, Ulubione potrawy stworzeń i kody wykupu.
Wreszcie, nie zapomnij odwiedzić naszej listy przyszłych i aktualnych postaci Aby zobaczyć, kto może odwiedzić dolinę następną!

Jak zrobić Rafiki’S Sticking Walk Disney Dreamlight Valley

Aby pomóc Simba Disney Dreamlight Valley, musisz zrobić Rafiki’s Szybka spacerowana.

Najpierw jednak musisz zebrać:

  • 5 drewno iglastego
  • 5 Włókno
  • 2 oczyszczone nocne odłamki

Drewno iglaste może być Znaleziono na placu, spokojna łąka, Forest of Valor i polany zaufania Więc powinieneś’t mają jakiekolwiek problemy ze znalezieniem tego. Po prostu miej oko na jasnobrązowe patyki na ziemi! Możesz go również kupić w Kristoff’S stall za 5 złota na kawałek i, na szczęście,’s jeden z przedmiotów, które są dostępne każdego dnia.


Włókno może być wykonane na stole warsztatowym i potrzebujesz Jedno wodorosty Aby to zrobić, ponieważ da ci to pięć potrzebnych włókien. Wodorosty można znaleźć na plaży lub po łowieniu na plaży. Możesz także stworzyć wodorosty, używając jednej czerwonych glonów w stole warsztatowym.

Włókno można również kupić od Kristoff’S bell za 6 złota, ale ponieważ to’s jeden z obrotowych elementów, może nie być dostępny.


Oczyszczone nocne odłamki są również wytwarzane w benchach roboczych i, aby zrobić dwa, potrzebujesz 10 nocnych odłamków i 2 snu odłamki. Nocne odłamki można znaleźć za pomocą łopaty na różnych hotspotach kopania w całej dolinie. Tymczasem odłamki marzeń znajdują się przez żywiciele, usuwanie nocnych cierni lub ponownie, używając łopaty na hotspotach kopania.


Po zebraniu tych przedmiotów’Będę w stanie stworzyć Rafiki’s Szybka spacerowana z dowolnego stołu roboczego. Można go znaleźć pod zakładką mikstur i zaklęcia.

Teraz to’czas, aby ponownie wrócić do królestwa Króla Lwa!

Wróć do miejsca, w którym opuściłeś Simbę w najgłębszej części dżungli, która znajduje się nad kłodą, którą upuściłeś w oczach w ciemności, obok wodospadu i w pobliżu dużej kości żebra.

Porozmawiaj z Simbą, a kiedyś ty’Dane, wchodzą w interakcję z małym kamiennym kopcem przed nim, aby umieścić Rafiki’s Szybka spacerowana. Z tym zrobionym, to’czas, aby ponownie porozmawiać z Simbą i po obejrzeniu krótkiej przerywniki przerywnikowej wróć do wyschniętej oazy na początku królestwa.


Jak wyczyścić wysuszoną oazę Disney Dreamlight Valley

Jeśli chcesz, aby Simba dołączyła do Twojej wioski w Disney Dreamlight Valley, najpierw musisz posprzątać suszoną oazę.

Po rozmowie z Simbą, on’Poproś cię o zebranie następujących nasion za pomocą Królewskiej Łopaty:

  • 3 ziarno paproci dżungli
  • 3 nasiona roślin wodospadowych
  • 3 Nasiona drzewa rozliczenia

Nasiona paproci dżungli Można znaleźć, wykopując małe fioletowe rośliny w części dżungli.

Pierwsze można znaleźć przy drzewie na dole ścieżki, która prowadzi głębiej do dżungli. Drugi znajduje się przy południowej ścianie głębszej sekcji dżungli. Ostateczne nasiona rośliny wodospadu znajduje się w tym samym obszarze, ale znajduje się w pobliżu małego strumienia biegnie w pobliżu miejsca, w którym Simba stał.Znaleźć Nasiona roślin wodospadowych Musisz wykopać wysokie zielone rośliny.

Pierwsze można znaleźć w pierwszym drzewie, które spotkasz w obszarze dżungli, a drugie jest na północny wschód od tego drzewa przez niektóre skały. Ostateczne nasiona rośliny wodospadu znajduje się w głębszym odcinku dżungli – musisz spojrzeć w pobliżu drzewo po lewej stronie wodospadu.Dla Rozliczenie nasion drzewa, Musisz wykopać małe próbki.

Pierwszy znajduje się po lewej stronie ścieżki prowadzącej do głębszej części dżungli – naprzeciwko pierwszej rośliny wodospadu. Ostatnie dwa nasiona drzewa rozliczeniowego można znaleźć w pobliżu miejsca, w którym umieściłeś Rafiki’s Szybka spacerowana.

Nasiona w ręku, to’Czas na powrót do wyschniętej oazy, aby ponownie porozmawiać z Simbą. On’Poproś cię o posadzenie nasion wokół oazy i, Don’T martw się, to nie’ma znaczenie, gdzie je umieścisz. Kiedy ty’zrobiłem to’czas, aby po raz kolejny porozmawiać z Simbą, który poprosi cię o złamanie skały na jego prawą.


Z oazą oazą, to’czas na rozmowę z Simbą. Ponownie. On’Zgadzam się mieszkać w dolinie, więc teraz musisz tam pojechać, a Simba zostanie dodany do listy wietrznej! Musisz jednak z nim porozmawiać po raz ostatni.


Teraz ty’Zamówić bezpłatnie do pracy przez Simba’S misje przyjaźni i odblokowuj przez nich przedmioty Króla Lwa.

Powodzenia odblokowanie Simby w Disney Dreamlight Valley!

How do you rate Disney Dreamlight Valley Gwiazdy, które poprowadzą nas w Simba Quest ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *