Disney Dreamlight Valley Królewskie lokalizacje narzędzi, w tym Pickaxe, łopata, podlewanie puszki i wędkarstwo

Startseite » Disney Dreamlight Valley Królewskie lokalizacje narzędzi, w tym Pickaxe, łopata, podlewanie puszki i wędkarstwo
19. marca 2024
3 minutes
43

By Jhonny Gamer

Disney Dreamlight Valley Królewskie narzędzia jest jednym z twoich pierwszych zadań w grze przygodowej życia.

Znalezienie tych królewskich narzędzi – Pickaxe, łopata, podlewanie puszki i wędkarstwo – pozwala odkryć więcej przedmiotów i odkrywać dalej na świecie.

To jest jeden z Disney Dreamlight Valley Otwarcie i, pomimo ich znalezienia w bardzo otwarcia, łatwo jest mi przejść, jeśli nie patrzysz wystarczająco blisko – gdzie to to jest to Lokalizacje narzędzi królewskich Miejmy nadzieję, że tłumacz może pomóc.

Na tej stronie:


Gdzie znaleźć lokalizację Royal Pickaxe w Disney Dreamlight Valley

Królewski Pickaxe można znaleźć na południowy wschód od placu, otoczony rockiem.


Lokalizacja map jest tutaj:


Najpierw będziesz chciał znaleźć ten przedmiot, ponieważ pozwala on na południe na łąkę – które są zablokowane przez ściany skały – aby znaleźć inne narzędzie, wędka. Więcej o tym za chwilę!

Gdzie znaleźć lokalizację łopaty Disney Dreamlight Valley

Łopatę można znaleźć Na wschodzie placu, Obok zrujnowanego budynku Chez Remy.


Lokalizacja map jest tutaj:


Ciesz się nową zdolnością do kopania! Z pewnością mamy.

Gdzie znaleźć się na podlewanie Disney Dreamlight Valley

Puszka podlewania jest prawdopodobnie najtrudniejsza do znalezienia – tak jak jest schowany na boku twojego domu po zachodniej stronie placu.

Wyczyść zanieczyszczenia z boku domu, a znajdziesz go obok ogrodzenia.


Lokalizacja map jest tutaj:


Po czwarte i wreszcie, wędkarstwo…

Disney Dreamlight ValleyGrudniowa aktualizacja jest tutaj! Możesz teraz dodać Jacka Skellingtona Do swojej doliny użyj trybu wieloosobowego i usuń wieśniaków.
Aby uzyskać więcej pomocy, sprawdź naszą listę przepisów, Jak ulepszyć swój dom, mieć wiele domów graczy, Ulubione potrawy stworzeń i kody wykupu.
Wreszcie, nie zapomnij odwiedzić naszej listy przyszłych i aktualnych postaci Aby zobaczyć, kto może odwiedzić dolinę następną!

Gdzie znaleźć lokalizację wędkarstwa Disney Dreamlight Valley

Wędka wymaga wielu kroków. Najpierw musisz znaleźć królewski Pickaxe – zobacz powyższą sekcję lokalizacji – która następnie pozwala przerwać skały na południe od placu, aby dotrzeć do łąki.


Przechodząc na południe na łąkę wymaga królewskiego pickaxe.

Potem będziesz chciał Udaj się na południowy zachód od łąki, obok jednego z basenów wody, w której wędkarstwo można znaleźć na ziemi.


Lokalizacja map jest tutaj:


Jeszcze nie skończyliśmy! Następnie musisz odwiedzić Goofy, który można znaleźć na południu łąki, w następującym miejscu:Wejdź i porozmawiaj z Goofy. Przekaż złamaną wędkę, a w zamian dostaniesz naprawiony.Możesz teraz ponownie porozmawiać z Goofy, aby uruchomić jego straganie – pozwalając na zakup i sprzedaż przedmiotów – lub po prostu przejść na północ od placu i porozmawiać z Merlinem przez Dream Castle Gates.Ponownie rozmawiaj z Merlinem, aby ukończyć zadanie.


Dobrze zrobiony! Czas dobrze wykorzystać te narzędzia – jest wiele do sprzątania…

How do you rate Disney Dreamlight Valley Królewskie lokalizacje narzędzi, w tym Pickaxe, łopata, podlewanie puszki i wędkarstwo ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *