Disney Dreamlight Valley Multiplayer, w tym sposób zapraszania i dołączenia do gry wieloosobowej za pomocą Valleyverse

Startseite » Disney Dreamlight Valley Multiplayer, w tym sposób zapraszania i dołączenia do gry wieloosobowej za pomocą Valleyverse
19. marca 2024
5 minutes
34

By Jhonny Gamer

MORTABLATOR W Disney Dreamlight Valley, znany również jako Dolleyverse, oznacza, że do trzech graczy może jednocześnie odwiedzić twoją dolinę!

Zanim zaczniesz, warto wiedzieć Jak zaprosić i dołączyć do trybu wieloosobowego W Disney Dreamlight Valley Albo ty’Zamierzam się zablokować z Dolleyverse.

Najpierw jednak musisz wiedzieć, jak to zrobić Odblokuj tryb wieloosobowy w Disney Dreamlight Valley , Oprócz patrzenia na to, co możesz zrobić w trybie wieloosobowym.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Jak odblokować tryb wieloosobowy w Disney Dreamlight Valley

Jeśli chcesz użyć trybu wieloosobowej w Disney Dreamlight Valley, ty Musisz ukończyć zadanie Valley Visits oferowane przez Vanellope. Ta misja powinna być automatycznie dostępna po pobraniu aktualizacji Zwrotów Króla Pumpkin opublikowanego we wtorek 5 grudnia 2023.

Jeśli wizyta w dolinie nie rozpoczyna się automatycznie, upewnij się, że odblokowałeś Vanellope i ukończyła ekstremalną metamorfozę biomu poszukiwanie. Po osiągnięciu tych wyczynów będziesz mógł rozpocząć wizyty w dolinie.

Wizyty Valley to bardzo krótkie zadanie – wszystko, co musisz zrobić, to porozmawiać z Vanellope, aby otrzymać stację wizyty Valley i umieścić ją gdziekolwiek chcesz w dolinie.

Kredyt obrazu: Gameloft/Eurogamer

Gratulacje! Zadanie się skończyło i po raz pierwszy wymagany przedmiot nawet nie zajmuje tyle miejsca. Teraz możesz dołączyć do gry wieloosobowej, ale jak zapraszać lub dołączyć do graczy…


Kredyt obrazu: Gameloft/Eurogamer

Jak zaprosić graczy za pomocą trybu wieloosobowego w Disney Dreamlight Valley

Możesz zaprosić do trzech przyjaciół do swojej doliny za pomocą trybu wieloosobowej w Disney Dreamlight Valley i to jest łatwe do zrobienia:

  1. Idź na stacji wizyt w dolinie i w interakcja z nią.
  2. Wybierz „Otwórz połączenie dla wizyt w dolinie!’
  3. Zanotuj generowany kod liczby.
  4. Podaj ten kod znajomym do użycia! (Poniżej omawiamy, jak dołączyć do gry dla wielu.)
  5. Usiądź i poczekaj, aż przybywają znajomych.

Kredyt obrazu: Gameloft/Eurogamer

Pamiętaj – potrzebujesz działającego połączenia internetowego dla Disney Dreamlight Valley.

Jeśli nie chcesz już przyjmować żadnych odwiedzających gracza, ponownie wchodzą w interakcję ze stacją wizyt Valley i wybierz opcję „Zamknij połączenie”. To zakończy tę sesję wieloosobową, a kiedy chcesz mieć inną, będziesz musiał uzyskać nowy kod ze stacji wizyt Valley.

Ważne jest, aby pamiętać, że po raz pierwszy w interakcji ze stacją wizyty Valley zostaniesz zapytany, czy chcesz włączyć Cross Gromplay. To pozwoli graczom korzystając z innych platform na wizytę w dolinie i jest zalecany, jeśli chcesz odwiedzić lub odwiedzić, gracze korzystają z różnych konsol.

Włączanie oddziały.


Kredyt obrazu: Gameloft/Eurogamer

Ale co, jeśli ty’re -gracz odwiedza…

Jak dołączyć do trybu wieloosobowego w Disney Dreamlight Valley

Dołączanie do gry dla wielu graczy w Disney Dreamlight Valley jest łatwy do zrobienia (jeśli masz znajomych) i można go wykonać, wykonując kroki przedstawione poniżej:

  1. Przejdź do menu głównego, uruchamiając grę lub za pośrednictwem „powrót do ekranu tytułu” opcja w menu „Ustawienia”.
  2. Wybór „Multiplayer” z menu głównego.
  3. Wprowadzenie kodu zaproszenia, miejmy nadzieję, znajomy.
  4. Wybór „Connect.’
Kredyt obrazu: Gameloft/Eurogamer

Pamiętaj – potrzebujesz działającego połączenia internetowego, aby korzystać z trybu wieloosobowego.

Dzięki temu powinieneś teraz być w stanie odwiedzić dolinę swojego przyjaciela. Pamiętaj tylko, że potrzebujesz działającego połączenia internetowego dla gry wieloosobowej Disney Dreamlight Valley.

Disney Dreamlight ValleyGrudniowa aktualizacja jest tutaj! Możesz teraz dodać Jacka Skellingtona Do swojej doliny użyj trybu wieloosobowego i usuń wieśniaków.
Aby uzyskać więcej pomocy, sprawdź naszą listę przepisów, Jak ulepszyć swój dom, mieć wiele domów graczy, Ulubione potrawy stworzeń i kody wykupu.
Wreszcie, nie zapomnij odwiedzić naszej listy przyszłych i aktualnych postaci Aby zobaczyć, kto może odwiedzić dolinę następną!

Co możesz zrobić w Disney Dreamlight Valley?

Odwiedzając wioskę znajomego za pomocą trybu wieloosobowej w Disney Dreamlight Valley, możesz oddać się prawie wszystkich zajęciach, które lubisz w domu – od rozmowy z wieśniakami po gromadzenie przedmiotów po nawet węszę po domu twojego przyjaciela. Warto zatrzymać się w sklepie Scrooge McDucka, gdy jesteś tam, aby sprawdzić, czy sprzedaje inne przedmioty, czy handluje z przyjacielem.

Jedna z niewielu rzeczy żargon Zrób jednak odwiedź Innego gracza Disney Realms.


Kredyt obrazu: Gameloft

Wątpię jednak, ponieważ najprawdopodobniej będziesz zbyt zajęty zbieraniem ekskluzywnego zasobu dla wielu graczy – Pixel Shards. Te odłamki można znaleźć tylko wtedy, gdy ty’Odwiedzając dolinę innego gracza, więc miej na nich oko.

Pikselowe odłamki można użyć do wytwarzania dwóch nowych przedmiotów, przy czym pierwszy to Glitchy Pixel Duplicate Pack, którego można użyć do wymiany składników podczas rzemiosła. Drugi to pikselizowany płomień gotowania, którego można użyć do podwojenia ilości posiłków, które gotujesz.

W zależności od tego, jak je tworzysz, oba te bardzo przydatne przedmioty mogą pojawić się w paczkach po pięć lub 12.

Mam nadzieję, że spodoba ci się multiplayer w Disney Dreamlight Valley!

How do you rate Disney Dreamlight Valley Multiplayer, w tym sposób zapraszania i dołączenia do gry wieloosobowej za pomocą Valleyverse ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *