Disney Dreamlight Valley „Natura i pielęgnacja” Walka na bliznę

Startseite » Disney Dreamlight Valley „Natura i pielęgnacja” Walka na bliznę
18. marca 2024
7 minutes
35

By Jhonny Gamer

„Natura i pielęgnacja” to główna misja historii w Disney Dreamlight Valley To wprowadza króla lwa Blizna do doliny i kontynuuje historię Pillars.

Poniżej mamy chodź o „naturze i pielęgnacji” zadanie Disney Dreamlight Valley , w tym sposób odblokowania zadania z udziałem nowej postaci Blizna i jak bogata gleba i zrób dodatkowe piwo z korzenia.

Na tej stronie:


Disney Dreamlight Valley Zwiastun ogłoszenia.

Jak odblokować zadanie blizn „natury i pielęgnować” Disney Dreamlight Valley

Odblokować bliznę i jego linię zadań „natury i pielęgnacji” Disney Dreamlight Valley, musisz odblokować dostęp do obszaru słonecznego płaskowyżu z 7 000 Dreamlight i wypełnić misję „The Curse”, naprawiając filary przyjaźni, odwagi, zaufania i władzy. Mamy „z wielką moc” Aby pomóc ci z kulą mocy, jeśli nadal nad tym pracujesz!

Po zakończeniu tych poprzednich zadań Pillarów i odblokowaniu płaskowyżu słonecznego, idź do dużych kości słoni w północno -wschodnim obszarze, aby „zbadać gigantyczną czaszkę”, a okaże się, że wejście jest teraz zablokowane. Przejdź i porozmawiaj z blizną, aby zacząć od swojej „natury i pielęgnacji”.


Zalecamy również użycie Pickaxe na Rock Inside Scar’s Elephant Bones Cave, ponieważ zawiera ona specjalną nagrodę.

Vitalys Mines Lokalizacja dla zadania „Nature and Nurture” w Disney Dreamlight Valley

Pierwszy krok w misji „Nature and Nurture” w Disney Dreamlight Valley prosi o pójście do nowego obszaru, Vitalys Mines.

Kopalnie Vitalys znajdują się w północnym obszarze słońca płaskowyżu, nad mostem, u ujścia rzeki. Uważaj na wodospad po prawej stronie mostu, ponieważ wejście do kopalń jest za nim.

Gdzie znaleźć, co blokuje rzekę dla „natury i pielęgnacji” misji Disney Dreamlight Valley

Przed rozpoczęciem zalecamy zabranie ze sobą posiłków lub artykułów spożywczych do kopalni Vitalys, ponieważ jest wiele skał, które musisz oczyścić z Pickaxe, aby przejść przez ten obszar. Jeśli nie masz ochoty gotować, fasola kakaowa jest w rzeczywistości bardzo dobrym źródłem energii, a na płaskowyżu Sunlit Plateau znajduje się kilka drzew zawierających fasolę kakaową.


Twoim celem w misji „Nature and Nurtu” Scar jest znalezienie wszystkiego, co blokuje rzekę. Poznaj lewą stronę jaskinii i użyj Pickaxe, aby wyczyścić wszystkie skały, i pozbyć się wszystkich cierni nocnych, aby oczyścić ścieżkę, dopóki nie dojdziesz do prawej strony jaskini z małą rampą po prawej stronie-Hander Side.


Sprawdź znak obok czerwonej lufy na tej rampie, aby zobaczyć, co musisz zrobić dalej.Gdzie znaleźć obóz górniczy dla misji „natury i pielęgnacji” Disney Dreamlight Valley

Kiedy skończysz czytać tę wiadomość o tym, jak odblokować rzekę, zejdź po rampie. Skrzynia, którą musisz wyszukać, to zielona przy wejściu do obozu.

Będziesz wiedział, że jesteś we właściwym obszarze, jeśli zobaczysz wejście do kopalni Vitalys przed sobą, za dużą skałą.


Otworzyliśmy już nasze, ale skrzynia będzie tutaj.

Otwórz klatkę piersiową, podnieś jej zawartość, a następnie przejdź do ekwipunku i poznaj recepturę piwa korzeniowego. Kiedy skończysz, złam tę skałę z tyłu obozu wydobywczego za pomocą Pickaxe i wyjdź z kopalni Vitalys, aby powiedzieć Merlinowi o tym, co znalazłeś.

Merlin jest zwykle w pobliżu jego domu, ale jeśli go nie ma lub w restauracji Remy, wyświetl swoją mapę i poszukaj swojego zdjęcia.

Jak przygotować dodatkowe musujące piwo korzenne do misji „Nature and Nurture” w Disney Dreamlight Valley

Mamy pełny przewodnik, jak zrobić dodatkowe piwo z powizowanego korzeniowego, Ale ogólnie najważniejszą częścią tego kroku jest Użyj wysuszonego imbiru dostałeś się do kopalni Vitalys, a nie zwykłego imbiru.

Oto dokładnie, jak zrobić dodatkowe piwo z korzenia:

  • 1 wysuszony imbir
  • 1 trzcina cukrowa
  • 1 wanilia

Kiedy pomyślnie przygotujesz dodatkową, złożoną odmianę piwa korzeniowego, zabierz go z powrotem do kopalni Vitalys i włóż do czerwonej lufy z trzaskającymi cukierkami, które dostałeś ze skrzyni w obozie górniczym. W prawdziwy sposób Disneya znikną duże ciernie, a poziom wody wzrośnie.


Możesz wyjść z kopalni, aby kontynuować zadanie, ale polecamy przejście przez nowy most na skraju obozu górniczego i najpierw otwierać klatkę piersiową.

Zostaw kopalnie i podążaj za fioletową postać do ciemnego portalu w pobliżu kości słoni, a następnie podnieś przedmiot upuszczony przez zapomniany i wyjdź przez ten sam portal, aby wrócić do doliny i pokazać Merlinowi, co znalazłeś.

Jak zrobić eliksir cudownego wzrostu dla „natury i pielęgnacji” w misji Disney Dreamlight Valley

Aby zrobić eliksir cudownego wzrostu, potrzebujesz:

  • 10 kryształów Vitalys
  • 10 bogata gleba
  • 1000 Dreamlight

Kryształy Vitalys znajdują się przez wydobycie nowych czarnych skał z niebieskim blaskiem w kopalniach Vitalys. Znajdują się w całej kopalni, ale jeśli chcesz jak najszybciej zdobyć 10 kryształów Vitalys, weź przyjaciela z premią spotkań wydobywczy.


Mamy pełną stronę na bogatej ziemi, Ale podsumowanie, Przybierasz uprawy losowo zdobywasz bogatą glebę. Zabierz przyjaciela z premią spotkań ogrodniczych, posadź i upraw pszenicę (uprawienie zajmuje tylko minutę) i powinieneś zdobyć 10 bogatej gleby w około 20 do 30 minut, w zależności od tego, jak masz szczęście z kroplami.


Jeśli nie masz 1000 Dreamlight, Możesz uzyskać więcej, wypełniając zadania dla innych wieśniaków lub wykonywanie „obowiązków Dreamlight”. Sprawdź, jakie obowiązki masz obecnie w menu głównym i wypełnij tam najłatwiejsze, takie jak gotowanie łatwych przepisów, i wkrótce będziesz miał 1000 Dreamlight.


Gdy masz wszystkie materiały, zabierz je do strzałka warstwy, Targ to „Miksturę i zaklęcie” i wybierz Eliksir Cudownego wzrostu, aby.


Wybierz eliksir z ekwipunku i użyj go, aby ulepszyć puszkę podlewania, a następnie ponownie porozmawiaj z Merlinem.

Disney Dreamlight ValleyGrudniowa aktualizacja jest tutaj! Możesz teraz dodać Jacka Skellingtona Do swojej doliny użyj trybu wieloosobowego i usuń wieśniaków.
Aby uzyskać więcej pomocy, sprawdź naszą listę przepisów, Jak ulepszyć swój dom, mieć wiele domów graczy, Ulubione potrawy stworzeń i kody wykupu.
Wreszcie, nie zapomnij odwiedzić naszej listy przyszłych i aktualnych postaci Aby zobaczyć, kto może odwiedzić dolinę następną!

Jak sadzić ku kulę w filmie dla „natury i pielęgnacji” misji w Disney Dreamlight Valley

Filar wychowania znajduje się na południowym obszarze słońca płaskowyżu, po lewej stronie mostu, i jest łatwo rozpoznawalny przez pochodzący z niego fioletowy dym.


Przed fioletową kulą na środku filaru znajduje się miejsce sadzenia w ziemi. Idź prosto na niego i naciśnij ten sam przycisk, który byś sadził, ale zamiast tego wybierz szarą kulę.


Podlewaj kula za pomocą puszki, a następnie… Poczekaj dwa dni – Pamiętaj tylko, aby podlewać go tak, jakbyś był normalną uprawą!

Pełne 48 godzin później (lub dłużej, jeśli go nie podlewałeś), będziesz mógł odwiedzić filar pielęgnacji, aby ukończyć „Naturę i pielęgnację” i odblokować poboczne zadania Scar. Jeśli nadal czekasz na kulę, zalecamy zrobienie trochę materiału i błonnika oraz zdobycie ręce na łososia, tuńczyka, ryżu i soi (musisz odblokować mrożone wysokości!) Aby przejść do przodu z nadchodzącymi zadaniami blizny.


Jeśli potrzebujesz więcej pomocy Disney Dreamlight Valley, mamy strony na temat nadchodzących postaci, Jak ulepszyć swój dom, Jak zrobić Ratatouille, i jak zdobyć wodorosty.

How do you rate Disney Dreamlight Valley „Natura i pielęgnacja” Walka na bliznę ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *